השרשור עם השירים נמחק בעקבות

השרשור עם השירים נמחק בעקבות

גניבה ספרותית שהייתה בו..... לכאן אני אשרשר את השירים ששאר החברים פירסמו פה בתקווה גמורה שהשירים הם יצירות אישיות שלכם... להבא אני לא אעשה זאת בשנית....

טינק מסטולה מאקמולי.....

כואב .. בגללו, הוא יודע? חושב ? אכפת לו?... הוא שעזב,הוא שהלך, שהשאיר לבד, לבד עם הזכרונות המחשבות הרגשות, הכאב.. ואני אני צריכה להתמודד להמשיך לחיות, עם לב שבור פגוע, בודד. והוא, המשיך בשלו לו טוב לו שמח איתו החיים ממשיכים אז אומנם גם אני, חייה... אבל לא באמת הריאות פועלות, הלב דופק אבל הנשמה? הלכה..ואיתה גם הוא..האהבה היחידה.

lblue firel

כואב לי הלב את נפרדת , אני לא עוזב עומד עדיין שם לבד כל מה שנשאר זה...להביא ביד(?) גלמוד ועצוב המצב שלי עלוב בלעדיך אני מרגיש אבוד חזרי אלי , מרגיש רדוד זקוק לאהבה מתחנן לעוד נשיקה אבל את כה רחוקה אהובתי המתוקה נאלץ להיפרד הלב כבר לא עובד אין לי תקווה בלי אהבתה עוד דמעה זולגת בתמונה מולי עומדת לא יכול את הכאב לשאת אני מרגיש חצי מת

Hypnotic Poi§on ../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

איך בלי מעצור, כמו ליפול אל בור שחור שוב נפתח שם פתח בו מתחיל להתבהר האור מתקלפת לה קליפת בדידות קשיחה הריח מתמוסס לו באוויר ומתחלף לריח הפריחה קרני שקיעה כתומות, רכות, מלטפות עורו של הכאב פרח שפרח כבר בעבר, חוזר נובל נופל ללב המלבלב בבדידות הזאת בקרירות הזאת אני נמצאת הדרך מוכרת בע''פ ובשביליי כאב מתמצאת נלחמת מלחמות בהם אני מודעת שכבר לא אנצח עוד בור שחור נפתח הכאב מתחזק ואת הבור הקודם שוכח מלחמות עבר חוזרות אל הווה מלא ברוע פוגע שמסתובב לו עם חיוך נוצץ מתגאה שבי נוגע שוב אותה מלחמה נוראה שממנה אין לאן לברוח אין בה פיתרון לא חוכמה לא הגיון ולא כוח מתנגשת באשליות בחלומות בעוד תקווה שנעלמת ולי מה נותר? רק להתגונן ממלחמה מתמדת כשכל זה ייגמר ולי האושר יתפזר בגוף את העבר אני אשכיח ואף אתן לו לעוף אני ארקוד אצחק אשיר אצרח במן טירוף חושים כבר לא אציב משמר מפני פושעים מפני פולשים חצי חיוך מתגלה בקצה שפתיים רועדות העיניים נפקחות בורקות מהשמחה מתפאלות איזה מן רגש זה לשמוח? רגש שרק יודע לברוח מעולם לא ביקר אצלי בלב, ועכשיו הוא מתגנב הוא מכניס המון אור לחיים גשומים ואפורים שרק המוני תקוות וחלומות לא ממומשים בו נמצאים האור נותן ליכוח גם מחר עיני לפקוח לחכות ולחשוש מתי אפסיק לשמוח אך במקום להבריח את השמחה אני מחזיקה אותה רוכבת על הגבה בזריזות מרגישה את עוצמתה מפני שלעוד מלחמה כבר אין לי כוח הפעם אם אצטרך להילחם אין למה לטרוח!

kity

תמיד תדעו שהיא שם, כי אין לה שום מקום אחר ללכת. היא תמיד תביא עצב, כמו שסתיו מביא שלכת. בתוך בור עמוק של המחשבה האנושית, היא תשכב שם, מנותקת רגשית. תמיד תשאר במקומה, סגורה, מסביבה חומה. תנסה לצאת, אך ללא הועיל. חוסר התחושה, שוב אותה יפיל. בלי שום צל של ספק, בחשכה מוחלטת, עם עיניה הפקוחות תשאר בולטת. בין ריקנות לאבדון תתלבט, בסופו של דבר יגיע העת. היא תתמוטט פנימית, תתאבד נפשית. תמות בלי שום דרך ברורה להחליט....

lblue firel

אם לפעמים גבירותי הנכבדות אתן מרגישות מעט אבודות אין לכן כבר שום דבר מה לעשות ואיבדתן את הרצון לחיות זיכרו דבר קטן שבערכו אין להמעיט איתכן ברחוב נמצא ה
בסוליה
של חוליה
של כלב
בערב
מריח
עם טיח
נדבק לכל שיר
הורס כל שיר אדיר
שמח, עצוב וסתם
עלוב
ו
אז זיכרונה זאת עמוק עמוק אם אתן לא רוצות לגמור כמו
את הדיכאון יש להפחית את השמחה יש להוציא ולחלק במזנון סמים חופשי

pooh שולט לפחות לא לקחת קרדיט על זה

והדגשת שזה לא שלך..... צבי צב שכב לו על הגב נהנה מהמצב פתאום חטף מכת שמש ומת מת מת הוא מת וגם אתם תמותו קפיץ קפוץ קפץ לו ארנבון מלא בתאבון אכל לחמניה מוכת רקבון ומת מת מת הוא מת וגם אתם תמותו סבתא בישלה דיסה מתוקה לכל המשפה רק ליוסי הקטן והחלוש לא נשאר אז הוא מת מת מת הוא מת וגם אתם תמותו גם אני מת

ƒire

New member
אל תרמוז ... זה אני.

אני מכיר את השיר ואף אוהב את הלהקה. עכשיו אני מבין למה המילים היו בראשי. לא הייתה לי שום כוונה ולא שמתי לב. אני מצטער אם פגעתי במישהו. אלוהים איך לא שמתי לב. |מתבייש|.

ƒire

New member
תודה.

אבל זה לא מגיע לי. אני חייב לכם שיר. תזכרו...

קושקוששששש מה אתה דואג???../images/Emo12.gif

אתה יודע כמה פעמים מחקו לי שרשורים???
(לא תמיד בגללי תרגעו, היו לי אחלה עוזרים
)
:} חפיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף.... אני בטוחה שרזניק עדיין מת עליך מוואה
עליכם

ƒire

New member
זאת פעם שנייה שמוחקים לי שרשור ...

אבל זה מוצדק.

למעלה