התגעגעתם

שקשוקה29

New member
התגעגעתם../images/Emo35.gif

טוב נו, אני יודעת שבטח חשבתם שנטשתי. אבל לא
תמיד הייתי כאן, בלעתי כל מילה שנרשמה כאן. אז הנה תקציר למי שלא זוכר אותי כל כך (יש כאלו
). הייתי בתהליך של "הקדמה" לניתוח. ביצעתי את כל הבדיקות (שעברו בהצלחה), ואז, לאחר מחקר עמיק בנושא ואין סוף התלבטויות, החלטתי שאת הקרביים שלי אף אחד לא חותך. חיפשתי לי אלטרנטיבה אחרת לירידה במשקל. כמעט שהצטרפתי לחוג של "שומרי משקל", ואז באה חברה והציעה לי הצעה מעניינית. אני לא יודעת אם שמעתם על התוכנית של "רזים לחיים" של שח"ל. מדובר בתוכנית שלי באופן אישי יכולה מאוד להתאים. אם תרצו אספר לכם עליה יותר כשאכנס יותר לעניינים. בכל אופן, אתמול נרשמתי. העלויות לא יקרות במיוחד והדיאטה מאוזנת מאוד, כזו שאפשר לעמוד בה לאורך זמן. אני יודעת שהירידה במשקל תהיה ירידה איטית יותר מאשר קצב הירידה בניתוח. תחזיקו לי אצבעות, כי אני בכל אופן תמיד כאן מחזיקה אצבעות עבורכם. שלכם, שקשוקה

ronnymp

New member
כן בהחלט ../images/Emo70.gif - אני התגעגעתי לשקשוקה

אבל נשמע מעניין - האם תוכלי לפרט קצת על התוכנית הזו ? בכל אופן - שיהיה המון המון
- ותעדכני .... רוני - שמת (גם) על שקשוקות

ronnymp

New member
לא מצאתי עדיין כזה דבר .....

תשמעי - יש את האימרה הישנה שטוענת ..... שכל הדברים הכי טובים בעולם ..... - הם אסורים על פי הדת - או אסורים על פי חוק - או לא מוסריים .... אבל הם עדיין הדברים הכי טובים בעולם .....
רוני - שאוהב דברים טובים (גם) דבר אלי יפפפהההה דבר אלי יפפפהההה

רוייקו

New member
איזה יופי ../images/Emo45.gif.. שיהיה בהצלחה ../images/Emo127.gif

מחזיק לך אצבעות, היטב. בדיוק חזרתי מהפסיכולוגית. שוב חזרתי - בפעם המי יודע כמה - בכעס על אותה שאלה "למה אין בי את הכוח לאמר לאוכל לא.." ולמה לא היה בי את הכוח לרזות לבד, מתוך כוח עצמי וכו´ וכו´.. אם תוכלי לעשות זאת לבד ואם יעשה זאת כל אחד לבד - הרוויח בגדול. הניתוח הוא רק אמצעי עזר ולא הגורם העיקרי שיגרום לשינוי. עם זאת, הדגשתי את ההישגים, שלולא הניתוח לא הייתי מגיע אליהם, אני. באיזה תכנית דיאטה מדובר, אגב ?? נישמח אם תעדכני אותנו איך הולך יום טוב,

rose1971

New member
הוווייי רוייקו שתמצא את התשובה

אולי תגלה גם לי אותה גם אני מחפשת עם הפסיכולוגית שלי את התשובה הזאת אתה יודע מה הכי מוזר אני שומרת כשרות שחיטה כשרה הפרדה בן בשר לחלב תעודת כשרות גם בארץ גם בחול אם יש ספק שהשהו כשר אני לא נוגעת אבל למה אני לא מצליחה באותה המידה לשמור ולהקפיד על מוצרים עתירי קלוריות למה הם כשרים בכלל

רועי....יש משהו שאני לא מבינה

הפסיכולוגית שואלת אותך למה לא מצאת בעצמך את הכוח לעשות דיאטה בלי ניתוח???????? המצב הזה הוא בילתי הפיך.....עברת כבר ארבעה או חמישה ניתוחים!!!!!!! אז תנער אותה בבקשה לא מתעכבים על.....חלב שנשפך הלאה, איך אנחנו מוציאים את הטוב מהמצב הבלתי הפיך זה כמו לשאול נרקומן, איך זה שאין בו את הכוח לאמר לא לסמים!!! נראה אותה אומרת זאת לנרקומן. יופי....חכמה על חלשים. לפטר אותה!!!! ומייד!!!!! נטע

באיה

New member
שקשוקי, ברוכה החוזרת ../images/Emo70.gif../images/Emo141.gif

השבוע עברה במוחי מחשבה עליך. תהיתי למה לא שומעים ממך, והאם החטת לעשות דבר מה. אני שמחה בשבילך על הדיאטה החדשה, והלואי שהנסיון שלנו, ינחה אותך באורך החיים החדש. המון דברים שאנו עושים ומישמים, מתאימים לדיאטות למניהן. תעדכני אותנו כמובן, ובקרוב נראה אותך
באיה שאוהבת יחד עם רוני שקשוקה.

רונה 30

New member
התגעגענו (אז באנו?!? ../images/Emo8.gif)......../images/Emo24.gif

את יודעת שאני מחזיקה בשבילך אצבעות
שיהיה
מכל ה
.

למעלה