השרשור הלא קשור

Xboy123

New member
בגרות... :/

רציתי לדעת מהם הנושאים שיכיל שאלון 005 השנה......

sharkill

New member
מחפש תוכנה להנדסת המרחב

כדי שאוכל להוסיף זאת לוורד.. משהו כמו MATH TYPE. תודה.

itay cohen8

New member
נעים מאוד מנהל הפורום!

אני חדש שמח להתצטרף לכאן.. איך אתה קשור למקצוע מטקמקטיה?

gilgula

New member
שאלון 005

חורף 2004 לפי ידיעתי... הנושאים הם אי שיוויוניים הנדסת המישור טריגונומטריה (כולל משפט סינוס- קוסינוס, שטח משולש) הנדסת המרחב הסתברות וזהו עד כמה שזכור לי..

Gr1ffin

New member
בגרות ממש צחוק..

הנדסת המישור טריגונומטריה (משוואות, זהויות, טריגו במישור [כמו גאומטריה]) הנדסת המרחב. הסתברות חשיבה הסתברותית צריך לבחור 3 מתוך 5, שאלה אחת על כל נושא. (מבחן של שעה וחצי) אין לכם מה לדאוג כולם מוציאים בזה 100.

Xboy123

New member
לעזאזל!!!!

למה המורה מלמד אותנו סדרות אם כך?!?!?! הוא אמר שזה כלול בשאלון 005!! שיט!! תודה בכל מקרה על התשובה ואני יודע שזה בגרות צחוק כבר למדתי את החלק של אי שיוויונים ופתרתי את השאלה של הבגרות הקודמת באי שיוויונים בשתי דקות בלבד!

gilgula

New member
בשאלון של 003 יש סדרות

ב005 אין ... אולי גם ב006 יש סדרות והוא מלמד אתכם כבר לשאלון הבא...

Britush

New member
אני חושבת ששינו קצת את התכנית השנה,

והוסיפו סדרות ל005... אבל אני לא בטוחה.

gilgula

New member
אם כבר אז

התוכנית הישנה כוללת סדרות אבל גם אין מצב.. הרי התכנית החדשה שזה לפי שאלונים ... ולפי מיטב ידיעתי ב005 אין סדרות!!

ררדד

New member
השנה יש סדרות ב005

החליפו בין סדרות לטריגו, סדרות מופיע רק ב005 וטריגו מופיע ב006. 100%. ותן קצת קרדיט למורה שלך, גם אם הוא לא מלמד הכי טוב בנושאי לימוד הוא לא יתבלבל.

Xboy123

New member
חחח תודה ררדד :) אז מה בכלל

יהיה החומר של שאלון 005? סדרות, אי שיוויונים, סטטיסטיקה והנדסת המישור וזהו?

ררדד

New member
כן

כל מה שאמרת ואם אני לא טועה יכולה להיות גם בעיית תנועה/הספק/תערובת וכל השטויות האלה.

Britush

New member
רגע, ../images/Emo42.gif

אין טריגו' ב005? בכלל?
זה תקף גם לגבי בגרות החורף?

yuvalmadar

New member
יש בחורף,

ואז שוב בקיץ (כי הזיזו את זה מ005 ל006 החל ממועד קיץ השנה) כך יוצא שאנחנו נבחנים פעמיים על טריגו ולא נבחנים על סדרות. (אלא אם הן מופיעות כחלק מנושא אחר)

Xboy123

New member
גילי :)

אני לומד ברמה של 5 יחידות... אני בכיתה י'(ועושה בגרות השנה.. לא שנה הבאה כמו שעושים רוב בתי הספר) המורה אמר שתוכנית הבגרות היא: "סדרות, סטטיסטיקה והסתברות, אי שיוויונים וגיאומטריה וטריגו" אז איך זה? הוא טעה בטח :S

למעלה