השלטון לנשים ומייד!!

danchi

New member
השלטון לנשים ומייד!!

גברים יקרים. עד מתי ? עד מתי תובילו אותונו הנשים ואת ילדנו לאבדון?אני רוצה להעלות טענה(ואני בטוחה שאזכה להרבה תגובות נזעמות מן הצד הגברי אבל אקח את הסיכון). מליוני נשים ברחבי העולם יושבות על שמריהן ורואות את ההורמונים הגבריים, רויי האלימות נשפכים במלוא העוצמה. כנראה שאתם לא מבינים מה זה לשאת חיים בתוככם ולכן ידכם קלה על ההדק.אלפי שנות היסטוריה מוכיחות שהמלחמות הן גבריות בעיקרן. למה? תנו לנו לנהל את העולם. אז אולי (כפי שאתם בטח חושבים) הוא יהיה יותר צבוע, אבל אני סמוכה ובטוחה שחיי אדם יהיו יקרים יותר. ( אני כבר מתחילה לחשוש מהגידופים שאזכה להם אבל... זו חובתי).

izikzag

New member
אוי לנו מנשים

אני בבסיסי אדם בעל דיעות ליברליות , אולי את תוכלי לנהל מדינה כמו שאף גבר מעולם לא הצליח לעשות זאת בישראל, אבל כשמולך תעמוד חנאן אעשרעווי, הדברים יראו בדיוק אותו דבר ואם לא אף גרועים מזה , אז יגידו שאנחנו רוצחים בנוסף לגברים עם אבנים בידי בנוסף לילדים , אז יגידו שאנחנו רוצחים גם נשים.

amor

New member
למה?

האם נשים אינן מסוגלות? הן פשוט צריכות להבחר אבל נשים לא בוחרות נשים זן עובדה מוכחת . כל עוד נשים אינן מאמינות בנשים אל תבואו בתלונה לגברים מהורמנים. אגב ,לחנית יש רעיון נחמד לפתרון מצוקת עודפי הורמונים וכדאי לפתח ביחד את השיטה

izikzag

New member
לא אמרתי

לא אמרתי שנשים אינן יכולות. הן יכולות גם יכולות, אבל שלא תחשוב חנית שהמצב יהיה טוב יותר לו היו הנשים שולטו. כשמדובר בערבים זה לא משנה אם זה כלב או כלבה , ככה או ככה היא או הוא ירצו לנגוס בנו.

danchi

New member
אופיני

אם תשים לב, דיברתי באופן כללי על מלחמות ועל עולם רווי אלימות כאשר הדבר מתבלט באופן מובהק בסיכסוך שלנו. אלימות פיזית היא יצר גברי. אין לי אפילו מה להוכיח רק תסתכל סביבך ותראה, נקודה.נשים אדוני היקר הן אכן יותר רגישות וצרת המחשבה שלנו היא אחרת.לפיכך, העולם היה אלים פחות אילו אנו היינו שולטות. פקח את עיניך והבט בעולמינו. ודאי תגיע למסקנה דומה. הבעיה שלכם היא שכל פעם שאישה מנסה להגיד משהו כנגד גברים, אתם קושרים את זה לפמיניזם. אם תקראו באמת את מה שכתבתי ולא תרפרפו על המילים תבינו שאין קשר בין הדברים. שלכם גברים יקרים (ואני חייבת לציין שלמרות הכל אהובים)DANCHI

amor

New member
שלטון לא מקבלים

הרעיון אינו חדש לחלוטין אך עליך לזכור ששלטון לא מקבלים אלא זוכים בו בדרכים דמוקרטיות. אגב, גם אם היתה כאן מלוכה (ואנו לא רחוקים מכך) לא היית מקבלת את השלטון. למרבה הצער ה נ ש י ם לא חושבות כמוך ואינן נותנות לנשים את השלטון.עייני ערך פנינה וכו` אגב האם תסכימי להחליף אותי גם במילואים?

danchi

New member
שוב לא הבנת

אמור אמור, יש בינינו קצר רציני בתקשורת. מה הקשר בין הטענות שלי לבין המילואים שלך? וודאי שאם המדינה היתה מחייבת אותי כפי היא מחייבת אותך הייתי הולכת למילואים. שוב, הטענות שלי הן ברמה הפילוסופית ואני מודעת לכך שהן אינן ישימות כל רצוני הוא לתת איזושהי נקודה למחשבה. כוונתי היא לצורת החשיבה הגברית ואין שום קשר לפמיניזם.האמן לי שאני יודעת היטב ששלטון לא מקבלים אלא לוקחים (גם צורת חשיבה גברית). אז בפעם הבאה שאתה מגיב לדברי תבין בבקשה שגם בנושא זה וגם לגבי הדת אנחנו מדברים בשתי רמות שונות. לי דווקא נראה שאתה די מסכים איתי לא?

amor

New member
מתמוסס

ככלל אני מתמוסס לנוכח עמדות נשיות כאלה ואחרות פרט למקרים שבהן הן דורשות ,מצוות לקבל את מה שנדמה להן כדבר מובן מאליו . צורת דרישתך ``השלטון לנשים ומיד`` ירדה למטה למטה מן הרמה הפילוסופית למתחם הטבע האנושי ולא היתה בה כל רמיזה לרמה רעיונית ומכאן תגובתי ההודפת. אגב מנין הקביעה כי ``שלטון לוקחים`` היא צורת חשיבה גברית ? אשמח אם תרחיבי בנושא שלטון נשים וירטואלי.

למעלה