התאמת שטיח לסלון חדש

liatka

New member
התאמת שטיח לסלון חדש

שלום בנות הפורום,
קיבלנו סלון חדש, הכל בהזמנה מיוחדת מבלי לראות בחנות את המוצר המוגמר, באנו עם סקיצות וזו התוצאה.
בגדול אנחנו מרוצים, יש כמה דברים שלא ממש לשביעות רצונינו, אבל נוכל לחיות איתם בשלום, פרט לשולחן שהוזמן בהזמנה מיוחדת מנגר ויצא קטן מידי במידותיו לסלון לטעמי ויכול להיות שנוציא אותו למכירה וניקנה חדש באותו הצבע.

הספת רייש, אני לא יודעת עד כמה מזהים בתמונה היא בצבע אפור דיי כהה, טרם קיבלנו כרית נוספת פרחונית בצבע של הכורסת יחיד מחכים לה בקוצר רוח

המזנון בצבע לבן (רצינו מבריק יצא מט
)
בצד ימין של המזנון צמוד לחלון יוזמנו מנגר 2 מדפים אחד מעל השני בצבע של השולחן לאקססוריז.

ולשאלה - איזה צבע שטיח יתאים לסלון.

אישית חושבת שצבע אבן יהייה הכי קלאסי מצד שני זה בית עם ילדים אז אולי אפור בדומה לספה, מומחיות מה אתן אומרות ?

וכן...יש עוד המון עבודה שם
, אני נהנית מהתהליך האיטי של הלבשת הבית, כל פעם מתמקדים בחלק אחר והוא נירקם לו באיטיות...

מרי פופ

New member
אחרי התבוננות כל התמונות, מספר פעמים...

הגעתי למסקנה שהשולחן בגודל מצוין, לא קטן בכלל ומאוד יפה.
תעשו טעות אם תחליפו אותו בגלל הגודל.

שטיח לסלון..המלצה

היי ליאת,
יצא לכם יופי של סלון, תתחדשו!!

לגבי צבע השטיח, הייתי הולכת על אפור בהיר- או ירוק בהיר.

לא יודעת מהיכן אתם בארץ, אך בשטיחי איתמר (למשל בבית יהושע)
את יכולה לקחת את השטיח שבוע להתנסות ולהחזיר אם לא מתאים.

קנינו לפני 3 שנים צבע ירוק בהיר מקסים, ובהתחלה התלבטנו בינו לבין קרם-מוקה. לקחנו את שניהם הבייתה , חיינו עימם שבוע, ובסוףהלכנו על הירוק.

יכולה להמליץ על החנות, המחירים אמנם לא מן השולים, אך האיכות /סגנון מקסים!

liatka

New member
היי שרון

את מדברת על שטיחי איתמר האלה ?
אני רואה מספר סניפים, אני מגבעתיים....

יצא מאוד יפה

לפני הכל המחשבה להגדיל את השולחן נכונה, באמת שולחן גדול יותר יעשה טוב לחלל.
שטיח בצבע שמנת דווקא לא אבן, יהיה הכי יפה כאן. אבל אם רוצים יותר פרקטי אז אפור כמו הספה יהיה כהה מידי ולכורסא לא יהיה מקום שם.
אז אולי אפור בהיר יותר....

אני לא חושבת שמדפים קרובים לחלון שהם לא בקו של המזנון יעשו טוב
אם יש משהו נוסף שהייתי מגדילה זה את המזנון. מזנון שהולך על כל הקיר יהיה מאוד מרשים
יהפוך את הסלון לעוד יותר יוקרתי (גם ככה הוא נראה טוב), וגם יחזיק את המדפים שאת רוצה לתלות למעלה...
לא אומרת לך להזמין חדש חס וחלילה רק להזמין יחידה נוספת ולחבר אולי אפילו בצבע העץ של השולחן, לא יודעת... צריך לחשוב על זה...
אנסה למצוא תמונה שתתאים לשולחן .....

בהצלחה!

liatka

New member
תודה רבה בנות!

כרגיל תמיד כיף לשתף אתכן ולהתייעץ.

