השרשור הלא קשור

gilgula

New member
טוב אז לא יודעת ...

אני הבנתי שיש טריגו גם ב005 וגם ב006 .. . ולא שמעתי על סדרות אבל הכי כדאי שתברר שוב עם המורה!

the man is back

New member
לא חושב שיש כזה פלאגין...

לשם מה אתה צריך את זה? מה הבעיה להוריד תוכנת תלת מימד רגילה בחינם (כמו Anim8or) ליצור תמונת JPG ולהוסיף אותה לוורד?

yuvalmadar

New member
בנוןגע לסדרות,

הן ב005 ממועד קיץ הקרוב, (עברו מ006) אבל בחורף עוד יהיה 005 הישן - בלי סדרות. (וכך יוצא שמי שלוקח את 005 בחורף ואת 006 בקיץ לא יבחן על סדרות כלל!)

Britush

New member
אוף. ../images/Emo10.gif ../images/Emo42.gif

סדרות זה נחמד! וזה גם אומר שיהיה לנו המון טריגו'. *לא אוהבת טריגו'*

freedom rider

New member
השרשור הלא קשור

לכאן ישורשרו כל הנושאים שלא קשורים ישירות לנושא הפורום. ברצוני להבהיר לגבי השרשור בדבר הבגרות במתמטיקה כי כל הנאמר בו הינו בגדר שמועות וספקולציות. הפורום אינו מוסמך ואינו יכול לתת מענה בנושאים אלה - את השאלות האלה יש להפנות למשרד החינוך.

roidm

New member
עזרה בלוגריתמים...../images/Emo184.gif

אנשם למישהו יש איזשהו חומר בסיסי ביותר על לוגריתמים שיכול להעביר לי ? זה ממש יעזור...יש לי מחר מבחן בתלפיות ואני אפילו עוד לא התחלתי ללמוד את הנושא...

l i r o n 710

New member
שלום לכם.....

אולי מישהו מכיר במקרה ספר הסברים במתמטיקה ל-4 יחידות, שמסביר את כל החומר מ-א ועד ת'?? אם כן, אז אני אשמח אם תגידו לי איפה אני יכולה להשיג את הספר הזה. תודה

עידו123456

New member
קריאת טקסט ב Matlab

מישהו יודע איך אומרים ל textread להתייחס ל whitespace ולא סתם לזרוק אותו? אני צריך לקרוא קובץ טקסט לתוך וקטור אבל שישמר גם הנתון של ה whitespace.

Nico Tine

New member
שאלה

האם מישהו יכול לספק לי מעט רקע על התיאורמה המכונה: "Cesaro Summability" אני רק שזה קשור לסדרות אין-סופיות. בתודה מראש.

1ca1

New member
תסתכל כאן

http://at.yorku.ca/cgi-bin/bbqa?forum=ask_an_analyst_2002&task=show_msg&msg=0011.0001.0001 מדהים מה שחיפוש בגוגל יכול לעשות בשבילך...

בקשה קטנה אם אפשר

שלום ... אני מחפשת אתר בו אוכל למצוא הוחכות של דברים במתמתיקה ... אם למישהו יש דבר כזה אז להגיב על הודעה זו אם אפשר... תודה רבה

anna m

New member
קיימים המון אתרים שעוסקים

בתחומים השונים במתמטיקה. בכל מקרה ממתקדי בנושא אחד, למשל אלגברה לינארית ותחפשי לפי מילות המפתח ב-GOOGLE . את תמצאי מלא הוכחות ואפילו קורסים כתובים מאוניברסטאות שונות בעולם. אני בטוחה שכך תןכלי למצוא את מה שאת מחפשת

freedom rider

New member
כל הכבוד על העקשות והסבלנות

אבל הפורום אינו שירות חיפוש לינקים, מה גם שאילו שלחו אותך לים להביא מים, לא היית מצליחה למצוא אותם שם. אם לא שמת לב, כל הפורום הזה מלא הוכחות מתמטיות - לו רק טרחת להציץ בהודעות, בארכיון, במאמרים ובשאלות הנפוצות.

למעלה