השכן שלי מקפיץ לי את הפיוזים

• פותח הנושא li12
  • פורסם בתאריך

li12

New member
השכן שלי מקפיץ לי את הפיוזים../images/Emo46.gif

משעה 8 בבוקר הוא לא מפסיק לדפוק!!! הוא כנראה עושה משהו על הקיר המשותף שלנו (סלון). הוא כבר חצי שנה משפץ לבד את הבית, כך שלפחות פעמיים בשבוע אני "מתענגת" על שאגות המקדחה ומנגינת הפטיש. הוא מוציא אותי מדעתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. וכאילו שזה לא מספיק, 10 מטר מהחלון שלי בונים בניין, ועכשיו הוא בשלבי סיום אז הם התקינו את שרשרת הפחים שיורדת מהקומה האחרונה למטה. מישהו שמע פעם איזה רעש זה עושה? ממש כמו רעידת אדמה. השכן הבנאים כנראה שיש להם "הסכם " - כך שביום מסויים השכן מרעיש והבנאים בשקט, ולמחרת הבנאים מרעישים והשכן בשקט. ומתי לי יהיה שקט?!?!?! אני מתחרפנת!!!!!!!!!!!!!!!!! סתם הייתי חייבת לשחרר קיטור. תודה

Noga222

New member
אני בטח כבר הייתי שם עוזרת לו...../images/Emo6.gif

חולה על שיפוצים אני.... מה עם אטמי אוזניים? ברצינות!!!

ים כחול

New member
אני כלכך מבינה אותך ../images/Emo4.gif

חצי שנה של שיפוצים ורעש מקדחות ודפיקות איומות וזריקות של אבני בטון ישירות למתקן מתכתי גדול שהרעש של הנפילה נישמע כמו פיגוע !! שלא נדבר על חבורת ערבים שאחד צורח על השני , וכשהם לא צורחים אז הם שמים מוסיקה ערבית בכל הרחוב . זה מה שסבלתי בשקט חצי שנה . השבוע השכנים החדשים עברו סוף סוף לגור בבית ואני מרגישה כמו סלע שירד מהלב . גם מבחינת רעש וגם בטחונית . ... כי אני פחדתי ממש מהם. וסגרתי את הדירה כמו מבצר. ... ימוש

ushit

New member
מתלוננות../images/Emo24.gif

אני בסרט הזה שנה וחצי (ללא הגזמה) ועוד ידם נטויה ונוסף לכל הצרות ה השכנה מעליי מחליטה לנקות את הבית בשעות הלילה כולל שואב אבק--קיטור והכלב שלהם משחק עם הכדור מעל החדר של רז יש למישהי רעיון איך להתנקם בה....
שרון

Noga222

New member
אני רק יכולה לספר לך...

יש לי שני חברים אחים ודי מופרעים. כשהבן של השכן מלמעלה שיחק להם כדורסל על הראש ושום שיחה לא עזרה, הם נכנסו לפעולה. אחד מהם היה פעם דיג'י. בחדר שלו היה ארון קיר של פעם עד לתיקרה. יום אחד, הם הכניסו את הרמקולים למדף העליון בארון, כשהרמקול מופנה לתקרה. שמו דיסק של המוזיקה שהשכן הכי הרבה ישנא (במקרה זה זה היה אבי ביטר) בפול ווליום (במערכת מקצוענית!!!) ויצאו מהבית לכמה שעות. יותר לא היו בעיות.... לא שאני ממליצה, אבל גם זו דרך....

Noga222

New member
את הקטע הכי מצחיק לא סיפרתי לכם...

הסיפור הוא מכמה שנים אחרי הצבא. אלה הם חברים שלי מהצבא שניתק לי הקשר איתם. באותה תקופה לא ידעתי שהם שכנים שלי. אני הייתי בחו"ל חודשיים וכשחזרתי השותפה שלי לדירה אומרת לי, תשמעי, יש פה שני סטודנטים מה זה מוזרים, נראים לפלפים, אבל כל היום שומעים אבי ביטר.....

2_be

New member
אוי ../images/Emo10.gif

זה נוראי... אל תזכירי את הפחים האלה... כל שבוע שעבר, כל הבוקר היו רעשים נוראיים מהפחים האלה שאפילו סגירת חלונות לא עזרה כדי למנוע אותם... תודה לאל שהיום אני לא שומעת אותם אחרת בכלל הייתי משתגעת
אני בטוחה שגם אצלך זה יגמר מתישהו (כמה זמן לוקח לבנות/לנקות?) חוץ מזה שהרעיון של נגה לגבי המוזיקה לא רע בכלל במקרים קיצוניים
המשך יום יותר נעים

ushit

New member
../images/Emo123.gifרצה להשיג אבי ביטר../images/Emo3.gif

חייבת לחשוב על משהו....

li12

New member
בננות, תודה על העידוד../images/Emo3.gif

את הבניין מולי בונים כבר שנה וחצי, ולדעתי יש להם עוד כמה חודשים (אני שונאת אותם). בחמישה ל2 השכן הפסיק לדפוק ואז התחילו לקדוח הבנאים (אמרתי לכם שהם עושים תורנויות...). האמת, אני לא מעירה לו כי הוא צריך לשפץ, אין מה לעשות. בסמסטר שעבר- הוא דפק וקדח (מוזר, תמיד באותו קיר) בבוקר, ואני הייתי באמצע האטרף לקראת הבחינה שהיתה לי באותו היום, ופשוט כפקתי לו בדלת ו7בנימוס אמרתי לו שיש לי היום מבחן ושלא יעשה לי רעש ב4 השעות הקרובות, והוא באמת הפסיק. בערב הבאתי לו בראוניז שקניתי כאות "תודה על ההתחשבות", אחרי יומיים הוא בא אלי ושאל אם הוא יכול לעבוד שעתיים, ואמר שאם הוא שוב יפריע לי ללמוד אז שאני אגיד לו והוא יתחשב בי. אחרי הכל הוא הוגן מאוד, ולכן אני סובלת בשקט. אני שומרת את ה "די כבר
!" למקרים דחופים. אבל אם למישהי יש רוגטקה אז אני אשמח להשאיל ממנה כדי להוריד כמה פועלים מהבניין ממול

av_i_va

New member
את לא חייבת את ביטר

קונצרטו לצ'לו וכינור בשעה 4 בבוקר יעשו בדיוק את אותה עבודה. מנסיו

oly

New member
רק מדיטציה יכולה פה לעזור../images/Emo4.gif

מפרגנת לך בכל אופן אסור להם להרעיש בשעות הצהריים ובלילה...נחמה קטנה

למעלה