התגעגעתן...? אז באתי...

maayana25

New member
התגעגעתן...? אז באתי...../images/Emo177.gif

המון זמן לא כתבתי פה, וזה לא שלא התעניינתי או הצצתי והתעדכנתי, פשוט לא היה לי כח להיות פעילה... לא, אין משהו חדש... החדשות הטובות הן שהפיצקולולה שלי התחילה ללכת והיא מדהימה ממש.. החלטתי שבשנה הבאה אצא לעבוד וכעת אני במסע של חיפוש עבודה וזה מתיש ונוראי וזה אומר שהנסיכה תצטרך ללכת לגן וזה בכלל מעיב על הכל. בייחוד שבכל גן שאני מתקשרת לברר פרטים די מגחכים שנזכרתי רק עכשיו... אז אני מצד אחד לא מוצאת עבודה ומצד שני לא מוצאת גן... אולי אני אמורה להבין מזה משהו??? וזהו! אהה... ספינג'ה--- הבייתה ומיד ושלא תעיזי לעשות לי את זה שוב!!!!

רויטלי28

New member
מזל טוב../images/Emo39.gif

בת כמה הפיצקולה? לגבי הגנים- שיגחכו עד מחרתיים... הם מקבלים כסף כדי לעבוד.... אם את ממש רוצה לצאת לעבוד תתמידי חוץ מיזה שנראה לי זה יהיה טוב גם לפיצית- היא תגדל ותתפתח בחברת ילדים לא תאמיני כמה זה מקדם אותם בהצלחה

Sphinga

New member
הבעיה זה לא

ההתפתחות של נגה אלא ההתפתחות של שאר הילדים בגן
אחרי מה שנגה תלמד אותם
חולה עליה

Sphinga

New member
חזרנו חזרנו.......

רק תחשבו על כמה לכלוך מצטבר בשלושה שבועות במיוחד שנתנו לשכנים להשקות אז יש לנו סימני דרך בכל הבית

candy can do it

New member
באת נושאת יתושים?

חיחיחיחיחיחיחי. העיקר שבאת=] בנוגע לגן.. זה בהחלט גיל מתאים. גם הבייבי שלי התחיל גן בגיל שנה וקצת.. היה נראה שהוא ממש צמא לחברה.. אבל לא ברור לי מה זאת אומרת "מגכחים".. אני רשמתי אותו אחרי החגים! את מחפשת גן פרטי, לא?

maayana25

New member
מחפשת גן (לא משפחתון) במודיעין...

אשמח אם מישהי מכירה ויכולה להמליץ...

רויטלי28

New member
מה ההבדל?

כי דווקא יש לי מישהי אני לא יודעת לאיזה הגדרה היא עונה אצלך. שני הבנים של אחותי ובת של בת דודה שלי היו אצלה. תעני לי ואם זה יהיה רלוונטי אני אברר פרטים (טלפון וכתובת)

maayana25

New member
אני מעדיפה שיהיו יותר

ילדים עם יותר מטפלות מאשר מטפלת אחת עם 4-5 ילדים... אשמח לפרטים...

גנים במודעין זה מכה שלא כתובה

ישר שאמרת שאת לא מוצאת גן ידעתי שאת ממודיעין , אמרת ספינג'ה אז ידעתי שצדקתי. אני קיבלתי המלצות על
הדמוקרטי היצירתי (כמובן שאת יכולה לחלום למצוא שם מקום, שם פותחים הרשמה ואחרי מס' שעות היא נסגרת)
צעד ראשון של כנרת ויגאל - נשמעים נחמדים לא הלכתי לשם.
הגן של המתנ"ס אבל הילדה שלך קטנה ...
עוד גן שרק פתח הרשמה לאחרונה כי זה גן חדש ליד העירייה עם שתי גננות (צריכה למצוא את מספר הטלפון והשמות)
אני רשמתי בברני - לא יודעת האם יש מקום בקבוצת הגיל שלכן. אם את רוצה טלפונים של אחד מהם רק תגידי
בהצלחה

הגן נקרא הגן שלנו

הוא מגיל שנה וחצי (מתאים?) בהצלחה, אני הייתי שם ועוד לא עברנו למודיעין

סימה36

New member
תאמיני לי בואי אלנו לצעדים ראשונים

המלצתי לך במסר אחלה גן שבעולם, הבת שלי בת שנתיים ילדה ממש "לא מושקעת" (ילדה רביעית אין זמן) יושבת ומספרת סיפורים מספר כאילו שהיא הסופרת ,שרה שירים ,אהובה ונאהבת אה ומדברת כמו רכלנית בת 35......................... בכל מקרה באמת במודיעין יש בעיה של גנים טובים כי גנים יש המון אבל הטובים נתפסים מהר.............. בהצלחה

אני לא יודעת האם זה היה עבורי

אבל אני רשמתי בגן ברני, מעדיפה גן דתי, וקיבלתי עליו המלצות מכיוונים שונים וענת הגננת עשתה עליי רושם מדהים.

למעלה