השפן של קשטן

יוֹאב

New member
השפן של קשטן ../images/Emo28.gif

חלוץ הנוער , יקיר לוסקי, יעלה היום בהרכב(
) כנראה שקרגולה וכהן-צדק לא מספקים את הסחורה

אבל אתה יודע מה הכי גרוע?

שזה כבר לא מנחם אותנו, מקסימום נותן הרגשה קצת יותר טובה..... ותאמין לי- זה אפילו פחות טוב- ככה הם יפתיעו אותנו בדרבי- בלי שנהיה מוכנים

אוי רז רז......

כבר היית צריך ללמוד שבדרבי (ובכלל- ראה מקרה ארסנל) גדאי לבוא קטנים ולצאת גדולים לא? בינתיים אנחנו מתחרים עם הבועל מי יהיה היותר קטן......

YellowRaz

New member
ארסנל אף פעם לא באים קטנים

לדרבי!!! ארסנל הקבוצה הכי טובה שיש בלונדון! בגלל זה החתימה שלי!!!

shay giants

New member
ארסנל שיחקה דיי טוב ...

אבל דימיון שהם יקחו את מנצסטר במאבק האליפות שזה גם המאבק הסמוי ביני לבין רז ...

יוֹאב

New member
אוף!

גם אני רוצה להשתתף בדיונים על הליגה האנגלית!! (אבל אני אוהד ליברפול...)

YellowRaz

New member
יואב

במקרה של ליברפול,נחשים שחורים כן יהרסו אימפריה(??) אדומה. אתה יכול להשתתף ולדבר חופשי..רק ברגע שתגיד ליברפול קבוצת צמרת אל תצפה לתגובות כמו
...

maccabi tlv

New member
אם כבר כדורגל מאירופה...

אז הקטור קופר סוף סוף פוטר מאימון אינטר אחרי 2-2 מול ברשיה!!! יובה כרגיל מנצחת 3-2 את אנקונה!!! היום: רומא - פארמה 0-1 (ביניים, סמואל) בערב:מילאן - לאציו!

maccabi tlv

New member
יואב,מה זה הזלזול הזה????

איך אפשר לזלזל באלופת השנתיים האחרונות של הליגה הטובה בעולם וסגנית אלופת אירופה???? כניראה שליברפול מצליחה יותר כרגע!!!

יוֹאב

New member
הכל ברוח טובה

גם באיטליה אין לי מה למכור בתור אוהד של...(לא לצחוק,טוב?) סמפדוריה האימתנית

maccabi tlv

New member
אני חושב שמי שמבין בכדורגל איטלקי

לא יצחק עלייך כי סך הכל מדובר באימפריה שנפלה במשבר רציני. אולי השנה, מי יודע מתחילה לה תקופה חדשה. בינתיים, קייבו - סמפדוריה 1-1 (לקראת סיום).

YellowRaz

New member
זה בסדר..

זה כמו שאמרת שאתה לוקח את כולם בטוטו...איפה אתה?מקום אחרון.. איפה אני?אני מעל הקו האדום..במקום 3. ארסנל תיקח את מנצ'סטר מסיבה אחת..שהמשחק הבא יהיה בהייבורי. תכניס את זה טוב טוב לראש-ארסנל אימפריה!ומיליון אברמוביצ'ים לא יבנו קבוצה כמו ארסנל!

TheWhiteTigris

New member
הייתי ממליץ לך

לא לזלזל בשי. במחזור האחרון, מתוך 13 משחקים (מחכים למשחק ה 14 שיערך היום) הוא ניחש נכון ב 9... אה, והוא כבר לא מקום אחרון.

TheWhiteTigris

New member
נכון

כי הייתה פעם אחת שהוא לא שלח טופס. אבל הייתי ממליץ לא לזלזל בו. כמו שלא מזלזלים בבני יהודה.

למעלה