התאפקתי חודש ...

• פותח הנושא alex
  • פורסם בתאריך

alex

New member
התאפקתי חודש ...

שלם כדי להתחיל שרשור חדש . לפני ש-dusa נסעה לה לסבול בגולת אמסטרדם הדווייה היא הזמינה חברי פורום לסעוד ב"מעיין הבירה" בחיפה . אני טענתי שהמקום הוא אגדה אורבנית והבטחתי לעצמי לפתוח שרשור בנושא כשהיא חוזרת ארצה . אז הנה . dusa חזרה ואני שואל : באיזה מוסד אוכל ביקרתם ושאלתם את עצמכם :"הכצעקתה ? זה כל הסיפור ?" . כרגע זכורים לי שני מקומות כאלה : 1) כמו שכתבתי - מעיין הבירה . בתקופתו נהגנו להגיע לשם במיוחד מת"א . חבר הזמין כמה פעמים , נסענו איתו ולא היה לנו נעים להגיד לו ש,עפעס, הקוסטיצה יבשה , החמוצים גסים , הקבבים לא עסיסיים כמו אצל מישו , הקוטלטים חסרי טעם וכו' . 2) פלאפל דבורה בכרכור . עצרנו שם בדרך לצפון לאחר המלצה גורפת של מיברג (כשעוד כתב במעריב) ותהינו אם הוא ואנחנו ביקרנו באותו מוסד . הפיתות , אמת ויציב , נהדרות אבל חוץ מזה ? יוק . קציצות חיוורות וחסרות ייחוד וכל השאר סטנדרטי . אז למי עוד יש לספר על אגדות אורבניות שמתפשטות כשריפה בשדה קוצים ?

shir26

New member
הדים סם של אהרוני

היה רע. תפל במקרה הטוב, מתובל רע במקרה הרע. צמיגי דהוי ושמנוני. לזכותו יאמר- שזה לא היה במסעדה אלא בטייק-אויי לחובותו יאמר- שהיה כ"כ רע, ואם אי אפשר להוציא מנת דים סם טובה או אפילו סבירה במשלוחים, אז...לא עושים משלוחים של מנות כאלו. בטח לא כאשר שמו של אהרוני קשור בהן. אצל ניס אהרוני היה "מוחרם" בגלל ההזמנה האומללה ההיא המון המון המון זמן.... עוד זכור לי שהמחיר היה מפוקע לחלוטין...

עדי26

New member
מרגרט תייר- לאחר שקיבלנו אינספור

המלצות, הלכנו לנסות. האוכל היה בסדר, אבל החשבון הגיע ל250 ש"ח בשביל מפרום וממולאים- לשם אני לא חוזרת!

טרופית1

New member
נכון

גם אני חוויתי שחיטה במחיר על דברים די פשוטים. אולי בגלל שלא היה ממש תפריט מסודר אז היא גובה לפי "חיבתה" לאורחים?

נדימה בואדי ניסנאס בחיפה

האשה והאגדה. באנו אכלנו והתאהבנו- כל מילה נכונה.סוף. ארוחה לארבעה אנשים- במיה במיץ עגבניות,עולש,חומוס עם פול,מג'דרה, חצילונים ממולאים,קישואים ממולאים, ירקות בלדי חתוכים גס וארבע כוסות תה מהביל עם נענע.כל זה ב- 95 ש"ח בלבד. הצבעים המדהימים, הריחות המפתים והאנשים המקסימים סביב - חינם חינם. סיורים מאורגנים- נא לפנות לפראו. חג שמייח

droli

New member
דר' 95 ש"ח לארבעה או לאחד?

ואגב אם לא שמת לב אלכס שאל על מסעדות שהשם שלהן יותר ממה שהן באמת.

א. לארבעה.

ב.שמתי לב , אך ברוח החג רציתי לתת משב רוח אופטימי . לא הכל רע..ובבנין ציון ננוחם. חג מתן תורה שמייח.

אין דיל- רק תרגיל....

ניתן לקנח בדוכן ממול בשבלולים טריים שרק הגיעו כעת מבוסתן הגליל

אני מצלם ברל'ה ומקנח בכנאפה.

הברל'ה יוצא החוצה ומצטלם.לא יכול לאכול אותו הוא מזכיר לי במיה...איכס.

SophieT

New member
במיה איכס, אבל לא במסעדת...

"כתר הכרמל" שבעיספיה. שם הסכיזופרניה שלי תמיד הכי קשה, כשאני מתלבטת בין להתפוצץ מהמנות הראשונות לבין להזמין "מנסף" שלם רק לעצמי בלי כיבודים. הבמיה שלהם טעימה. שבלולים לעומת זאת - לו'ידעת, זה סקוישי לי כזה. וגם אי אפשר לשים על זה מלח.

תיקתקית

New member
גם אני התאכזבתי מדבורה

פיתות מעולות אבל זה לא מחזיק פלאפל (שהוא גרוע) גם חומוס אדהם בקרליבך שפורסם במעריב פעם טעים פעם לא. אמרו שזה תלוי במי שמכין אותו.

מאקי

New member
אורי בורי עכו.

סעדנו שם לפני שנים היה מאוד טעים.. בינואר השנה נסענו לחגוג מאורע משפחתי מה לומר? מה אגיד? אכזבה כפולה... הן לחוגג והן מהתפריט. שאלנו בסביבה והסתבר שלא עוד הכצעקתה.

riluman

New member
מסעדת עבו נידאל החדשה במסעדה

לעומת המסעדה הקודמת שהיה רק אחלה אוכל בזול, עכשיו גם נקי מאוד. יותר מכל מקום שראיתי. מסעדה. צפון רמת הגולן. מסעדה מזרחית, אחלה חומוס

למעלה