השרשור מכיל תמונות ערום

אנשים איזה כיף לכם!

הייתם במצעד? דחיתי כבר פעמיים את העבודה בשביל המצעד ודוקא הפעם לא יכולתי לדחות. קיצור איך היה? היו כוסיות שוות?

חברות וחברים מה אגיד ומה אומר....

למי שלא הגיע בגלל החברות הכבדות ובגלל החברים המעפנים ובגלל שעבר את גיל 30 עשה את טעות חייו שדחה אתהגעתו למצעד היה פשוט מדהיייייםםםםםםם טוב לא רוצה לדרוך פה על פצעים של אחרים אבל אין אין אין היה גדול אני נהניתי בגדול וזה רק מוכיח לכולם שלא צריך חברים בשביל לרדת לתל אביב לראות את מצעד האהבה ולצלם סרט שלם אפילו צילמו אותי מצלמת וביקשו ממני שאני אצלם וצילמתי אני בכל אופן לא צריכה חברים בשביל להנות אני פשוט "מתדלקת והולכת"...... אז פארשים אלה שלא באו ופעם הבאה אם אתם מתכננים לבוא תבואו לבד בלי להתחשבן עם החברים

shaxuca

New member
לדעתי היה עלוב

הגעתי רק למסיבה בגן צ'רלס קלור וזה נמשך כולה שעה וחצי. אני זוכרת שהייתי לפני כמה שנים והיא המשיכה עד מאוחר בערב.. הפעם זה היה קצר ומאכזב, כנראה בגלל בעיית בטחון. חבל..

MaKe NoIsE

New member
היה ענק !!! פשוט גדול... כמו כל שנה

וואי אין לי מילים ! כל שנה אני נהנה מחדש אני כבר 4 שנים הולך ברצף וכל שנה לא מיתאכזב כל מי שלא היה הפסידדדדדדדדדדדד... איזה סט אסטריקס נתן בסוף משהו לא רואה בעניים וגם במשאית של ההומן 17 סהר זנגילויצ' היה אחלה וגם ויק במשאית של הדום & ווקס היה ממש כיף וגם במשאית של הלייןה FFF היה מאוד כיף קיצר אחלה מצעד !!!

OZ MASTER

New member
היה פשוט ענק!!!!

אחד הימים הכי טובים של החיים 4 שעות פשוט לא הפסקתי לרקוד ימבה כוסיות מוזיקה סוף הדרך! במיוחד במשאית של "הפורום" וקיבלתי חולצה של KENVELO ואפילו כובע נחמד :)

Britney Boy

New member
יואו היה ממשש כיףף באמת

היו יאמבהה כוסיותת וזהה...גם הציצי של אניטה פלולה עשה לי את זה חחחחח סתם... והיה באמת סבבהה ממש נהניתי

היה אחלה מצעד!

יותר טוב משנה שעברה לדעתי....הייתה אווירה מצויינת.....למרות שלא השקיעו במשאיות כמו בפעמים קודמות... הייתה אחלה מוזיקה...קצת התאכזבתי מרייב הסיום (לא אוהב פסיכודלי)... אבל בשורה התחתונה......נהנתי!

משו בסט

New member
למה לא היה אינפקטד????

הרבה באו בעיקר בשביל זה! וגם כן ההאוסים האלה יצאו כבר מכל החורים.. מזל שהיה את משאית מספר 10 (לא זוכר של מי) ואת אסטריקס שיכלנו לחפור קצת כמו שצריך.. וגם חבל שזה נגמר כל כך מוקדם.. אבל סך הכל היה כיף :)

Ghostmize

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo26.gifמצעד האהבה 2004../images/Emo36.gif../images/Emo23.gif

