השכנה...

השכנה...

"תשמע" אמרה לי השכנה בסוף ארוחת הבוקר המשותפת שלנו.."מה הפלא שאתה כל כך מתוח ותפוס" הבעת הפליאה בעיניי ששיקפה את השאלה שנרקמה במוחי גרמה לה לחייך לפני שהמשיכה.. "כבר שבוע מאז שהקוקטית שלך בחול, ולך יש חסך במגע" היא קבעה בפסקנות "מחר בבוקר, אחרי שאני שמה את הילדות בגן, אתה בא אלי.. אני כבר אטפל בך" נו, הצעה שכזאת, ועוד מהשכנה החכמה, היפה והסקסית, זה לא משהו שרציתי לסרב לו.. למחרת, אחרי ששנינו סיימנו את שירותי ההסעות של הבוקר, נפגשנו בדירתה, שיחה קצרה ועניינית, ויאללה, לחדר.... "איזה מוזיקה לשים ?" "היום מתחשק לי רובי וויליאמס" עניתי "ממממ קלעת בול" היא אומרת, ותך כדי שהיא מפעילה את נגן המדיה היא זורקת "למה אתה מחכה ? תשכב !" מה שקרה שם בשעה שאחרי הוא פשוט לא יאומן מבחינתי, התנוחות שבהן מצאתי את עצמי, הגמישות שלא ידעתי שחוויה בי, הקולות שהשמעתי... השאירו אותי המום, ומפורק והכי חשוב...... מאושר !!! איזה כיף לי שיש לי כזאת שכנה איזה כיף שהיא כל כך טובה בזה.. היא ללא ספק נתנה לי את הטוב ביותר שחוויתי עד כה טיפול שיאצו

ואני חשבתי שלי יש שכנים מוצלחים ../images/Emo6.gif

כבר קרה שקיבלתי מהשכן פירות מהעצים שלו והשכנה כבר שלחה לי השבוע צלחת של ספינג' חם ישר מטיגון אבל טיפול שיאצו? ללא ספק יש לך את ה-שכנה

בטוח...

אבל רק ליתר ביטחון בדקתי בתיבת הדואר וב-GPS ובתעודת הזהות... לא דפנטלי לא יערות הכרמל

למעלה