התגעגעתי אז באתי

לטנטית

New member
התגעגעתי אז באתי

החופש הגדול גמר אותי טוטאלית תגידו אתם מתחלקים עם הבעל/האישה בימים? עושים תורנויות ילדים? כולם מטפסים על הקירות????

מאוהבת30

New member
האמת גם אני

חשבתי על זה בדיוק שכתבתי את הפוסט

come on1

New member
כוונת לדעת גדולים

אני משתגעת. כבר לא יכולה יותר. לא זוכרת מי אני/מה אני. מה, מה , מה? יגמר החופש הגדול ומיד!!!

גמני געגעתי

אז הרמתי לה טלפון. יש לנו קיר טיפוס ואנחנו עושים תורניות ואפילו תחרות מי מטפס יותר גבוה. אההההההההה שאלת על הילדים, הם כבר לא בבית

liri לירי

New member
אין לנו

קירות טיפוס בבית אז הם לא מטפסים ..... אבל, הבן משחק כדורגל לאורך הסלון כאילו הקיר הוא השער
ואין לי מחשב לשעת איכות איתו
כי הם כל היום והלילה מולו
ואין זמן למפגשים מיניים..... ואין לי רגע דל

goeran

New member
האמת

אני מאוד מאוכזב שנגמר החופש הגדול. ואני לא ציני.

חסר לכם אדיוט ? ../images/Emo6.gif

אחד היוצאים המדהימים לא? עכשיו אני ארכדי דוכין עכשיו אני כי ההוא הלך עכשיו אני כי הייתי מוכרח לתפוס מעלית מלמעלה למטה זה כמו חללית ללמעלה והלאה התגעגתי, אז באתי חסר לכם אידיוט? חכמים שכמותכם כבר מזמן לא יצא לי לראות הפחדן שהיה כאן קודם, טוב שהוא הלך התגעגתי אז באתי אני שמח כל כך עכשיו אני כי ההוא הלך עכשיו אני כי הייתי מוכרח, מוכרח... לתפוס מעלית מלמטה למעלה זה כמו חללית ללמעלה והלאה התגעגתי, אז באתי מגוחך, לא השתניתי אנשים יפים כמוכם אף פעם לא ראיתי חבל שאני לא בא לעתים יותר קרובות התגעגתי אז באתי, לכמה שעות טובות עכשיו אני כי ההוא הלך עכשיו אני כי הייתי מוכרח לתפוס מעלית מלמטה למעלה זה כמו חללית ללמעלה והלאה התגעגתי, אז באתי חסר לכם אידיוט? חכמים שכמותכם כבר מזמן לא יצא לי לראות הפחדן שהיה כאן קודם, טוב שהוא הלך התגעגתי אז באתי אני, שמח כל כך אני פשוט, שמח אני פשוט, שמח אני פשוט שמח! אין לי מילים לתאר את האושר הזה!!!

למעלה