התאהבתי (ועוד בט"ו באב !
)

התאהבתי (ועוד בט"ו באב ! ../images/Emo99.gif )

כ"אשת העולם הקטן" (עבודה - בית - ילדים זערערים המצויים בחופש הבלתי אפשרי הזה - החתלות - הנקות וחוזר חלילה
) אני מודה שבעלי ואני יוצאים מהבית למסעדה בשישי בערב בערך בתדירות של פעם בעונה (ממש פשוט...אני "סגורה" על זה שבפעם הקודמת בקופי בר הייתי עם סוודר...הממ
) והנה :שלשום , כשחשתי שהתתפוצצות קרובה עקב אינטנסיביות החיים הנ"ל , החלטנו במפגיע שמאפסנים את הזאטוטים אצל סבא וסבתא שלהם (שהחלו הם בעצמם את כל שרשרת הילודה הזאת , דיי דיזרב איט !
) והולכים לאנשהו לאכול , לבלות, לחיות קצת. במקרה נודע לי שבחג האהבה עסקינן - אבל לא זו היתה העילה. נזכרתי , בהיותי קוראת די אדוקה שלכם כאשר מסתייע לי - וזה לא קורה הרבה לאחרונה , כאמור , שקראתי פה בעבר על "אוונגרד" - הסניף ברח' הברזל בת"א , והחלטנו הגיע לשם עם עוד זוג חברים אחרי שכמובן הזמנתי מקום בטלפון. קיווינו שהבגידה בסוס המנצח "קופי בר" לא תהיה משהו שנצטער עליו. ובכן - לא. לא הצטערנו , באנדרסטייטמנט
. מקום נעים , כיפי , האפי- האפי כזה. הכל מלא לבבות ומקושט (חג האהבה , זוכרים?) והנשים מקבלות ורד אדום בכניסה ("אם לא מהבעל - לפחות מהמארחת" הפטרנו באין רואה חברתי ואני האחת לשניה
) ואז : התחילה מבחינתי החגיגה : מרגריטה תות בכוס ענק (אשכרה "ג'ארה"...אין מילה אחרת) הוזמנה על ידי (עם פירות יער צפים בתוכה...תאווה לעיניים ולחיך שקפא קלות אבל התענג לגמרי) ומשום שממש לא אכלתי אתמול כל היום בציפיה לערב , די מהר היא עלתה לי לראש - נו , שוין. פדיחות לא עשיתי , רק הבדיחות הצוותיות הפכו מצחיקות הרבה יותר
). למנה ראשונה חלקנו רפי ואני (יחד ! צפינו את הבאות ולא טעינו) "פטה ציידים" שהוא פטה העשוי מתערובת כבדים בליווי צ'אטני פירות יבשים וטוסטונים על מצע רוקט (מתעבת רוקט !!! רפי העלים אותו לפני שאתבעס מהירוק המבחיל הזה...בעיני , כמובן. לא לכעוס
). אנד היר אר דה ריזלטס אוף דה יזראלי ג'ורי : נימוח , טעים , מקסים , שילוב מנצח בין המרכיבים. הלאה : הוא - אנטרקוט שאיני זוכרת כמה שקל , לא מדבר אלי הנתח הזה - כמו גם נתחים אחרים היות ואינני קרניבורית מובהקת , אבל הסטייק שהגיע בליווי אורז וצ'יפס (רפי ויתר על סלט ירוק. העיקר הבריאות , מה שנקרא...) היה מצוין (במידת צלייה מדיום). אני בחרתי בהמבורגר הבית שהוגש על לחמניה עם ירקות וכתוספת בחרתי ברוטב שמנת - פטריות וצ'יפס (סטייק צ'יפס , ליתר דיוק. מצוינים). ההמבורגר היה מעולה , לא פחות.אהבתי. חברתנו אכלה סלט ששכחתי את שמו אך מלבד חסות אגוזים וירקות קלויים היו בו פרוסות רוסטביף שערבו מאוד לחיכה. מעולם לא ראיתי אותה מסיימת את המנה שלה עד הסוף. אתמול היא כילתה לאט אבל בטוח את הסלט הבאמת ענק הנ"ל. בעלה אכל אנטרקוט גם הוא ונהנה מאוד.קינוחים (לא שהיה לנו כוח אבל הגרגרנות...הו , הגרגרנות
) : לנו , לי ולרפי \ "בשותף" - סופלה שוקולד עם שלושה כדורי גלידה , קצפת ואגוזים מסוכרים , להם - 3 סוגי סורבה. לסיכום הפרוטוקול : היה נפלא , באמת. מנות גדולות ונדיבות שחבל"ז , שירות נעים , מקום שמח ואפילו חשבון מתון למדי. למה "מתון"? - כי בקופי בר אנחנו משלמים על ארוחה כזאת קרוב ל-500 ש"ח (לזוג ! לזוג!) כולל התשר. באוונגרד היה ה"נזק" פחות מ-350 ש"ח (לי ולרפי , כן? , לא מדברת כרגע על החברים. לא זוכרת כמה הם שילמו ופרנקלי מיי דיר איי דונ'ט גיב א-דאם
). המקום פתוח 24 שעות , החניה בחוץ מזעזעת , צריך להתפלל חזק ואז אולי למצוא משהו בפוקס...רק אומר שהגענו ב-20:00 בערב וכבר אז לא היה מקום חניה אחד ברדיוס רציני מהמסעדה עד שבמקרה אחרי כמה רונדלים מישהו הואיל לצאת ונכנסנו במקומו בקול תרועה
). אוונגרד - אנחנו עוד נחזור. ראי זאת כהצהרת אהבה אם בא לך
. ענת , שמודה לכם על ההמלצה !
. ראו עצמכם כ"סייענים" במובן הטוב של המילה
.

meravbr

New member
נשמע מעולה ../images/Emo3.gif

החניה בחוץ בהחלט מזעזעת, בגלל זה אני כמעט ולא מתקרבת לאזור הזה, חוץ מלאיזור ארקפה... מתישהו יפתח שם אסותא החדש ועמו כמה קומות חניה תת-קרקעית - ונקווה שיפתור שם קצת את בעיות החניה...

למעלה