התגלמות בשידור חי

אלהלה

New member
התגלמות בשידור חי

בחצר הגן שלי יש שיח של פיגם ועליו יש מידי פעם זחלים - אחרי שהם קצת גדלים אנחנו אוספים אותם לתוך טרריום אחרת הציפורים טורפות אותם
שבועיים שלושה אחר כך - היום בדיוק
בשידור חי ממש מול העיניים הם התחילו להתגלם. חוויה מעולם אחר ממש - הזחל קושר את עצמו בחוט דקיק באמצע הבטן ומתחבר בשני הקצוות שלו עם איזה שהוא דבק שהוא מייצר, הזחל התחיל לרעוד והתכסה בשכבה שהפכה אחרי שעה לחומה. והנה התמונה להמחשה
בעוד שבועיים שלושה יצא מתוכו פרפר מרהיב - זנב סנונית - אני אביא לפה תמונה להראות

ברק 188

New member
אלה רוצה להרשם לגן שלך...

הרבה יותר מעניין ,יותר אקשן, הרבה חדוות חיים -מהעבודה שלי.

אלהלה

New member
תביא זחלים לעבודה ותראה איזה חדוות

חיים תהיה שם
ושמחה והילולה, העניין הוא שיש המון דברים מעניינים מסביב רק שאין לנו זמן להסתכל עליהם. וזה היתרון של עבודה בגן, מכל זבוב עושים פיל
מכל זחל מתלהבים ויושבים שעה ומסתכלים עליו. והנה דוגמית נוספת מהשנה שעברה - הזחל הירוק ומתחתיו הגולם - חום נראה כמו גוש ח...
אבל מיד אחר כך תראה איזה פרפר יפה יצא מאותו גוש 9 חודשים אחר כך.

אלהלה

New member
והנה הגולם שקם על יוצרו../images/Emo13.gif

9 חודשים אחר כך - שבתאי השקד - הפרפר הכי גדול שיש בארץ.

ברק 188

New member
אצלי העבודה...

כבר אחרי 21 שנים הגולם (הבוס) נשאר אותו גולם(גם העובד), שום פרפר/ית לא נראה באופק ומעונין להרחיב אופי-קים לפני שהתאים האפורים מתפוררים. זה כנראה ענין של הגננת, בכל זאת יש מקום ?

ju100

New member
בשבילך 188...../images/Emo41.gif

ימצאו את המקום הכי מרכזי בגן...ויביאו לך כיסא של גדולים..כי אתה בודאי זוכר מה גודל הכיסאות ....

אלהלה

New member
בטח יש מקום../images/Emo13.gif אצלי יש רק 10 ילדים

ככה שמקום לא חסר - השאלה אם אתה לא פוחד להיות בגן על הקו הירוק
עם גדר חשמלית, שומר, חיילים שמסתובבים ברקע ומידי פעם הולכים לשבת קצת במקלט - ככה סתם כדי שאם חס וחסה נצטרך הם לא ילחצו

עב

New member
../images/Emo15.gifאני בטוחה שאת גננת נהדרת

חבל שאין פרפרים באייקונים, אז שמתי לך חיפושית חמודה...

ברק 188

New member
בתור ילד אני לא אמור לדעת מהסכנות

פוליטקה, מה כן ומה לא- הלו רק ילד ופרפרים לו בראשו ולא ערפדים מה-חבל-ים. אגב תאור המקום נשמע לי מאוד קודר שומר,חיליים ,גדר חשמלית מוכר עוד מימי המיל')מזכיר גם משהו מלפני 60שנה -ולא חומה ומגדל בקצור לאן נכנסתי רצתי בסכ"ה פ ר פ ר י ם.

ברק 188

New member
תודה יופי של פרפר על הבוקר...

אבל אני בעבודה ולא יכול כעת להתפרפר ממנה- להת' בהמשכו של יום.

אלהלה

New member
לא קודר בכלל - רק מציאותי ואנחנו

לא גרים בסוף העולם, וגם לא בפאניקה. רק יש לא מעט אנשים שחוששים - ואגב - אנחנו מרגישים הרבה יותר בטוחים מאשר במרכז הארץ

למעלה