השקר של הימין התרסק עם הביטחון המצוין של נתניהו

מה בסוף מסתבר?

שמדובר בסיר לחץ,נתניהו כל פעם שם מכסה גדול וחזק יותר על סיר הלחץ.

אבל ברגע מסוים לא מצא מכסה טוב יותר ובינתיים הלחץ מצטבר...

ויכול להיות שברגע שהוא יודע שהוא לא יהיה ראש ממשלה אז כבר לא התאמץ למצוא מכסה חדש.

זה כמו שמגלגלים חובות כל הזמן ובינתיים החוב תופח עם זמן,בעצם זה לא כמו גם בתקציב המדינה

החוב כל הזמן עולה,לפעמים עולה יותר ולפעמים עולה פחות אבל תמיד עולה.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
מה בסוף מסתבר?

ויכול להיות שברגע שהוא יודע שהוא לא יהיה ראש ממשלה אז כבר לא התאמץ למצוא מכסה חדש.

זה כמו שמגלגלים חובות כל הזמן ובינתיים החוב תופח עם זמן,בעצם זה לא כמו גם בתקציב המדינה

יש לי חדשות בשבילך גם הסדר מדיני הוא בסך הכול מכסה גדול וחזק על סיר לחץ. וגם הסכמי אוסלו, הסכמי וואי, הסכמי שארם אל שיח 1999, ההתנתקות ואנאפוליס הם עוד מכסים לסיר לחץ ואפילו אם ייחתם הסדר קבע זה יהיה עוד מכסה לסיר לחץ עד שיהיה מרד במדינה הפלסטינית והקיצוניים יעלו לשלטון או עד שהם ימצאו תירוצים להפר את ההסכם.

אין היתכנות לשלום ודו קיום בין הציונות ללאומיות הפלסטינית.

יש לי חדשות בשבילך גם הסדר מדיני הוא בסך הכול מכסה גדול וחזק על סיר לחץ. וגם הסכמי אוסלו, הסכמי וואי, הסכמי שארם אל שיח 1999, ההתנתקות ואנאפוליס הם עוד מכסים לסיר לחץ ואפילו אם ייחתם הסדר קבע זה יהיה עוד מכסה לסיר לחץ עד שיהיה מרד במדינה הפלסטינית והקיצוניים יעלו לשלטון או עד שהם ימצאו תירוצים להפר את ההסכם.

אין היתכנות לשלום ודו קיום בין הציונות ללאומיות הפלסטינית.
לא אמרתי לרגע שהדרך של השמאל טובה.

ציינתי בפוסטים קודמים שהסכם מדיני לפני מדינה זו דרך שגויה.

ברגע ששמאל/מרכז יהיו בשלטון אז אפשר למתוח ביקורת כי אז זה על מעשים ולא דיבורים.

"אין היתכנות לשלום ודו קיום בין הציונות ללאומיות הפלסטינית" -

אולי כן ואולי לא,אבל לפני שעושים ניסיון אמיתי אין דרך לדעת ולא נעשה עד עכשיו.

יתכן שבלתי אפשרי מדינה יהודית שאסור לערבים חדשים להגיע אליה ויתכן שכן.

רק שיהיו מדינות קבועות ביו"ש ובעזה שיצליחו כלכלית אז ניתן יהיה לדעת בוודאות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה בסוף מסתבר?

נו מה ציפית ?

אתה והחברים השמאלנים שלך ייחלתם לנשיאותו של ביידן הרופס והחלשלוש שכבר הצהיר של המנופים של טראמפ על הפלשתינים בטלים ומבוטלים.....שלא לדבר על הרמת הראש של איראן שמאד מעודדת ממדיניות הגרעין הסובלנית והכמהה לחיבוק האיראנים.....

נתניהו עומד לעבור לאופוזיציה - הפלשתינים מריחים חולשה , הם מריחים כי שמאלנים עדינים , טהרנים , נעדרי כבוד , פטריוטיות וגאווה לאומית עומדים לעלות לשלטון וזו התוצאה.

לא סתם אני מצטט "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" - אני מדבר עליך , על יבגני גולדפרב , על סתוונית , אבנר , ג'קי , גוי ואבוי , דורי ושאר חסרי הקשר לדת אבותיהם.

נו מה ציפית ?

אתה והחברים השמאלנים שלך ייחלתם לנשיאותו של ביידן הרופס והחלשלוש שכבר הצהיר של המנופים של טראמפ על הפלשתינים בטלים ומבוטלים.....שלא לדבר על הרמת הראש של איראן שמאד מעודדת ממדיניות הגרעין הסובלנית והכמהה לחיבוק האיראנים.....

נתניהו עומד לעבור לאופוזיציה - הפלשתינים מריחים חולשה , הם מריחים כי שמאלנים עדינים , טהרנים , נעדרי כבוד , פטריוטיות וגאווה לאומית עומדים לעלות לשלטון וזו התוצאה.

