התגברות על משבר

myname

New member
התגברות על משבר ../images/Emo35.gif

שלום עינת, בתחילת החודש משפחתי ואני חוינו אובדן. אחי התאבד. אני בתקופה קשה כרגע ואני תוהה כיצד לעזור לעצמי על מנת לעמוד על הרגליים, ולהמשיך למען ילדי הקטנים, בן-זוגי ולעצמי כמובן. שמי : 681 תאריך הלידה : 21.12.69 תודה מראש

עינת

New member
myname ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה לפורום וכולי תקוה שאצליח לעודד אותך ולו במעט. ראשית אני רוצה לספר לך שאת דרכי בעולם הרוח התחלתי בעקבות מותו של אחי (אמנם בנסיבות אחרות אך זה כלל אינו משנה),חיפשתי תשובות כיוון שחזיתי את מותו שבוע לפני וכאן גם מצאתי את הכוחות לעמוד על רגלי ולהמשיך,בתחילה זה היה למען יקירי -הילדים ,בן זוגי והורי אך עם ההתעמקות בפשרם של דברים ועם התובנות שרכשתי -למען עצמי. איני יודעת עם כרגע את מסוגלת להבין שמותו של אחיך היה מבחירה,בחירתה של נשמה,כרגע זה יותר מדי טרי וכואב אך דעי שגם בעצם היותך אחותו בחרת (כנשמה)להתמודד עם השכול והאובדן. בשנה זו את נמצאת בשנה מ"ס 9 שלך,שנה בה את מסיימת תהליך ומתחילה בתכנון מהלכים חדשים בחיים,את גם מסיימת את הפסגה הראשונה בחייך בה המטרה הייתה בניית ביית ומשפחה ומילוי התחייבויות. מיד את נכנסת לפסגה השניה בחייך בה את מתחברת יותר לעצמך ומפתחת את האינדבדואליות שלך.כיוון שאת ילידת ה- 21 לחודש יתכן ואת נוטה לבזבז את כוחותייך בכיוונים רבים מדי,כרגע עלייך להרגע,להתחבר לעצמך ליכולות שלך,תוכלי להגיע לשלווה ע"י קריאה מחד ומצד שני חיי חברה שיתכן שקצת זנחת לאחרונה. עוד הייתי ממליצה לך לגשת ליעוץ אשר יעזור לך להפרד מאחיך ללא משקעים,לשחרר את עצמך לחיים עם אור,חיים עם אהבה ועם הבנות. מאוד יתכן שגם נתיבך הוא נתיב הרוח וזה הזמן להכנס בשער. אני מחבקת אותך ושולחת לך הרבה אור שפע ואהבה עינת

myname

New member
עינת, תודה ../images/Emo51.gif

תשובתך ריגשה אותי מאוד. אכן חשבתי ללכת ליעוץ. אחשוב על שאר הדברים שציינת ונראה מה הלאה...

למעלה