השלמת אלבומי קלפים

• פותח הנושא vagy
  • פורסם בתאריך

vagy

New member
השלמת אלבומי קלפים

שלום לכולם, מזמן לא כתבתי פה, אבל אל דאגה אני עוקכ אחרי הפורום בקביעות. באתר אספנות נתקלתי במודעה של מישהו שמחפש קלף אחרון בכדי להשלים את האלבום העולם המופלא מס' 1. יש לי את האלבום הזה אך הוא רחוק מלהיות מלא, ולכן שמחתי להוציא את אותו קלף מהאלבום שלי ולתת לו אותו ללא כל תמורה. ובהזדמנות הזאת חשבתי שזה יהיה רעיון טוב שאנשים יפרסמו קלפים בודדים שחסרים להם כדי למלא סופית אלבומים. לדוגמא עד 10 קלפים לאלבום. הקלפים שאני מחפש כדי להשלים אלבומים הם: העולם המופלא 3(וולט דיסני) - 39, 188 דגלי האומות(החברה לסיגריות "קדם") - 21, 107 לאקי בר מזל - 139, 170, 176 הדרדסים - 183, 205, 211 West (סיפורם האמיתי של אדומי העור) - 32, 125, 153, 255, 279, 325, 360 אשמח לראות דרישות של אנשים אחרים, ולעזור במידה ואפשר. ירון

evilihi

New member
הלוואי שהיו לי האלבומים שלי

היום נזכרתי בגעגועים באלבום החבובוטף שלי. אגב, השבוע היתה כתבה בידיעות על האיש שהביא את להיטי חבורת הזבל והפוגים לארץ.

evilihi

New member
וואלה?

מסודר לכל החיים? זה לא מה שהיה כתוב בכתבה...

evilihi

New member
אם כבר אז פרטי (אני בת)

לא ממש זוכרת (אני עכשיו אחרי יותר משמונה שעות של חקירות - לא לדאוג לא עשיתי כלום - עניני עבודה
) היה משהו על שהוא התרסק אחרי הפוגים או משהו כזה...

דוקודור

New member
את מתכוונת ....

8 שעות חקירה בראיון לעבודה??? ואת מתכוונת שהוא בקשיים כלכליים ?

dorche

New member
יש לי מלא

קלפים של המונדיאל מ-98, אם מישהו מעוניין... והמון המון המון פוגים.

mikebrant78

New member
שלום לך!../images/Emo66.gif

ברשותי אוסף שלם המכיל מאות רבות ואף למעלה מכל של פוגים. האם אתה מחפש סדרה מסוימת או שאתה מעוניין בכל האוסף? צור עמי קשר. חג שמח!

evilihi

New member
לא מדויק

אני עובדת בהקלטות של חקירות
וכן קשיים כלכליים

למעלה