השנה מזה המון המון המון המון המון..

De-Panther

New member
השנה מזה המון המון המון המון המון..

שנים החלטתי שאני עושה מסיבת יומולדת מצאתי תאריך שהיה נוח להרבה מאוד אנשים והזמנתי אנשים מכאן משם מפה ומכלמיני מקומות(עדיין לא הספקתי להזמין את כולם
) בכל מקרה... אתמול בלילה סתם דיברנו בצ'ט אני ועוד כמה אנשים בינהם כמה שהזמנתי ואמרו לי שהכל נוח וזה... ופתאום מישהו אחר התחיל לדבר על מפגש בתאריך ההוא שאמרנו... ומסתבר שהם קבעו אותו מזמן ועכשיו אני לא יודע מה יהיה:-\ וזה אנשים שחשוב לי שיבואו...

De-Panther

New member
זהו בהתחלה זה היה אמור להיות שבוע..

אחרי מה שעכשיו מתוכנן אבל זה לא הסתדר ליותר מידיי אנשים ובגלל עוד כמה סיבות העדפתי אז לעשות את זה בתאריך הזה... ככה שאם אני אדחה את זה אז אפילו יותר אנשים לא יבואו... וגם חלק כבר אמרתי להם שזה כבר בתאריך הזה...

De-Panther

New member
לא... הוא לא קשור אליי והוא נקבע...

כבר מזמן מזמן(עד שהם כבר שכחו ממנו)

De-Panther

New member
יאאאאאא למה כל כך הרבה אנשים היו...

צריכים להוולד החודש דווקא??

מיטללל

New member
כדי לעשות לך דווקא ../images/Emo13.gif

מה נשמע אורן? אחח.. איפה הימים שהיינו מדברים חצי לילה ואז רבע לפנות בוקר ? קודם כל מזל טוב. בן כמה אתה כבר? אין מצב שאתה השנה מסיים י"ב, נכון? תראה, אני במקומך הייתי משאירה את היומהולדת בתאריך שקבעת בהתחלה. לא תמצא תאריך שיתאים לכווווווווווווולם. ולנסות לסדר כזה דבר, סתם יעייף אותך. ויגרום לך עצבים. והיומהולדת נועד בשבילך. לא שווה את זה. תשאל אותם אם יש מצב לעשות את המפגש בתאריך אחר (ראבק, הם שכחו ממנו כמעט
וגם תסביר להם שככה יצא להם להיפגש בשתי הזדמנויות) ואם לא? הפסד שלהם.

De-Panther

New member
נראה לי שכבר הסתדר איתם../images/Emo3.gif וגמני...

מאוד מתגעגע אלייך ומה לומר לך אם לא שאני גומר י"ב השנה??
סוף סוף יוצאים מהמקום המעצבן הזה
(ישר לתוך בירוקרטיה חדשה) מסרים אייסיקיו עניינים... אפשר למצוא איך לדבר
ואממממ... הסתדרתי עם האנשים האלה... אבל בכל מקרה הם לא אחראים על המפגש... זה מישהו אחר וזה בבית שלו וזה התאריך שהיה לו נוח וכל זה... אבל בכל זאת נראה לי שבסוף זה מסתדר

פּלפּל

New member
../images/Emo39.gif ../images/Emo65.gif מזל טוב! ../images/Emo39.gif ../images/Emo65.gif

מזל טוב!
אז מה אם זה לא היום. התאריך ממש ממש לא משנה. העיקר שתזכור שאני הייתי ראשון!!

ואילו אני היחידה

שהתאריך שלו אשכרה עושה לי משהו...
פלפ, שמת לב שנהיה לך אייקון בסוף כל הודעה?

למעלה