לייה, לגבי הזמנת יחידה נוספת למזנון לא ניראה לי שיהייה לנו תקציב לזה למרות שאני חושבת שאת מה זה צודקת!!!
שטיח צבעוני זה מה זה לא אני (אחת שלובשת תמיד רק שחור/לבן/אפור
) צבעוניות רועשת זה לא אני, הסלון כמו שהוא כרגע זה כבר טו מאץ מבחינת צבעוניות אצלי

יש לי דוגמא של שטיח בצבע שמנת בבית, ניסיתי אותו היום בסלון ולא אהבתי, ניראה לי באמת אפור בהיר יעשה את העבודה....ננסה את זה.

רציתי להראות לכן תמונה של ההשראה למזנון ולמדפים, לא אהבתן ?

לגבי השולחן שילמנו עליו הרבה כסף ואם אמכור אפסיד עליו בטח הרבה, עוד לא החלטתי אם אני יכולה לחיות איתו בשלום או לא.....אני עוד מתלבטת

מרי פופ

New member
שטיח אפור לא יתרום פה כלום

שטיח ירקרק זה לא צבעוני ויש לך כבר נגיעות של צבע שחבל לא להמשיך.
ואני כותבת לך בתור אחת שכל הארון שלה, ג'ינס, שחור ואפור.. אפילו לבן בוהק לי מידי בד"כ...

liatka

New member
אני מאוד מתחברת לעיצובים שלך....

אני מוכנה לתת לזה צ'אנס אם אמצא חנות שתלווה לי שטיח לניסיון למספר ימים, אבדוק את הנושא.....
איזה ירקרק לדעתך ? בדיוק בצבע של הכריות נוי שעל הספה ? לקחת איתי אחת מהכריות או טון 1 או 2 פחות ?

היי ליאת, אכן איתמר כמו בלינק, הסניף

של דיזיין סנטר קרוב אליך מאד..

יש להם גם שטיח מהמם בסגנון חבלים..אני לא מצליחה להיכנס לקטלוג מהאתר, הוא תקוע לי

אצלנו השטיח ירקרק בהיר..וללא ספק יש לו נוכחות בבית..אז בתור אחת שלא אוהבת הרבה צבעים, קחי להתנסות -אם אפשר..לנו בזמנו נתנו, לאחר כמובן ששילמנו ..כי התלבטנו בין שניים..

בהצלחה ושבת שלום
עדכני אחרי

מרי פופ

New member
יכול להיות טון-2 פחות , תלוי מה תמצאי

תראי את השיטח שצרפתי לך בתגובה הקודמת שלי ברשור, בערך בטון הזה.
שלא יהיה כהה מידי.

מהמם ( צריך לעמד נכון וכמובן תמונות ווילונות)

יש שטיח מעניין באיקאה צהוב , זול ויתאים
הייתי מוסיםה גם עוד כריות
זה הצהוב
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={965687D0-CA8E-439D-B81E-443353707315}&details_type=1&itemid={8638432C-BBAC-4D7C-BD35-2C15CBE2844A}
גם זה יתאים אבל בגלל הצבע טיפה יותר כבד
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={965687D0-CA8E-439D-B81E-443353707315}&details_type=1&itemid={75537620-F10B-4A5D-9467-18AE9CCD382F}

וגם זה
ניטרלי יותר
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={965687D0-CA8E-439D-B81E-443353707315}&details_type=1&itemid={0D567CE4-C868-4E9B-BB7A-D482AF3B3171}

כמוסן תבדקי יש כמה גדלים

ריטה1

New member
אהבתי מאוד את הכורסא

לא מבינה בעיצוב, הספה שלי אפור קצת יותר בהיר והתלבטתי לגבי הספה,חשבתי בהתחלה על סגול, אבל התכלת שלך תפס אותי יותר

ריטה1

New member
אהבתי מאוד את הכורסא

לא מבינה בעיצוב, הספה שלי אפור קצת יותר בהיר והתלבטתי לגבי הספה,חשבתי בהתחלה על סגול, אבל התכלת שלך תפס אותי יותר

למעלה