התאמת מטען חשמלי של אייפון 4 לאייפון 5

Rachtman

New member
התאמת מטען חשמלי של אייפון 4 לאייפון 5

שלום לכולם

ברשותי אייפון 4 כשנתיים, ורכשתי לו מטען חשמלי (הפלסטיק הקטן שאליו מחברים את הכבל) מקורי.

עכשיו שיש לי אייפון 5 אני יכול לנתק את הכבל של האייפון הקודם ולחבר את הכבל החדש (lightning cable) למטען הישן?

האם זה אותה כמות כוח?
האם אפל מציקים שם ודורשים מטען חשמלי של אפל? (קיבלתי אחד שמתאים לשקע אמרקאי :( )

תודה מראש

Powerball

New member
ככלל, המטען שהשתמשת בו לאיפון 4...

יתאים גם לאיפון 5, בכפוף להחלפת הכבל או שימוש במתאם לשקע של האיפון 5.

Rachtman

New member
יתאים או יעבוד באותו אופן כמו מטען אשר...

זה שזה יעבוד אני רואה

השאלה היא האם זה יטעין באותה אופן כמו מטען חשמלי שיוצר אחרי האיייפון 5

Powerball

New member
יש לך שתי אפשרויות...

להשתמש במטען שהיה לך לאיפון 4, עם כבל של איפון Lightning 5, או מתאם מתקע ישן לשקע Ligtning. כפי שהסברתי קודם. זה יעבוד ויטען.
או, אם יש לך מטען אמריקאי שקיבלת בארה״ב עם האיפון 5, אתה יכול לעשות בו שימוש באמצעות מתאם converter פשוט מתקע אמריקאי לישראלי, כפי שכבר הוסבר פה, כזה שעולה שקלים בודדים בחנויות חשמל.
לייתר ביטחון אתה יכול לבדוק על המטען האמריקאי שרשום עליו:
Input: 100-240V

se7en7

New member
עדיף להשתמש במטען המקורי , לקנות בכל

חנות ב-5 שקלים מתאם לשקע וזהו.

Rachtman

New member
מתאם לשקע ישראלי?

באמת? קטן כזה יספיק?
לא צריך שנאי?

se7en7

New member
בכל המכשירים של אפל שקניתי המטען

תומך מ-110 עד 240 , פשוט לבדוק ואם כן לגשת לקנות מתאם לישראלי וזהו.

Ron 99

New member
כול המטענים של אפל מתאימים

לכול המכשירים עד כדי מחבר, ששונה במודלים האחרונים. כפי שכתבו כבר, כולם טובים עבור 110 וגם 220.

רצוי להשתמש רק במקורי. קראתי שהמכשירים של אפל ׳מדברים׳ עם המטען. אם זה מקורי, הטעינה היא מהירה. אם לא, לוקח הרבה יותר זמן. זה נכון גם עבור סמסונג עם המטענים שלהם. זה בדוק! יש לי מטען לרכב לא מקורי שבקושי מטעין את האייפד או את האיפון למרות שהוא 2.1 אמפ. קניתי עכשיו אחד מקורי והטעינה היא סופר מהירה.

Rachtman

New member
השאלה לא הייתה בהכרח אם זה מתאים

אלא אם זה יספק את אותם האיכויות של מתאם חשמל שהגיע יחד עם אייפון 4 ויהיה בשימוש לאייפון 5

uriler

New member
אתה טועה לגבי המשפט השני שלך

גם מטענים לא "מקוריים" (או בניסוח מדויק יותר - המיוצרים שלא ע"י יצרן הטלפון) יכולים לטעון את הטלפונים במהירות ובאמינות, בתלות באיכות המטען כמובן.

יש לי ברכב מטען של kensington, מדגם powerbolt micro.
הוא שימש אותי נאמנה לאייפון הקודם (3Gs), ומשמש עכשיו לאייפון של אשתי (5) ולסמסונג שלי (note 2).
את כולם הוא טוען מהר, הם לא מתחממים יותר מדי והכל בסדר.

הבעיה מתחילה עם מטענים דפוקים (סיניים, חסרי בקרת איכות הגיונית וכו'), שמוציאים זרם נמוך מדי (פחות מ-1 אמפר עבור אייפון 4 ומעלה, פחות מ-2 אמפר עבור ה Note 2), ואז הטעינה איטית.

למעלה