השקט ההוא....

AAA333PPP

New member
השקט ההוא....../images/Emo42.gif

במקום בו הייתי פגשתי שקט ושלווה שלא הכרתי שטרם פגשתי. במקום בו הייתי השמש ליטפה את עורי הצח וזימנה אותי למעשה אהבה. במקום ההוא, בתוך השתיקה נגלתה אלי שוב התשוקה לחוש את עורי מצטמרר את גופי מתעורר... לשנות את דרכי? חלפה בי מחשבה... להמיר את דתי? התעוררה השאלה... וכששבתי הביתה השתיקה הפכה לזעם האהבה לכאב השאלה לתשובה...

AAA333PPPתיהי את ומה שאת חושבת

אם תחייכי הזעם לא יורגש אם תצחקי הכאב לא יכאב ואם לא תשאלי אז לא יהיו תשובות פשוט תנסי את חייך רק לחיות תיהי עצמך בלי שום גבולות תעשי חיים ללא תשובות תרקדי את הריקוד שלך בלבד תרקדי לבד או יד ביד אל תתני לדבר לקלקל הרגשה תיהי התסריט בחיים שהם שלך תרגישי נעים תרגישי אותך...

AAA333PPP

New member
סוסון יקר שלי....

חיה את חיי צוחקת כשמצחיק זועמת כשמרגיז צועדת לי בדרך שואלת שאלות... מבינה שכבר מזמן הפסקתי להיות הבמאית היחידה כי כששואלים דברים הופכים להיות חידה... מקווה שתמיד יהיה נעים לכולנו!

מה שנקרא- "מעשה במחשבה תחילה"

תיארת יפה את המחשבות שצצות בראש כל-אחד כאשר מתחילים הלבטים וחוסר הסיפוק העצמי ממה שאנחנו, ממי שלידנו ואנחנו יודעים שמגיע לנו לחיות טוב יותר.

טריפל A יקירה...

המקום בו פגשת את השקט והשלווה נמצא בתוכך איזרי אומץ וכח לחזור פנימה אל תוך עצמך ורק אז תגלי עוד כמה פינות חמד שיתנו תשובות אולי לא לכל השאלות אבל לאלה החשובות סינ דרלה במסע חיפוש השלווה

AAA333PPP

New member
...כעת, במחשבה שנייה...

אני אט אט מגיעה למסקנה שאולי היו אלה כאבי הגמילה מהצג מהמקלדת ומהעכבר...

השאלות........./images/Emo35.gif

השאלות שבתוכי אט אט עולות מחפשות דרכן לצאת לאויר העולם וכשיוצאות מהדהדות בקולי קולות כאילו לא נשמעו צלילים אחרים לפניהן... השאלות שבתוכי מבעבעות גועשות ושוצפות לא מאלוהים הן נובעות אלא מהמציאות ומהחויות...

רוצה להבין?

מי שיהיה הראשון אצלך עדיף שיבוא עם פקקים באוזניים ואולי כדאי בכלל לתאם במקום קצת מרוחק...כי התשובות והמסקנות יותר מרעישות

המממממ.... המממממ....../images/Emo153.gif

איך זה שאתה כל כך בטוח...? יש רשימת המתנה אצל המזכירה שלי... רוצה את המספר שלה??? (היא רווקה..)

למעלה