התגובה הציונית ההולמת ניתנה מראש!

התגובה הציונית ההולמת ניתנה מראש!

הפעם הצלחנו להגיב עוד לפני שזה קרה. מרכז "מוסאוא": להקים אוניברסיטה ערבית בנצרת בתגובה להחלטת הממשלה להקים אוניברסיטאות באריאל ובגליל קרא מרכז "מוסאוא" למועצה להשכלה גבוהה, למשרד החינוך ולממשלה להזדרז ולהקים אוניברסיטה ערבית בנצרת. לדברי המרכז, "הממשלה, משרד החינוך והמועצה להשכלה גבוהה תוקעים זה יותר מארבע שנים את הקמת המכללה הערבית הראשונה, שהייתה אמורה להפוך לאוניברסיטה הערבית הראשונה בגליל. מדובר בזכות יסוד של מיעוט המבקש להתפתח". (ynet)
 
רעיון טוב

לטעמי גם אוניברסיטה לחרדים תתרום רבות למדינה ובעיקר ביצירת מקומות עבודה חדשים ואנשים איכותיים.
 

מוטי שי

New member
עוד אוניברסיטה?

הרי יש להם את אוני` ת"א, המקבילה של אוני` א נג`אח.. אכן, לדידך הקמת עוד מדגרה של טירוריסטים, היא תגובה ציונית הולמת.
 
יש כבר באום אל פחם מכללה למחבלים

מכללה למחבלים מתחילים אז לבנות עוד מכללה למחבלים גם בנצרת? למה שיהיה להמושה מה לשמוח אחרי הפיצוץ באוטובוס..? לא יקוטם ולא יהיה מכללה למחבלים ערבים לא בארצנו.
 
שילכו לאוניברסיטת דמשק

הסטודנטים הערבים מנצלים לרעה את הדמוקרטיה הישראלית ואת חופש הביטוי במוסדות האקדמיים,ומקיימים בקמפוסים פעילות פוליטית לאומנית קיצונית,שכוללת בין היתר תהלוכות לזכר ה"שהידים" והסתה נגד המדינה. צריך גם לזכור ולהזכיר שהם מסייעים למחבלים לבצע פיגועים בקמפוסים,כפי שקרה במכללת בית ברל ובקמפוס הר-הצופים בי-ם.
 

מוטי שי

New member
ועל זה נאמר בהמשך

סוס ורוכבו רמה בים... או סוס וטוחנו. תקן אותי, אתה מנוסה.
 

jackie111

Well-known member
תיקון.

יהודי גאה זה לא אדם שמתייחס לשונה כמו לזבל. זו הגדרה לאדם גזען. בעולמנו קיימים אנשים מסוגים שונים. אנשים בני דתות ולאומים שונים ומשונים. לא נמצא שיש הבדל כל שהוא בינהם. כולם אותו דבר.
 

מוטי שי

New member
את זה תגיד לחבריך בשמאל

הם אלו שבזים לכל יהודי מאמין, דתי, מזרחי, ימני... לך לבדוק כמה כהי עור מתגוררים בקיסריה, כפר שמריהו, ושאר המושבות הלבנות, ואז תטיף על גזענות... אתה מצפה שאחבק את "המיעוט" הערבי, שכבר מזמן לא מיעוט, החורש מזימות מות נגדי, ומשתתף באופן פעיל במלחמה נגדי?
 

jackie111

Well-known member
ואפשר להוסיף

"שהערבים מתרבים כמו זבובים. עצלנים. מוצצים את דמנו. משתלטים על הארץ. אונסים את בנותינו. מרעילים את בארותנו. לוקחים את כספי בטוח לאומי. לא משלמים מס הכנסה. גונבים ושודדים. הדת שלהם זו דת של רוצחים. אפילו לשטוף כלים במסעדות צריך לאסור עליהם. ואתם בשמאל אוהבים את הערבים. ושונאים כל סממן יהודי. אתם ממש כמותם.זו מדינה יהודית היחידה ולהם יש 22 מדינות. שילכו לירדן ואתם איתם שמאלנים זבל. "
 

shy-1

New member
יופי, לא מספיק יש קוזאקים עצמאים,

עכשיו אתה מתחיל גם להכתיב להם ?
 

מוטי שי

New member
יפה אמרת!

הטבת להגדיר את הבעיה בטוב טעם... והאוייב הזה משותף לשנינו, אבל עד שלא תרגיש אותם קרוב לבית, תמשיך לחוג בהזיותיך.. אבל תיקון קטן, השמאל גם אוהב את הערבי מרחוק, זה לא מאהבת הערבי, אלא משנאת היהודי הערכי...מאותה סיבה הם גם בעד לקעקע כל סממן יהודי.
 

jackie111

Well-known member
היות והשמאל מכיר

את הדעות הממוחזרות.אנחנו מכירים את הדעה של הימין הרבה יותר טוב ממך. כדי לקצר נמספר לך את המנטרות ואז כל פעם תכתוב 2, 5 ,7. שפרושם: 2. כל הערבים רוצחים. זה בדת שלהם. 5. אין הם מעריכים חיי אדם. מתפוצצים והאמהות שלהם שמחות. 7. רצח על חלול כבוד המשפחה. אמרנו לכם ב5. כולם חארות. אתה רואה אפשר לעשות חיים קלים יותר.
 

REHVOT

New member
למה לא?

במילא אונברסיטת אריאל תתאחד עם ביר זית....
 
למעלה