אז ככה
בסקירה של המצעד הנוכחי לבדו, אפשר להגיד שהיה ממש מוצלח.
גם היה מזג אוויר סבבה לפעמים קצת חם אבל בסך הכל בסדר.
המוזיקה הייתה ממש יפה למרות שחלק מהקטעים היו ישנים קצת.
הרחבה הזאת בסוף שבא כולם התאספו השנה הייתה טובה עם הגברה טובה.
ולסיכום היה מהנה לגמרי אבל
בהשוואה למצעד של שנה שעברה, ובכלל על המצעד לפני שנתיים
אין מה לדבר
איפה כל העיצובים המטורפים וההשקעה במשאיות
הרקדנים והרקדניות עם התחפושות והבחורות שמתפשטות חח(סתם עכשיו ברצינות)
בלחץ המשאית של הFFF והמשאית של הדום הצליחו להרים משהו נורמלי וגם בזכות מי שתקלט והייתרון שלהן על שאר המשאיות. אני זוכר שלפני שנתיים על המשאית של הFFF התנוסס לו בחור מנופח ושרירי והייתה הפקה מ-ט-ו-ר-פ-ת
ההפקה העלובה יחסית של סמסונג שנתנה חסות(ותקציב) איכזבה קשות
כל החלוקה של הדברים המעניינים ברחבי הטיילת (משקאות חדשים, כובעים, חולצות וקונדומים למשל) שהייתה עושה את האווירה הרבה יותר ישראלית ומהנה נעלמה לגמרי...כל מה שראיתי זה פליירים שנזרקו מהמשאיות שכמעט חתכו לי את הפנים
הבעיות בהגברה ברוב המשאיות ובמיוחד בסוף שהמוזיקה הייתה נכבית כל שניה עיצבנו קצת...
הסט המעפן שעופר ניסים נתן בסוף של 5 דקות ואז בא אסטריקס(לא שהוא לא היה פצצה) והחליף אותו. ובכללי היה מצעד חמוד אבל בשוואה לקודמים שלו היה עלוב לגמרי. עדיין זה השאיר טעם של עוד במיוחד בגלל שקיצרו אותו ואני מחכה לשנה הבאה
אגב, למי שנכנס למתחם הויאיפי VIP יכול גם לצדד בי שנה שעברה חילקו בריזרים, סמירנוף אייס, ונקניקיות חופשי
השנה היה רק רדבול, מים ובירות חופשי שגם נגמרו אחרי כמה שעות. ונקניקיות היו עם פתקים שחולקו אחד לכל ויפ :) אז ניפגש בשנה הבאה

sh53

New member
לעידו ד הכבוד לחנוך את הגלריה ל2004

ואתם כמובן מוזמנים להוסיף תמונות משלכם
הגלריה

NCS

New member
../images/Emo41.gif הרקדנית הכי יפה במצעד ../images/Emo41.gif

טוב, השנה ממש היה קשה להחליט למי ניתן את התואר הזה, אבל הנה המקומות הראשונים הרקדנית הכי יפה הייתה על המשאית של "זמן תל אביב" כל הכבוד להם!

Axtrim

New member
מצעד האהבה מיד ישודר בצ'אט TV

כן כן זה מגיע לצאט תפוז-TV כנסו לצאט טי.וי ותצפו במצעד האהבה 2004 בשידור הראשון והבלעדי באינטרנט ! (הגירסא הלא מצונזרת). *השידור יתחיל בשעה 16:00 בידיוק בצ'אט תפוז בחדר-Axtrim *כדי להתחבר לשידור, יש ללחוץ על איקון המצלמה של המשתמש Axtrim ב"משתתפים". צפייה נעימה, דניאל נחשול-הצלם וצוות השידור-אקסטרים הפקות.

Axtrim

New member
חדר הצפייה שונה לחדר......

חדר הצפייה בשידור של המצעד בצאט שונה לחדר: "מצעד האהבה" לצפייה בשידור תכנסו לחדר - מצעד האהבה שבצאט ותתחילו לצפות. אורך השידור: כ-60 דקות. צפייה נעימה, צוות השידור AXTRIM

Axtrim

New member
מצעד האהבה משודר כעת בצאט.....

כנסו עכשיו לחדר: "מצעד האהבה" שבצאט, ובוא לצפות בנים ובנות במצעד האהבה 2004 שהתרחש אתמול בת"א השידור משודר כעת בצאט תפוז, כל מה שעליכם לעשות זה להיכנס לצאט של תפוז ולהיכנס לחדר: מצעד האהבה ולצפות...... תביאו בבקשה עוד צופים והרבה רייטינג. צוות השידור, אקסטרים

למעלה