השיר השבועי
...

השיר השבועי ../images/Emo168.gif...

צהריים טובים גולשים יקרים, וברוכים הבאים לפינתנו השנייה של השיר השבועי
לאחר ששבוע שעבר הכתרתם
את "עד היום" הקסום לשיר השבוע עבודה קשה מצפה לכם הפעם.... מהו שיר השבוע שלכם להפעם, מהו השיר הכי אהוב עליכם אותו אתם מאמצים לליבכם חזק ולמה ?... קדימה:
סעידה סולטנה
זומבה
מגנונה מהו שיר השבוע שלכם....???

dandan 22

New member
לאחר התלבטות-מגנונה ../images/Emo127.gif

אז הפעם החוט המקשר בין השירים- השפה הערבית.. סעידה סולטנה תמיד יזכר בתור השיר הראשון ראשון של המלכה, שיר שלמעלה מעשור לאחר צאתו עדיין אהוב ומוכר גם על אלו שלא נמנים על מעריציה השרופים של דנה. זומבה- שיר חמוד מאוד והגרסה שמושמעת בהופעות האלקטרוניות של דנה לשיר זה בכלל הורס!!! אבל שיר השבוע שלי יהיה- מגנונה, שיר הנושא של האלבום של דנה משנת 96. שיר שמוכר לישראלים למרות הזמן הרב שעבר: תמיד כשאני מדבר עם חברים שלי מהלימודים או מהצבא על שירים של דנה כולם יודעים לומר את המילה :"קוקורוקו....". בשיר הזה דנה משלבת עם המילים הערביות את אותם הקולות של דנה המדליקה.זה שיר שלא נכלל בקובץ שירים הקבוע של ההופעה שלה, אבל מדי פעם היא מפנקת את הקהל עם שירי בונוס- וזה אחד מהם. אני זוכר שבהופעה של דנה במודיעין היא בצעה את השיר הזה.כשההופעה נגמרה וכולם החלו להתפזר, שמעתי כל מיני אנשים:צעירים ובמבוגרים ממשיכים לזמזם בדרך לרכב "קוקורוקוקוקו....." :)

RINAT1983

New member
מושיקוווו... נתת את השירים שאני...

שאני אישית לא מיתחברת אליהם... לא יכולת לתת שירים אחרים... :) :)

ashton20041

New member
רינת,אין לך טעם.

אלה השירים הכי יפים של דנה,ואלהם את לא מתחברת???? הגזמת!
DANA INTERNATIONAL
ZEHAVA BEN

יוווואוווו זה קשה...

בהחלט סעידה סולטנה זו שיר שאני שומע אותו ממש כל בוקר איך שאני פותח את העיניים אני שומע את סעידה סולטנה... שיר מדבר.. כזה. משהו מדהים אוהב אותו..

loveforevor

New member
טוב.. זה ממש ממש ממש קשה מושיקו..

אוקי. זומבה, הוא שיר מתוק ומקפיץ, והגרסה שהייתה בערב הגאווה בווקס גם חמודה. מגנונה זה שיר הורס, שכל הזמן שבא לצחוק ולקפץ כמו מטורפים חייבים לשמוע אותו, זה השיר שמוציא אותי מכל באסה. זה בכלל שיר קורעע ומה שדנה צועקת שם שהיא מג'נונה (מטורפת בתרגום חופשי).. ועוד כמה דברים והכל.. אבללללללללללללללל סעידה סולטנה, זה השיר הכי הכי הכי משירי ה"קשקשה" של דנה, הוא הראשון, והכי הכי שלה, יש בו סיפור מגניב בערבים ואנגלית.. המוזיקה שלו כובשת ומקפיצה ביחד, ודנה הורסת במיוחד. השיר הזה משלב את כל האלמנטים המקוריים שלה, ערבית, שגעון, ובנוסף עלילה מגניבה, והלחנה כיפית שכיף לזמזם אותה.. בקיצור "מיי ניים איז נוט סעידהההההההההה..." (אהה ילאהוויי אה אה אה אה ילאהוייי...)

הפעם זה באמת קשה ...

עומדים לפניכם מועמדים לשיר השבוע שלושת שירים שבאמת כמו שציין דן החוט המקשר בניהם היא השפה הערבית ורוח השטות, אך יחד עם זאת אין להתעלם מהסאונד החדשני והעיבודים הכל כך סוחפים ומקפיצים בשירים אלו, שירי קיץ שכל אחד מהם היה להיט ענקי בזמנו...
סעידה סולטנה - שיר הדגל של האינטרנשיונל יצא כסינגל ראשון בשנת 1993 וכבש בסערה את סצינות המועדונים בארץ והרדיו בכלל, שיר פארודיה על שירה של וויטני יוסטון "שמי אינו סוזן" בתרגום חופשי של דנה : "סעידה סולטנה"....
זובמה יצא בשנת 1994 מהאלבום אומפטמפה, וגם כבש את הקיץ באותה שנה ואת תחנות הרדיו בכלל, זכה לאינספור עיבודים בהופעות חיות של דנה ואחד האהובים על הקהל בכלל...
מגנונה שנה אחרי חוזרת דנה ב 1995 עים שיגעון חדש קריאות התרנגול, כובשת את הרדיו, את רשת גימל, ועושה הסיטוריה ומצליחה להיכנס אל המצעד הלועזי של ישראל אל המקום ה 2, בהופעות החיות הקהל בהיסטריה ושיר זה הפך ללא ספק לאחד הקלאסיקות של דנה... ובכן מאבק קשה עומד בפניכם השבוע, אבל עליכם להכריע רק בשיר אחד, מהו השיגעון ההסיטרי ביותר של דנה, מהו השיר שעושה לכם את זה מבפנים יותר משאר השירים, החליטו עכשיו מהו שיר השבוע של הפורום ??? ההחלטה שלי בהמשך
...

אווווווף קשה

אמממממ ווואייי איזה קשה מגנונה או סעידה מממממממ טוב כנראה שאני בוחר כן כן אני בוחר ב: "מייי ניייימ איז נוט סעידהההה"

MAGNONA
קוקורוקו

שלום אני קוראת בפורום כבר מספר חודשים ואני אשמח להצטרף אליכם אני בוחרת במגנונה

Oren 19

New member
שיר השבוע שלי..

סעידה סולטנה.. ללא ספק שיר שעשה את דנה והוא די קלאסי..

RINAT1983

New member
חבריה...

מה כתבתם בתגובות שלך, אני מישום מה לא יכולה פתוח אותם...

ashton20041

New member
ZOMBA לשלטון../images/Emo45.gif

אין כמו השיר הזהה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DANA INTERNATIONAL
ZEHAVA BEN

RINAT1983

New member
אם כבר אמרת ZOMBA... אתם...

יודעים מה התרגום של זה? ובכלל של כל השיר? מה זה אומר בערבית?

s h a y o s h

New member
!! מ ג נ ו נ ה !!

מגנונה אחד השירים שבאמת מאפיין את דנה...בפעמים שהיא כן אוהבת להיתפרע בהופעה החיצונית וההתנהגות :)

למעלה