לא סתם אני מצטט "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" - אני מדבר עליך , על יבגני גולדפרב , על סתוונית , אבנר , ג'קי , גוי ואבוי , דורי ושאר חסרי הקשר לדת אבותיהם.
זו פרשנות אחת,מהצד השני אפשר להגיד שביבי עדיין בשלטון ואם באמת היה כזה מוצלח היה מצליח לדכא את המרד בקלילות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
זו פרשנות אחת,מהצד השני אפשר להגיד שביבי עדיין בשלטון ואם באמת היה כזה מוצלח היה מצליח לדכא את המרד בקלילות.
במצב הנוכחי ביבי מסורס - אבל הוא יצליח למגר את המרידה על אף חולשתו.

אין ספק מדובר באחד המנהיגים הגדולים ביותר שקמו לנו - גוליבר בארץ הגמדים.

כמה צרות גרמו לנו השמאלנים....כמה נזקים עוללתם לנו...,.אלמלא נתניהו עוד היינו מתבוססים בקורונה , אילו נתניהו היה נכנע לדרישותיכם היינו מתקרבים לאנרכיה....

אתם לא בני עמי , אני לא מתבייש לכתוב זאת - אין שום מכנה משותף בינך לביני ואני גאה בכך מאד.

במצב הנוכחי ביבי מסורס - אבל הוא יצליח למגר את המרידה על אף חולשתו.

אין ספק מדובר באחד המנהיגים הגדולים ביותר שקמו לנו - גוליבר בארץ הגמדים.

כמה צרות גרמו לנו השמאלנים....כמה נזקים עוללתם לנו...,.אלמלא נתניהו עוד היינו מתבוססים בקורונה , אילו נתניהו היה נכנע לדרישותיכם היינו מתקרבים לאנרכיה....

אתם לא בני עמי , אני לא מתבייש לכתוב זאת - אין שום מכנה משותף בינך לביני ואני גאה בכך מאד.
מתבוססים בכלום,בינתיים רק הורידו את המסיכות בחוץ - "עשו לנו טובה" כאשר בהרבה מדינות בכלל לא היו חייבים לשים מסיכה בחוץ.

עכשיו נוצר מצב מצחיק ומטורף שיש הגבלות התקבלות התקהלות בגלל הטילים באזור המרכז,רגע לפני היה בגלל הסכנה

הדימיונית של הוירוס.

למה אין נדבקים? בגלל שלא עושים בדיקות חוץ מהאנשים המסכנים שחייבים לעשות בדיקות(ולא רוצים לעשות חיסון בצדק) בשביל ללכת לעבודה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מתבוססים בכלום,בינתיים רק הורידו את המסיכות בחוץ - "עשו לנו טובה" כאשר בהרבה מדינות בכלל לא היו חייבים לשים מסיכה בחוץ.

עכשיו נוצר מצב מצחיק ומטורף שיש הגבלות התקבלות התקהלות בגלל הטילים באזור המרכז,רגע לפני היה בגלל הסכנה

הדימיונית של הוירוס.

למה אין נדבקים? בגלל שלא עושים בדיקות חוץ מהאנשים המסכנים שחייבים לעשות בדיקות(ולא רוצים לעשות חיסון בצדק) בשביל ללכת לעבודה.
אמרתי לך , המומחיות שלך בקונספירציות תלויה בזווית הפוליטית ממנה אתה בא או המילים אחרות "המומחיות שלך סלקטיבית".

אתה והחברים השמאלנים שלך חייבים להתחנן לסליחת נתניהו על כל מה שעוללתם לעם ישראל בתקופת הקורונה.

אני קורא אותך ובא לי לרוץ לשירותים מרוב גועל.... כפיות טובה מזעזעת , עיוות מציאות , מסכי ערפל וכן הלאה...

זכור יקירי "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו"

אמרתי לך , המומחיות שלך בקונספירציות תלויה בזווית הפוליטית ממנה אתה בא או המילים אחרות "המומחיות שלך סלקטיבית".

אתה והחברים השמאלנים שלך חייבים להתחנן לסליחת נתניהו על כל מה שעוללתם לעם ישראל בתקופת הקורונה.

אני קורא אותך ובא לי לרוץ לשירותים מרוב גועל.... כפיות טובה מזעזעת , עיוות מציאות , מסכי ערפל וכן הלאה...

זכור יקירי "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו"
אתה פשוט מזועזע שעוד רגע(כנראה אי אפשר לדעת) ביבי הולך הביתה כאשר בבחירות היה נראה(גם לי)

שבטוח תהיה לו עוד ממשלה אחת.

הדברים לא טובים בגלל ביבי שכח מזה,הוא פשוט טרמפיסט נהדר.

אם קניתי מניה והיא עולה בגללי עלתה המניה?

לא,פשוט היה לי חושים טובים לקנות אותה.

