השרדות 20 - ארצות הברית -שמות המתמודדים נחשפו

X יו יו S

New member
אוקי קראתי את רשימה אצלך ../images/Emo58.gif

סטפני היא מעונה 14? קנדיס היא מעונה 13? ראנדי מה איזה עונה הוא? דניאל היא מעונה 13? די מאכזבת הרשימה אגב למה פרוורטי נמאצת למרות שהיא כבר זכתה? נ.ב סירי לנצחון

or19951

New member
תשובות../images/Emo58.gif

סטפני היא מעונות 10,11 קנדיס היא מעונה 13 ראנדי הוא מעונה 17 דניאל היא מעונה 13 ולמה שפארווטי לא תהיה? היא אולסטארית.. באולסטאר הראשון השתתפו 4 מנצחים (מתוך 7 שהיו נכון לאז)

X יו יו S

New member
../images/Emo58.gif

טוב אני לא מצליחה להיזכר מי זה רנדי למרות שראיתי את העונה הזאת טוב את סטפני אני לא מכירה אבל איך היא בשתי העונות? (אם אני לא טועה אף אחת מהם לא אולסטאר אלא אם כן שודרו יותר מ2 אולסטארים) "באולסטאר הראשון השתתפו 4 מנצחים (מתוך 7 שהיו נכון לאז) " הא חשבתי שאסור להם או משהו כזה אוף עכשיו זה באמת מבאס שהוא לא וזוכה הכי מעצבנת מעונות שראיתי כן

or19951

New member
תשובות

רנדי מעונה 17 התחיל בשבט פאנג. בלילה הראשון הוא נפצע בראש וג'יליאן טיפלה בו. במכירה הפומבית הוא קנה עוגייה ענקית והיה צריך לחלק אותה לכולם. בקשר לסטפני, זה ספויילר עצום לעונה 10- לא כדאי לך לקרוא אותו אם את מתכוונת לראות אותה...
בכל אופן, סטפני השתתפה בעונה 10 (פלאו) והייתה חלק משבט אולונג. שבט אולונג הפסיד בכל אתגרי החסינות בעונה הזו, סטפני שרדה את כל המועצות שלו ונשארה להיות השורדות האחרונה באולונג, ואז הצטרפה לשבט השני. סטפני ומי שהיה השני ששרד הכי הרבה באולונג הוחזרו לעונה שלאחר מכן (עונה 11- גוואטמלה) כדי שיוכלו לשחק באופן שווה.

X יו יו S

New member
כן כבר נזכרתי מי זה רנדי

תודה בכל אופן ואיזה כיף חשבתי שלזאת המעצבנת מהעונה 17 (קורין) קוראים קורטני (טוב המשפט הזה יצא מטופש מקוה שהבנת מה אני מנסה להגיד) עכשיו בעונה הזאת יש עוד מישהי שאני בעדה בקשר לספוילרים זה לא מפריע לי לדעת למשל ששמעתי שהיה את גמר השבוע ישר נכנסתי לראות מי זכה ובקשר לסטפני לא כל כך הבנתי למה הגיע לה להיות בעוד העונה

MagSimps

New member
שוגר לא קיבלה הצעה?

בכל זאת היא הגיעה לגמר, והוסיפה קצת צבע להישרדות גבון.

אורישקי

New member
פירסמו כבר מזמן את הקאסט../images/Emo58.gif

גיבורים: קולבי עונות 2 ו8 רופרט עונות 7 ו8 טום עונה 10 ג'יימס עונה 15 ג'יי טי עונה 18 סטפני עונות 10 ו11 סירי עונות 12 ו16 קנדיס עונה 13 אמנדה עונות 15 ו16 שוגר עונה 17 דעה אישית שלי:אני מת על קולבי,סטפני וסירי.מאד מאד מאד אוהב את אמנדה.את ג'יי טי מחבב.טום וג'יימס ורופרט מיצו את עצמם לגמרי,קנדיס לא קשורה בכלל ושוגר יהיה איתה צחוקים אבל היא ממש לא גיבורה
נבלים: רוב עונות 4 ו8 רנדי עונה 17 קואוץ' עונה 18 טייסון עונה 18 ראסאל עונה 19 ג'רי עונה 2 סנדרה עונה 7 דניאל עונה 12 פארווטי עונה 13 קורטני עונה 15 דעה אישית שלי:בחירת ביצ'יות בין ג'רי-קורטני-פארווטי תהיה אדירה אם תהיה
וגם סנדרה יכולה להצטרף.רנדי,טייסון וקואוץ' חייב בשביל הבידור.בוסטון רוב מיצה את עצמו.דניאל אוהב אותה אבל לא מתאימה. ואיכסה ראסאל,אין לי כוח לראות את התערבויות ההפקה כלפיו

למעלה