השנה הזו נכון לעכשיו

השנה הזו נכון לעכשיו

מי שבחדר שידור הרגיל שלו היו הכי הרבה צופים בינתים, זה השידור עכשיו של pin okio 52 צופים,

gilriv

New member
וואי -כשאני צופה בבלוג הרגיל ../images/Emo6.gif

אני פשוט צריך לדעת לאן להסתכל {אני צוחק שם בלי סוף 'לא לועג רמי החדר הכי מחזיק ברייטנג זה כמובן
"עקרבית זה הכי גם יפיפה נהיתה במשך השנים
יוסף ושרית המדהימים --------------------------------------------------------
פשוט שמש נהיה פה תוכן מעולה ואני מאוהב

תוכן? תעשה לי טובה יא דפקט

תוכן זה אומר שאם באים לחדר יש התמקדות בנושא אחד ולא קצת בזה וקצת בזה-אז לא יקרא שידור אלא נסיון טימטום עקרבית לא שיש לה המון ברירות?! שרית ומי? מי אלו? מאיפה נחתו? כנס מהיום לבלוג של השדרן המסתורי ותרגיש מייד בהבדל,משהו שעבדתי עליו חודש פלוס יניב תוצאות מהיום בערב מ20:00 התוכניות מקבלות את הפאן שלהן בצורה מקצועית תן לי תוכנית תוכן אחת נורמלית פה? אגיד לך מה היא לא תוכנית תוכן א} שידורי מזרחית ושאר המסלסלים למניהם-או מוסיקה של ערבים[שלפעמים בסוף השיר הפרחה המשדרת מתאבדת
] ב}שהחדר נטול רושמים בכללי ויש בחדר 40 איש מתוכם 30 מנהלים 10 אורחים ורק השדרן רושם ג}שהחדר הוא בעצם תחנת עגינה לאנסים שמחפשים ת מי לאנוס[סטייל נדב סטלן של הטימטום] ד}שהחדר יכול להניב יתרון לימודי- ובמקום זה באים אוטיסטים[שזה די דונה לג']
ה}שמבוקר ועד לילה באים חובשי כיפות- ברסלבים-חבדניקי"ם ושאר הירקות- לסר לנו מתי ואיפה יגיע המשיח...תמיד אני שואלך אותם שאלה אחת! איזה רב מעפן ירשה לך לשדר במקום שיש בו תעובה גם ברגיל?! התשטבה של אותם חולי נפש ברשיון ביוח לאומי וחוק טל!...באנו להפיץ את התורה פה- ואלוהים יחפר על מעשי[שאלתי את אלוהים בנוגע לזה הוא אמר לי שהוא לא שמע על המילה יהודי ומה לעזזל הם רוצים ממנו,יש לו בוס- קוראים לו עובדיה יוסף שידברו איתו...] ו}ואחרון חביב....תוכן זה שבאים אנשים ומשתפים חוויות! ולא יו אתה שומע את מי אנסתי? אל תשאל מי זרק אותי?! די נו! הלו!!!

gilriv

New member
?

' נו אתה פשוט לא הבנתה שבכלל ,נו מה אתה רוצה אנחנו חיים במדינה מפחידה לכולם יש מחשב ומחובר לאינטרנט
אבל התוכן שהמשדרים לפעמים מביאים לפעמים אני מסתכל אל הכותבים שכותבים לו שמדברים -זה נהיה פאן זה ניהיה ענק אתה פשוט יותר מדי לא יודע להסתכל על כל היופי שבבלוג -וזה ניהיה קצת דומה אתה נמצא אצל השדרן המסטורי יותר מדי {מי ששומע כל יום שירים והוא לא נותן להראות תצמו , זה גם אגב לי יותר מדי משעמם בחדר -מלבד השירים >מה שיש בבלוג האמריקני נו זה לעולם לא יהיה פה אתה יודע כמה תושבים יש בארצה"ב וגם המשדרות משם משדרות מנוי אורלינס יש להם שימחה בלילה לנו יש מהקהילה האתיופית ראיתה בחורה אתיופית ..@משלבת את עצמה לישראליות ווואי זה אני אומר יופי בסקסיות של הבלוג הישראלי

gilriv

New member
?

אני מתכוון שנמאות פה ובכלל ..אם יש להם מצלמה יש פה רוסיות אתיופיות -שבכלל אני אפילו נדהם כל יום מישהי חדשה משדרת פה -ואני צופה בחדר שלה והיא חתיכה כוסית ברמות וואי לזה אני מגדיר תוכן טוב

למעלה