השיר החדש של SNSD!

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gifמזכיר את לופין של קארה,

הקליפ עצמו הכוונה. לא אוהבתן אותן,לא יעזור מה

ולןן

New member
חח

נכון הקליפ דומה.. אני כן אוהבת חח.. טוב באמת בהתחלה הן עיצבנו אותי אבל בתחלתי לאהוב אותן! ויש להן שירים יפים...

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gifמכל ה9 נקבות שם

מדי פעם~ מדי פעם!אני מחבבת את ג'סיקה האהבלה~ יש לה יציאות לא מהעולם הזה~

rozkaa4

New member
יאו מושלמות ../images/Emo23.gif

טהיון מדהימההה מושלמת והכי מהממת 3> שיר מדהים אהבתי את הלבוש השחור חחח

asia84

New member
אהבתי גם ../images/Emo140.gif

הילה שלחי לי קישור להורדה ו.. ראיתי שם איזה אחד מוכרת זה שחקנית ששיחקה בשתי טיפות מים ?

אנקייי

New member
באמת שאין עליהן^^

יורי סופר מדהימה כמו תמיד~ חרשתי לשיר הזה את החייםXD השיער החדש של יונה נוראי..אוף לא אמרתי את זה חחXD

rozkaa4

New member
יש לי שאלה....

מי הוציא ראשון את השיר? קישה או SNSD? וקישה סתם מעפנה [SNSD שרות יותר יפה בהרבה (בלי לכלול את יונה..) ]

ולןן

New member
תשובה ../images/Emo41.gif

קישה הוציאה ראשונה את השיר, אבל היא לא קנתה את הזכויות אז SM קנו, אז השיר הוא של SNSD והגרסא של קישה זה cover. חח למה כולם שונאים את יונה??

אנקייי

New member
חח יונה מותק~

אבל היא זמרת נוראית.. ומעצבן אותי שכולם אומרים שSNSD העתיקו את השיר, זה השיר שלהן!

rozkaa4

New member
אמרתי שאני שונאת את יונה?

ממש ממש לא, היא יפה ורוקדת יפה ואני די אוהבת את האופי שלה אבל הקול שלה חחח זוועתי אינלי כלום נגדה...[פשוט היא שרה הכי פחות יפה בDNSD] אם כבר מדברים על השינאה זו טיפאני...

rozkaa4

New member
אמרתי שאני שונאת את יונה?

ממש ממש לא, היא יפה ורוקדת יפה ואני די אוהבת את האופי שלה אבל הקול שלה חחח זוועתי אינלי כלום נגדה...[פשוט היא שרה הכי פחות יפה בDNSD] אם כבר מדברים על השינאה זו טיפאני...

ולןן

New member
חח אוקי

לא שמעתי את הקול של יונה אף פעם.. עכשיו שאני חושבת על זה.. היא אף פעם לא מקבלת שורות בשיר .. אבל גם אני אוהבת את האופי שלה.. ולמה טיפאני?? אני מעריצה די חדשה שלהן.. כי קודם לא ממש אהבתי עד שהתחלתי להכיר אותן... אני הכי אוהבת את יורי ואת סאני.. מלאאא אנשים שונאים את טיפאני.. למהה? היא דווקא נראת חמודה..

אנקייי

New member
חח היי גמאני הכי אוהבת את יורי וסאני^^

מגניב יש פה מעריצים של SNSD מסתבר חח^^ ולןן איך קוראים לך?

ולןן

New member
כה!

טוב בעצם ולן זה כינוי.. קוריאים לי ולנטינה.. אני מעריצה את כל KPOP חח.. להקות בנות אני הכי אוהבת את SNSD וKARA. ושל בנים: DBSK (מקום ראשון בלב תמידדד ), SUJU, SHINEE, BB, וקצת את SS501 ומתחילה לאהוב את DN-A (בהתחלה רק בגלל שהם מעריצים את DBSK .. אבל מתסבר שהם באמת חמודים!) את??

אנקייי

New member
חח אני אוהבת את כולם כמעט..

אבל המועדפים הם- DBSK, SNSD, Tiara, SUJU ו-2PM וגם FX חח~ DNA ממש חמודים הם חדשים וכבר התאהבתי בהם, יש בהם מש שמזכיר את DBSK^^

rozkaa4

New member
למה מלאאא שונאים את טיפאני:

אז זהו ששונאים אותה בגלל שהיא תמיד בפוזה של 'חמודה' ה' היא כלכך מעצבנת בהתחלה, גמני לא הבנתי מה רוצים ממנה.... [תסתכלי כמה שיותר סרטונים, תביני] אגב השיער שלה באחת ההופעות של OH כזה זוועעתתי

ולןן

New member
חח

מה זה קשור (השיער)?? חח טוב אני אסתכל... כמעת כל הבנות הקוריאניות די בפוזה של 'חמודה' לא? חח..

למעלה