הדברים היו טובים כי המצב הכלכלי העולמי השתפר וביבי הצליח להדחיק ככל יכולתו את הבעיות עם הערבים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה פשוט מזועזע שעוד רגע(כנראה אי אפשר לדעת) ביבי הולך הביתה כאשר בבחירות היה נראה(גם לי)

שבטוח תהיה לו עוד ממשלה אחת.

הדברים לא טובים בגלל ביבי שכח מזה,הוא פשוט טרמפיסט נהדר.

אם קניתי מניה והיא עולה בגללי עלתה המניה?

לא,פשוט היה לי חושים טובים לקנות אותה.

הדברים היו טובים כי המצב הכלכלי העולמי השתפר וביבי הצליח להדחיק ככל יכולתו את הבעיות עם הערבים.
כרגיל - פתטיות.

evglev1

Well-known member
מנהל
נו מה ציפית ?

אם כך הם ירה לעצמם ברגל, כי הם הכריחו את רע"מ להסיר את המסכות ולהשהות את המו"מ ובלי רע"מ אין ממשלה, כך שעכשיו או שסער או גנץ מצטרפים לביבי או שהולכים לבחירות חמישיות או שהולכים לבחירה ישירה. כי נראה שאתה, סמוטריץ' ובן גביר צדקתם לגבי רע"מ והשמחה שלי ושל ai21 על כך שהם מפנים עורף לאחיהם מעבר לקו הירוק הייתה מוקדמת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אם כך הם ירה לעצמם ברגל, כי הם הכריחו את רע"מ להסיר את המסכות ולהשהות את המו"מ ובלי רע"מ אין ממשלה, כך שעכשיו או שסער או גנץ מצטרפים לביבי או שהולכים לבחירות חמישיות או שהולכים לבחירה ישירה. כי נראה שאתה, סמוטריץ' ובן גביר צדקתם לגבי רע"מ והשמחה שלי ושל ai21 על כך שהם מפנים עורף לאחיהם מעבר לקו הירוק הייתה מוקדמת.
הערבים תמיד יהיו אותם ערבים - מי שיעז להסתמך על קולם מבפנים או מבחוץ בכינון ממשלה - לעד יקרא שמאלן !!!

ההתפרצות הנוכחית מזכירה לכולנו היכן אנו חיים ועם מי יש לנו "דו קיום".

Harrington

Well-known member
מנהל

השקר של הימין התרסק עם הביטחון המצוין של נתניהו​

איזה שקר? עובדתית אכן תקופת שלטון נתניהו מתאפיינת במיעוט פיגועים יחסית. עובדתית בתקופת שלטון נתניהו הטיפול באויבים המסכנים את שלום המדינה שלנו הוא אינטנסיבי ויעיל. זה לא אומר -ואיש אכן לא אמר- שאין אירועים בטחוניים וכו'. זה גם לא אומר שחייבים להסכים עם כל מה שנתניהו עשה או עושה. זה כן אומר בדיוק את מה שזה אומר. לא פחות ולא יותר.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
יפה שמצאת את זה.

ai27

Well-known member
שר הביטחון בשנה האחרונה הוא לא ביבי
אלא גנץ הפריטטי.

ai27

Well-known member
ככה זה אצל הביביסטים המפגרים חסרי הבינה המדבררים את קול אדונם מבלפור,
הצלחות זה ביבי וכשלונות זה כל השאר
למה מאז שגנץ וחבורת השלומיאלים שלו בממשלה
כמעט הכל כשלונות?
וזאת אחרי עשור של הצלחות מדהימות.

עדר השמאלנים לא מסוגל להבין...

שר הביטחון בשנה האחרונה הוא לא ביבי
אלא גנץ הפריטטי.
נו באמת אנחנו יודעים שביבי מחליט על הכל,השרים סה"כ מבצעים טכנית את הפרטים.

מקרה נדיר שביבי היה שר האוצר והצליח זה היה בגלל זליכה החשב הכללי שנתן עבודה מדהימה ונלחם והגדיל ראש לגודל ענקי,

לחסוך עלויות ולהאיץ המשק וגם ביבי היה אז בתקופה של להוכיח את עצמו כלכלית עמד בגירעון בקפדנות ועשה קצת דיאטה לחרדים.

אבל אף אחד לא הפריע לו(ראש הממשלה דאז.)

Harrington

Well-known member
מנהל
נו באמת אנחנו יודעים שביבי מחליט על הכל,השרים סה"כ מבצעים טכנית את הפרטים.
מנין אנחנו "יודעים" כל זאת? אני דווקא בתחושה שברגע שיש שר ממונה רוה"מ מתרחק מהנושא ולא מתערב בו כלל. ודאי לא עד שלא עולה צורך מיוחד לעשות זאת.

בלי קשר אם המצב הוא כפי שאתה "יודע", מוזר שגנץ מתגאה במה שהוא עושה בתפקידו.

למעלה