השר לביטחון פנים בר לב מגיב - סתוונית, לבקשתך/הערתך, ערכתי את כל השתלשלות הדברים

ayb1

Well-known member
עמר בר-לב
@omerbarle

·19 שע׳

פגשתי היום את תת מזכירת המדינה של ארה"ב, הגברת ויקטוריה נולנד.
תת מזכירת המדינה התעניינה, בין היתר, באלימות מתנחלים
וכיצד ניתן להפחית את המתח באזור ולחזק את הרשות הפלסטינית.

תמונה

נערך לאחרונה ב:

ayb1

Well-known member
עמר בר-לב
@omerbarlev

אמרתי לה שהגדלת אישורי העבודה לפלסטינים בישראל, הן מאיו"ש והן מעזה, שאנחנו כבר מבצעים, הוא מפתח להפחתת המתח בדיוק כמו מימוש התוכנית להקמת אזור תעשיה משותף בפאתי עזה ועוד. סיוע אמריקאי לפרויקטים כאלו יכול לסייע רבות.
@UnderSecStateP

7:06 אחה״צ · 13 בדצמ׳ 2021·

נערך לאחרונה ב:

ayb1

Well-known member
עמר בר-לב
@omerbarlev

·
5 שע׳

אני מבין שבאמת קשה לחלקכם ששמים לכם מראה מול הפנים על כך שאלימות מתנחלים קיצוניים חוצה את כל העולם וממשלות זרות מתעניינות בנושא.

אני ממליץ למי שקשה לו, שישתה כוס מים. אמשיך להילחם בטרור הפלסטיני כאילו אין אלימות מתנחלים קיצוניים - ובאלימות מתנחלים קיצוניים כאילו אין טרור פלסטיני

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
זה אמור להיות השר שאחראי על המשטרה, כשבפועל אין לו שום סמכות והמשטרה בכלל לא מקשיבה לו. וגם אסור לו לומר למשטרה איך להתנהל, אחרת יאשימו אותו בהתערבות לא חוקית. אחלה תפקיד |פנים|

ayb1

Well-known member
עמר בר-לב
@omerbarlev

·
5 שע׳

אני מבין שבאמת קשה לחלקכם ששמים לכם מראה מול הפנים על כך שאלימות מתנחלים קיצוניים חוצה את כל העולם וממשלות זרות מתעניינות בנושא.

אני ממליץ למי שקשה לו, שישתה כוס מים. אמשיך להילחם בטרור הפלסטיני כאילו אין אלימות מתנחלים קיצוניים - ובאלימות מתנחלים קיצוניים כאילו אין טרור פלסטיני

בנט ביקר את דברי בר לב על אלימות מתנחלים: תופעה שולית, אסור להכליל ציבור שלם

ראש הממשלה מסר כי המתנחלים הם "חומת המגן של כולנו ועלינו לחזק אותם ולתמוך בהם". השר לביטחון הפנים הבהיר היום כי הוא עומד מאחורי דבריו וערך סיור בדרום הר חברון

שתפו וחבריכם יקראו את הכתבה ללא תשלום
עברו לתצוגת גלריה
בר לב בסיור עם ראש מועצת הר חברון, הבוקר

בר לב בסיור עם ראש מועצת הר חברון, הבוקר
יהושע (ג'וש) בריינר

יהושע (ג'וש) בריינר
09:34, 14 בדצמבר 2021עודכן ב-14:05, 14 בדצמבר 2021

ראש הממשלה נפתלי בנט מתח היום (שלישי) ביקורת על דברי השר לביטחון הפנים עמר בר לב בנוגע לאלימות מתנחלים, ומסר כי "תופעות שוליות יש בכל ציבור, אבל אסור לנו להכליל ציבור שלם". אתמול נועד בר לב עם המשנה לשר החוץ האמריקאי ויקטוריה נולנד, ואמר לה כי ישראל "רואה בחומרה" אלימות מתנחלים וציין כי הוא פועל יחד עם משרד הביטחון כדי למגר את התופעה.

"המתיישבים ביהודה ושומרון סובלים מאלימות ומטרור, יום יום, עשרות שנים", מסר היום בנט, "הם חומת המגן של כולנו ועלינו לחזק אותם ולתמוך בהם, במילים ובמעשים". לפי בנט, "תופעות שוליות יש בכל ציבור, צריך לטפל בהן בכל האמצעים, אבל אסור לנו להכליל ציבור שלם".

סתוונית333

Well-known member

בנט ביקר את דברי בר לב על אלימות מתנחלים: תופעה שולית, אסור להכליל ציבור שלם

ראש הממשלה מסר כי המתנחלים הם "חומת המגן של כולנו ועלינו לחזק אותם ולתמוך בהם". השר לביטחון הפנים הבהיר היום כי הוא עומד מאחורי דבריו וערך סיור בדרום הר חברון
המתנחלים הם חומת המגן של גידולי הפרא הטרוריסטים ,נוער הגבעות, ולא של מדינת ישראל ובטח לא שלי .

למעלה