השפעתו של הינד עפעף של חולד סיני:

ל נ צ ח

New member
השפעתו של הינד עפעף של חולד סיני:

למה אתה מתערב מאת: תלתנית במעשים של אלוהים? ואם יש לך טעות אז מי יתקן אותך? אתה בטוח שלא טעית באיזה פרט קטן? יש משהו שאלוהים יודע ואתה לא? למה אתה מתערב מאת: . לנצח א) מעשים של אלוהים אני חי כמוך ומציג באימרותיי רק את חלקם בלבד אם כוונתך להתערב=לשנות מתוכניתו, אז התשובה שלי לך ולכולם היא חד-משמעית << לאו !!! ב) אלוהים אינו טועה לעולמים, נברא כן! אני נברא כמו שאת וכל הנבראים נבראים שנבראו על ידי אחד הבורא הוא האלוהים הוא ההכל הכל-בו ובשליטתו. ג)בוודאי!!! * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ * יש לי שאלה יותר מעניינת מאת: jaaay האם העובדה שהשם המפורש נזכר בהודעה שלך אומרת שאסור לי למחוק את ההודעה הזאת, אלא להביא אותה לקבורה כדת וכדין? איני עוסק בענייני הלכה מאת: . לנצח ראה, איני עוסק בענייני הלכה אלא בידע חיוני-ביותר ידע אותו רכשתי וגם בייסורים-רבים דרך חיי ובכדי להבין קודם-כל לשפה המוצפנת הייחודית שלו אלוהים גם דרך התנ"ך הוא גורם חשוב-וחיוני ביותר להבנתי לסוד חידת-החיים. העמוקות והסתומות על אלוהים על למה החיים והמוות איך ומה על הלפני ועל שלאחריה הם שמעניינים אותי ולא איסוריהם או מצוותם שמההלכה של כל מיני אנשי-דת למיניהם העוסקים יומם וליל במצווה-מלמדה שלהם, כך שמצידי אתה יכול לעשות את מה שבא לך חשוב שתדע ידידי היקר שכל מעשינו אם טובים ואם רעים הם נרשמים כולם באלוהים, עליהם בבוא מועד נשלם לו את מלוא המחיר. ~ * ~ * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ * ההודעה הזו מעניינת כתופעה מאת: תלתנית שה"נצח" החתום עליה אם יירצה יוכל להתעמק בה כתופעה. לא נראה לך jaaay? :) ..לנצח. , יקירי. מה שלומך, מה שלום האישה מאת: נאבוקוב ומה עלה בגורל אותו עיתון צרפתי שביקש לראיין אותך? אגב, האינך סבור שהגיע הזמן לגמוע בירה ביחד, שוב. והפעם ארצה לשמוע מה יקרה כשיבוא בן האדם. טוב? נאבוקוב.. תזיז אותך קצת ימינה או מאת: תלתנית שתוכיח שאני זה לא נצח ! זה הקנס על טעות גורלית במיקום התגובה ~חיוך~ תלתנית עשב השדה. ~פרח~ מאז שאורוול טבע את המונח האח הגדול מאת: אלי. כל הזמן אני שומע איומים על כך שכל מיני אחים גדולים אוספים בשיטתיות מידע עליי ועל שאר אזרחי העולם. תמיד תהיתי האם יש גם מי שקורא את כל המידע הזה שאוספים עליי, וכמה אומלל אותו מסכן שזה תפקידו. ופתאום אתה בא וטוען שאותו אומלל שצריך לקרא את כל הבולשיט שנאסף על כל אדם, זה הגדול מכולם בכבודו ובעצמו? ואחרי שהוא קורא את זה, הוא ממשיך לאסוף ולתעד ולקרא את שתעד, אתה באמת מאמין שהוא כזה הדיוט? ~ ~ ידעת ידידי שאלוהים מפרנס גם שוכני ביוב למיניהם??? מאת: . לנצח ויודע דרכם שלהם ושל כולם כמו שיודע לרחשי ליבם ושל כל אדם ונברא? הוא יקירי, קורא גם את שעדיין עוד לא חשבת לכתוב וחבל על הזמן לשאול באם באמת כך הדבר את "האחים הגדולים" תשאל את הרב שלך, בנושא זה מהרבה מהם הוא בטח חכם יותר. * ~ * * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ * עודף מידע = חוסר מידע מאת: אלי. איך אלוהים מארגן את המידע? יש לו מחשב כזה מחשב על עם 220 מעבדים וארון של הארד-דיסקים? ועל פי איזה שיטות הוא מסווג, ממייו, ומאחזר את המידע? כי הרי כבר השיטה קובעת את התוצאה - כלומר בכל מיקרה אלוהים נופל לבעייה של "הנחת המבוקש" , אלא, אם???? ותגידו, אלוהים מדפיס את הפלטים על נייר? מאיפה לו כמויות כאלה של נייר? בטח יש לו איזה יער גשם שם בשמיים. והנייר המשומש? תגידו, אלוהים הא ירוק? כלומר, האם הוא ממחזר? ואולי אלוהים הוא הוא מחשב העל עצמו? צריך להיות אחלה ג`וב להיות מהנדס המידע ~tux~ של אלוהים, זה כמו לתפוש את אלוהים בביצים! השלם השולט על כל חלקיו מאת: . לנצח השלם הוא האלוהים, אך מי שמבין טוב יותר מה זה שלם ולא מה זה אלוהים, אדבר בשפה שלו, ואומר השלם = סך-כל הקיים והלא קיים הוא סך כל החלקים = << ההכל >>. בשלם נמצאים כל הפרטים המשלימים אותו, ופרטים אלה הם גם "חלקיקי" מחשבות האדם. לא פעם אחת הזכרתי את האמרה ש << "אין להניד עפעף מבלי להזיז כוכבי מרום" >>, ז"א שכל חלקיק ולא משנה מיקומו זמנו גודלו, דרכו יעודו..., משפיע ובגדול וגם רק מעצם המצאותו על כל השלם המשפיע הוא עליו. השלם אם כן, משפיע על חלקיק זה וכל חלקיק אחר וכך עובד כל המנגנון המושלם האחד הזה, כשלפרט קטן והמזערי ביותר אין באפשרותו להיפרד ואפילו לשבריר המזערי של זמן "מעינו הפקוחה" של השלם. ולכן, כשקם אדם וטוען שיתכן כשהוא מחליט במחשבתו על לעשות פעולה זו במקום אחרת שהייתה לו כברירה, וכשעשה זו שחפץ, וכך הוא מחשיב את עצמו אדון לגורלו כי הוא החליט בין הברירות ומרגע קבלת ההחלטה לא הייתה שום סיבה שגרמה לו לזו ההחלטה, הוא פשוט טעה, כי הוא שכח או פשוט לא חישב שהוא ומחשבתו מושפעים * תמיד * מיתר החלקיקים בשלם ומהשלם. נ.ב אילו חלילה חסר במנגנון המושלם חוליה אחת, ונגיד שחוליה זו חלקיק נברא כלשהו ועד חלילה השגחתו של השלם אלוהים על כל הנעשה, המנגנון כולו היה חסר, לא שלם ואבדנו. ~ * ~ * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ * הבנתי מאת: אלי. עכשיו נשאלת השאלה האם הבנתי זו, היא מרכיב בהבנתה של האנושות? של ההווייה? של האלוהות? ובכלל ייתכן שאין היא הבנתי, אלה השפעה אלוהית עליי, השפעה שנוצרה מהינד עפעף של חולד סיני שניקלע בטעות לתא מיטען של מטוס טופולב וכך היגיע בטעות לפלמה דה מיורקה. הודות כל המרכיבים אותו השלם מאת: . לנצח לא השפעה ""שנוצרה"" עליך מהינד עפעף של חולד סיני כי לא החולד סיני הוא היוצר אותה לבדו אלא אתם כל שותפיו כולם שהם ההכל המרכיב את האחד השלם. רק השלם יכול ליצור אותה וזה בזכות כל המרכיבים כולם ביחד היוצרים אותה. << השלם >> להזכירך הוא האלוהים ממנו ההשפעה האלוהית עליך. ~ * ~ * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ * ובכן jaay, מצפים לתשובתך לשאלתה של תלתנית מאת: . לנצח ~ * ~ אתה בהחלט תופעה _______________ מאת: jaaay ~ * ~ * ~ * ~***~ * ~ * ~ * ~ *

למעלה