התבאסתי

me too

New member
התבאסתי

זוכרות שהרופא אמר שזה לא אופטימלי, התחלתי לסבב של הזרעה ובגלל יותר מידי זקיקים החלטנו על הפריה....
אז נשאבו 3 ביציות, שתים הופרו, אחד הוחזר והשני נתנו לו עוד כמה ימים ואתמול אמרו לנו שהוא לא שרד או לא יודעת מה בדיוק.
בקיצור, נשארנו בלי כלום לפעם הבאה.
ההחזרה היתה בחמישי, עד עכשיו היו לי בחילות וכאבים בחזה, ולמרות שקראתי כאן, שזה לא אומר כלום, היתה לי הרגשה חיובית. עכשיו הבחיל/ה קצת הפסיקה, הכאבים די עברו, אם זה לא יצליח צריך יהיה להחליט מה הלאה, ואני לא בטוחה שאני אצליח לעמוד בעוד סבב מרובה זריקות ואולטרסאונדים כמו הפעם.
ופתאום, מאתמול בערב, תקף אותי גל של פסימיות, על סף בכי ממש. ואני יודעת, שיש כאן בנות שעברו ועוברות הרבה יותר ממני, אבל אני ממש תוהה מה יהיה.
אוף
אני כל כך רוצה שזה יצליח....

acka

New member

לפעמים מהסבבים הכי עקומים נולדים הילדים הכי מתוקים.
הפריה של 2 מתוך 3 זה נתון טוב וב3 ביציות לרוב אין מה להקפיא, אז זה לא משהו מיוחד שקרה דווקא אצלך.
ברחם העוברים נהנים הרבה יותר מאשר על הצלחת.
גלי הפסימיות האלה מאוד נפוצים, תוקפים את כולנו מדי כמה ימים.
אין לו באמת סיבה - פשוט השפעת האוביטרל קצת יורדת ולכן יש פחות בחילות וכאבים.

אני מקווה שזה החודש המנצח, אבל אם לא אולי את זקוקה להפסקה קטנה כדי למלא את המצברים ואז להמשיך בכל הכוח.

מעיין0902

New member
אכא

את פשוט כמו האווזה אכא .. מגוננת מנחמת מעודדת ! אני לא מכירה אותך אבל מהקריאה כאן את אדם מדהים!!
יישר כח

טוליתי

New member
מזכירה לי את אחד הסבבים שלי

שבסיומו הייתה בטא חיובית: התחלתי עם 3 זקיקים, שניים נעלמו ביום השאיבה. נשאבה ביצית אחת, הייתה הפרייה אחת. בהמתנה היו כאבים, בחילות וחולשה. יומיים-שלושה לפני הבטא כל התופעות חלפו, אבל הבטא הייתה חיובית.

החזיקי מעמד

me too

New member
תודה לכן

קודם כל מסכימה עם קודמתי, אתן מקסימות! !!
היום החזה כבר כמעט ולא מורגש, והמדע הוא רך כמו תמיד

כנראה שהשיחה אתמול בגורל ההפריה השניה ביאסה אותי וגרמה לי להבין שאם זה לא מצליח חוזרים לנקודת ההתחלה.
טוב, אני מניחה שכל שנותר לעשות זה לחכות בסבלנות
תודה לכן, בנות מקסימות

למעלה