השכלה בזוגיות

ליבליב1

New member
השכלה בזוגיות

עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יהיו משכילים?
השכלה שהיא יותר מהשכלה תיכונית..... תואר ראשון לצורך העניין....

עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יגרו / יאתגרו אתכם אינטלקטואלית?

האם אינטלקט/חוכמה/השכלה/ידע עולם/ידע כללי הוא משהו שתבחנו בפוטנציאל לזוגיות?

עד כמה יפריע/לא יפריע כלל לכם שבן/בת הזוג שלכם יהיה אישיות נפלאה, מראה שעושה לכם נעים בעיינים ובבפנוכו של הבטן, מישהו שכיף להיות איתו.... אבל מה? טיפש גדול הוא\היא לא - אבל גם לא העיפרון הכי מחודד בקלמר.....

אביeג7

New member
עונה

השכלה שהיא יותר מהשכלה תיכונית..... תואר ראשון לצורך העניין....

לא חשוב. יותר חשוב מה הוא עושה עם החוסר ההשכלה הזו.. ולאן הוא הגיע..

עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יגרו / יאתגרו אתכם אינטלקטואלית?

סופר סופר חשוב. מאסט.

האם אינטלקט/חוכמה/השכלה/ידע עולם/ידע כללי הוא משהו שתבחנו
בפוטנציאל לזוגיות?

בוודאי. תלוי מה.. היה לי דייט לא מזמן,עם מישהו מתנשא,דוחה,חושב שהמש זורחת לו מהתחת.. וכל הזמן התנשא עליי בכל מיני נושאים שהוא בקיא בהם יותר ממני <כמו ספרות עולם נגיד.. או מוזיקה "איכותית"> וכל הזמן הזכרתי לו שאני והוא באים מעולמות שונים ושיש לו פור עליי של כמה שנים טובות..
במקרה הזה נגיד,הוא אולי משכיל עם ידע נרחב,אבל מצידי הוא יכול לדחוף את כל הידע הזה לתחת <אם יש שם מקום בכלל יחד עם השמש>

עד כמה יפריע/לא יפריע כלל לכם שבן/בת הזוג שלכם יהיה אישיות נפלאה, מראה שעושה לכם נעים בעיינים ובבפנוכו של הבטן, מישהו שכיף להיות איתו.... אבל מה? טיפש גדול הוא\היא לא - אבל גם לא העיפרון הכי מחודד בקלמר.....

מפריע מאוד. אני לא מחפשת פרופסורים.. אבל מחפשת מישהו שיאתגר אותי מבחינה אינטלקטואלית.. לא מסוגת להיות עם מישהו,חתיך,חמוד וכביכול מושלם,אם אין את הגירוי האינטלקטואלי.

gamani4

New member
לא מפריע, רק מוזר. את משתמשת בהם גם כשאת

כותבת על דף או רק במחשב?

אביeג7

New member
לא משתמשת בהם בכלל

בעבודה וכאלה אני משתמשת בסוגריים רגילים ורק פה, יש לי דרור לחשקים המוזרים שלי בסוגריים האלה!

<מוזר,אה?
>

DCinnamonGirl

New member
שלום, נעים מאוד

סקר לספתח זה טוב

*עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יהיו משכילים?
השכלה שהיא יותר מהשכלה תיכונית..... תואר ראשון לצורך העניין.... -

האמת מאוד פשוטה- אם אני מסתכלת על כרטיס באתר הכרויות ויהיה כתוב "השכלה תיכונית" זה יוריד לי מהבחור, אבל רק כי שם הכל נורא שטחי ושפיט בשניות, במציאות אין לזה שום חשיבות בעיניי בעיקר כי גם אני כזו (בערך) וגם הקרובים לי ביותר.

עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יגרו / יאתגרו אתכם אינטלקטואלית?-

הכי חשוב בעולם. השיחה ביננו לא תמיד צריכה להתנהל על נושאים מגרים אינטלקטואלית, אפשר גם סתם לדבר מדי פעם על איפה הנקניקיות הכי טעימות או מה לעזאזל עובר על ריהאנה אבל זה בהחלט חשוב ונדרש וכיף כשזה ישנו

האם אינטלקט/חוכמה/השכלה/ידע עולם/ידע כללי הוא משהו שתבחנו בפוטנציאל לזוגיות? - כן כן כן כן וכן.

עד כמה יפריע/לא יפריע כלל לכם שבן/בת הזוג שלכם יהיה אישיות נפלאה, מראה שעושה לכם נעים בעיינים ובבפנוכו של הבטן, מישהו שכיף להיות איתו.... אבל מה? טיפש גדול הוא\היא לא - אבל גם לא העיפרון הכי מחודד בקלמר.....-

כנראה שזה לא יגיע לשלב של להיות בן זוג שלי. מודה שיש לי סבלנות מעטה ביותר לעפרונות שלא מחודדים כמו רגע לפני הפסיכומטרי.

shiramotek007

New member
עונה....

השכלה שהיא יותר מהשכלה תיכונית..... תואר ראשון לצורך העניין....--- לי זה חשוב, אבל כמו שכבר כתבתי תארים הם לא מדד לחוכמה....

עד כמה חשוב לכם שבן\בת הזוג יגרו / יאתגרו אתכם אינטלקטואלית?- מאוד חשוב לי לשחק שח מוחי עם הבן זוד שלי , אינטלגנציה היא התכונה הכי סקסית בעיני

האם אינטלקט/חוכמה/השכלה/ידע עולם/ידע כללי הוא משהו שתבחנו בפוטנציאל לזוגיות?- ברור אחרת זה מוריד לי מהבן זוג , סורי

עד כמה יפריע/לא יפריע כלל לכם שבן/בת הזוג שלכם יהיה אישיות נפלאה, מראה שעושה לכם נעים בעיינים ובבפנוכו של הבטן, מישהו שכיף להיות איתו.... אבל מה? טיפש גדול הוא\היא לא - אבל גם לא העיפרון הכי מחודד בקלמר.....- מניסיון זה לא החזיק מעמד, שעמם אותי והיה לי צורך הרבה פעמים לספר ולהסביר דברים ולבסוף הוא לא הי בעיני אטראקטיבי בכלל.

BW37

New member
השכלה

אני יוצא רק עם בחורות עם תואר שני מאוניברסיטה טובה...

אלא אם היא נראית טוב, או מצחיקה, או חכמה או עושה נעים בגב
ואז זה לא חשוב אם היא למדה

נכון!!

איזה כיף זה לשבת ובמקום לראות איזה סרט טוב על הספה מתחת לשמיכה ביחד בליווי שוקו חם ועוגיות..לשבת ולהתחיל לחפור על פילוסופיות של ניטשה ודוסטויובסקי...ממש כייף! אתגר מחשבתי !!

BW37

New member
שאלה

מה הקשר בין מה שכתבת בתור תשובה למה שהיה ?
או שאתה סתם לא יודע לשרשר ?

למעלה