השתכנעתי - ליברמן דרוש להיות בממשלה

סוהי

New member
השתכנעתי - ליברמן דרוש להיות בממשלה

אם הוא יהיה השר לביטחון פנים,ואם הוא יזכה לתמיכת ראש הממשלה - יהיה לנו הרבה יותר ביטחון גם בפנים וגם בחוץ.

שלדר

New member
לא סופי, בלשון המעטה!../images/Emo3.gif

אם לא יצליח לך הרי תגיד שאתה בכלל הצבעת גימלאים...

סוהי

New member
אני אכן הצבעתי גימלאים.

אבל הצבעתי לגימלאים לא נוגעת להשקפתי המדינית. אין לגימלאים כל אג'נדה בנושאי ביטחון חוץ ופנים ולכן לא היה לי מה להסכים או להתנגד להם בתחומים אלה. אני הצבעתי להם מתוך ביטחון שהנושא עליו הם נאבקים מקובל עליך ועלי במידה שווה,וכמונו על רוב המפלגות שיש להן סיכוי להשתתף בקואליציה. ליברמן קרוב לדעותי בנושאי מדיניות ביטחון הפנים,וחלק נכבד מהשקפתו המדינית מקובל גם עלי.

onlytrue

New member
דא דיקטטור

הדיקטטור מבטיח שקט, וכולם מסכימים. הם לא מוכנים לשמוע שאחר כך לא יהיה להם שקט אפילו בסלון ביתם. זה טבעו של הדיקטטור, להביח שקט, ולהביא אלימות. השקט של הדיקטטור הוא שקט של, בית קברות

סוהי

New member
ואיך נקבל "שקט" לדעתך...

אנא פרט בפנינו את ההצעות הנבונות שלך...אולי נשתכנע...הרי דרכך היא הדרך הדמורטית...הנאורה...לא?

onlytrue

New member
אפשר היה לכתוב ספר הצעות ../images/Emo98.gif

נתחיל בבתי הספר עם ביטול חוק זכויות התלמיד הכובל את ידי המורים והמנהלים, והמונע מהם להרחיק תלמידים אלימים ומתעללים. נ.ב. תודה לסילבן על חוק זכויות התלמיד

onlytrue

New member
ונמשיך בבתי הספר

להעניש הורים שבניהם(ובנותיהם) עברו על החוק, אך אינם בגיל האחריות הפלילית. כולל מאסר וקנסות.

onlytrue

New member
בקשר למשטרה המושחתת וחדלת האישים

1. לפזר את המשרד לביטחון פנים. 2. להקים משטרות עירוניות שיטפלו בשמירת הסדר והסדרים ביישוב. 3. להקים משטרה ארצית שתטפל בפשיעה ולא בנושאי ביטחון 4. לשלוח את כל צמרת המשטרה הביתה מלבד יחידי סגולה שיש לחם קבלות על מלחמה בפשע, ולהביא במקומם קצינים מצה"ל, שלא היה רבב בתיקיהם האישיים. 5. להוציא את השוטרים מהתחנות לרחוב, להעסיק במקומם אזרחים בפקידות ואפסנאות, בתחנות. 6. שוטרים החשודים בקשר עם עבריינים, (כן גם חברות) יושעו מכל תפקיד עד לבירור עניינם. 7. שילוב מס הכנסה ומע"מ עם צוותי משטרה לטיפול במאפיה הישראלית. 8. יש לחייב בחוק עבריינים לפצות את קורבנותיהם, על הנזקים שנגרמו להם, כולל חילוט רכוש. ויש עוד די הרבה .

ghost7

New member
בחלק מההצעות יש הגיון רב.

וכפי שכתבת- יש עוד...

onlytrue

New member
אתה מוזמן להוסיף ../images/Emo98.gif

אני בטוח שלא כל החכמה בכיס שלי

sahchar

New member
רעיונות מצוינים רק הלוואי שלמנהיגות

יהיה שכל (מה שלא נראה לי) לישם אותם במקום להתעסק ברפש והאשמות הדדיות ורדיפה אחרי כיסאות

onlytrue

New member
צריך גם לטפל בפרקליטות

ובמערכת המשפט ולבנות מן היסוד את מח"ש.

אלי.

New member
ליברמן הדיע שההתכנסות מקובלת עליו

ויש לו 12 אצבעות בשביל זה. כל היתר (איזה תיקים, כמה תיקים, למה תיקים) - נתון לויכוח.

למעלה