השעמום הורג לאט ובאכזריות!

elvira riddel

New member
השעמום הורג לאט ובאכזריות!

ואוווו אני ממש משתגעת משעמום.. הלוואי וג´יי קיי הייתה שומעת אותי עכשיו- ג´יי תוציאי את הספר באנגלית עכשיו!!!!!!!! אני פשוט לא יכולה השיעמום הורג אותי לאט ובאכזריות.. מי קרא כבר את כל הספרים לשנה הבאה? [שנה שביעית] הם ממש מענייניםםםםםם אז אם אתם עולים או סתם יש לכם אח או אחות שלומדים בשביעית תקחו את הספרים ותקראו אני בטוחה שתהנו! דרך אגב יש לי שאלה- בדקתי באינציקלופדיה, וג´יי טעתה כשהיא כתבה חשופיות מקורננות. או שזו עוד טעות של גילי.. כי פשוט לא יכולה להיות חשופית מקורננת! חשופית זו רכיכה! ואין במשפחת החשופיות חשופית כזו! אז קחו לתשומת לבכם... נ.ב.. מישהו משהו... מה שלא תהיה.. תודה!

נעמה ע.

New member
תקשיבי טוב:

ברור שאין דבר כזה באינציקלופדיה! אני בטוחה שאם תפתחי את האינציקלופדיה ותחפשי ´נומים´ או ´דרקון זנב-קרן הונגרי´ את לא תמצאי... כי זאת המצאה... זה סיפור, יו נואו, אימג´ניישן... אפשר ל-ה-מ-צ-י-א כאלה דברים.

שי!!!

New member
את תקשיבי טוב!

יש דבר כזה חשופיות, וזה למעשה מן חלזונות ללא קונחיה או משהו דומה... מילא אם היית מתקנת אותה וטועת בעצמך, היית אומרת שנדמה לך...או שאת לא בטוחה-אבל את פונה אליה בשחצנות, בלגלוג, ובהתנשאות, ואת בעצמך טועה! אפשר לחשוב, אז מה אם היא טועה! שי-שפועל לתיקון הפורום.

אר....

נראה לי שהיא (נעמה) דברה על חשופיות מקורננות שזה עיוות של חשופיות שג´קר עשתה, אז מן הסתם אין את זה במילון... כמובן, שיכול להיות שאני טועה ושוב אני מפדחת את עצמי...- -ליאת-

Meijen Shaggy

New member
את לא טועה, ליאת... שי,

התנפלת על נעמה סתם... היא לא אמרה שאין כזה דבר חשופיות, אלא אין כזה דבר חשופיות מקורננות... (והיתה לה סיבה טובה להתנשא, אגב). אני חושב שמגיעה לה התנצלות. Meijen Shaggy

נעמה ע.

New member
דהההה!

אני יודעת שיש דבר כזה חשופיות! אם לא אכפת לך, הן שורצות בהמוניהן על שביל הכניסה לבית שלי... ככה שאני ידועת. היא פשוט טענה שאין דבר כזה חשופיות מקורננות, כי חשופית זו רכיכה ואז אי אפשר שיהיו עליה בליטות או משהו בסגנון הזה). ואני אכן עניתי לה בלגלוג ובהתנשאות- גם כי באמת זו המצאה, ובספר על קוסמים גם לרכיכה יכולות להיות בליטות, וגם כי היא הציפה את הפורום בהודעות אידיוטיות. אז מתישהו גם לי נשרפים הפיוזים! מצטערת באמת!

נעמה ע.

New member
תיקון:

היא טענה שאין דבר כזה חשופית מקורננת, כי היא בדקה באינציקלופדיה וראתה שבמשפחת החשופיות אין חשופית כזאת. אז הבהרתי לה שזה ספר מומצא, ואם ג´יי קיי רוצה היא יכולה פשוט *להמציא* חשופית כזאת. מה לא ברור בזה?

coolit

New member
או שזה פועל כזה- קירנון..

כאילו, כמו חשופית אפויה- כמו תפוח אדמה צלוי, חשופית מקורננת..

נעמה ע.

New member
*נגעלת*

מי ירצה לאפות חשופית? או לקרנן אותה? או מה שזה לא יהיה...?

Meijen Shaggy

New member
למען האמת

אין כזו מילה "מקורנן" -- אבל זה התרגום הכי טוב שיש ל - Hornred Meijen Shaggy

נעמה ע.

New member
התכוונת horned...

בכל מקרה, היא גם יכלה לתרגם את זה ל´חשופיות בעלות קרניים´, אבל ´מקורננות´ זה כל כך הרבה יותר חמוד! גו גילי!

אבל יש דבר כזה נומים!!!!

אני מודה שלא ידעתי מזה עד שקראתי את הספר אבל אפילו הארי אמר שיש נומים גם למוגלגים! כמובן, שונים מאוד מאלה של הקוסמים, אבל יש אותו שם. (Gnom, נראה לי)

einzuc

New member
ברור שיש נומים!

אצלנו בישוב יש מלא נומים. בערך בכל בית שני אתה רואה נום... אבל לא ידעתי שקוראים להם נומים לפני שקראתי את הספר... -עינת-

נעמה ע.

New member
ארג... מה זה נומים??

אני מתכוונת, הנומים האמיתיים שאתם מדברים עליהם? לא הבנתי...

שי!!!

New member
מצטער-אי הבנה....

לא הבנתי כל-כך על מה מדובר והאדמתי אותך שלא בצדק-וטעיתי,מצטער. אבל-עדייןלא צריך לרדת עליה...

einzuc

New member
היה פעם דיון כזה...

לא? טוב לא איכפת לי ממש! חשופיות זה חלזונות ללא הבית שלהם (שאלתי מה זה), ועכשיו יש לי בחילה... איך אפשר לגהק כזה דבר מגעיל... -עינת-

נעמה ע.

New member
תקשיבו,

זה לא שאם תקחי חילזון ותוציאי אותו מהקונכיה תקבלי חשופית. זה פשוט חלזונות מסוג מיוחד, שמלכתחילה אמורות להיות ללא קונכיה! זה יותר רכיכות, בעצם... איכס! למה אנחנו מדיינים על זה? בכל מקרה, הבטחתי לליאת שבפעם הבאה שתהיה חשופית על השביל שלנו (זה קורה אחת לשבוע בערך) אני אצלם אותה במצלמה דיגיטלית ואשים את התמונה פה. ואז כולכם תדעו אחת ולתמיד איך הן נראות..., *חיוך אוילי*

Meijen Shaggy

New member
(הודעה אחרונה בנושא)

יש *מלא* חשופיות אצלנו ביישוב, וזה מפחיד ללכת יחף ברחוב, שמא תזרוך על משהו רך ורירי.... איכססססססס...! אז אני ממש יכול לוותר על תמונה של חשופית, תודה אניוויי... Meijen Shaggy

למעלה