התארגנות קבוצה למיפגשים וטיולים

התארגנות קבוצה למיפגשים וטיולים

אחרי שיחה עם עינת אני מקבלת את המלצתה לעלות בפניכן את ההתארגנות שלנו שתופסת תעוצה בימים אלה.
אז ככה, אני בת 51 בן זוגי בן 45 ואנחנו הורים לשני בנים בני 8.5 ו 6.5. שניהם אגב ילדי IVF.
אני כבר הרבה זמן רוצה לארגן קבוצה של בני 45+ שהם הורים לילדים קטנים. לא ייתכן שאנחנו היחידים שמרגישים שהשונות החברתית מבודדת אותנו ....? אנחנו רוצים ליצור קבוצה לפיקניקים מפגשים וטיולים. שילדנו יפגשו עוד ילדים שהסבתות שלהם כבר מבוגרות מידי מכדי להיות דומיננטיות בחיי היום יום שלהם או שהן כבר לא בחיים. שאמא כבר לא יכולה לעשות להם אח קטן כי היא מבוגרת מידי, ושלפעמים מתבלבלים וחושבים שהיא הסבתא שלהם ולא האמא. אני רוצה לשבת על הדשא ולדבר על גיל המעבר ובאותה נשימה להתלבט לגבי השתלבות הילדים בבית הספר.
החברות בנות גילי מדברות על בגרויות, לשכת גיוס והזוגיות של הילדים. החברות שהן "דרך הילדים" מדברות על ילד שני או שלישי או על החזרה ללימודים לתואר שני ...
בקיצור, אשמח לשמוע אם דבר כזה יכול לעניין אתכן.

ברוכה הבאה

אני מקווה שדרך הפורום תוכל להווצר קבוצה כזו.
תודה על ההודעה ואשמח אם ההורים שכתבו לך בפייסבוק יוכלו להכנס גם לכאן ואולי למצוא כאן קהילה שכזו.

rinamlo

New member
ברוכה הבאה

ראיתי את הפרסום שלך אצל "אורלי וגיא" אני שמחה שהגעת לכאן,

דינהלה1

New member
רעיון נהדר אשמח להצטרף

אנחנו אוהבים טיולים ופיקניקים
פנויים בעיקר לפעילויות בשבתות ובחול המועד
יש לנו שלושה ילדים בת 8.5 ותאומים בני 8.5 ואין להם בעיה לשחר ולהתחבר לילדים בכל מני גילאים

sefia

New member
גם אני אשמח

למרות שהילדים שלי קטנים בהרבה , בני 2.3

למעלה