השיר הגרוע ששמעתם לאחרונה

renana ron

Active member
כשאני שומעת שיר שאני פחות מתחברת אליו, מעבירה תחנה או סוגרת.
אני אוהבת הרבה סגנונות מוזיקה, החל מקלאסי [הראדקור] ועד לג'אז... וכל מה שבאמצע.
יש שניים שלשה סגנונות שקשה לי יותר איתם [סליחה מראש ממי שאוהב.ת] והם הסגנון הים-תיכוני-מזרחי [שירי חפלה וכו'], ראפ, ויוונית.
לא כ''כ נוח לי להצביע על שיר גרוע.
כמובן שיש שירים מזרחיים ויוונים, שאוהבת להאזין להם.
דוגמה לשיר יווני, שאוהבת מאד: "שיר סיום", מילים נפלאות, שתרגמה נעמי שמר ללחנו המופלא של מאנוס חג'ידא'יס.

.

feldman89

Well-known member
כשאני שומעת שיר שאני פחות מתחברת אליו, מעבירה תחנה או סוגרת.
אני אוהבת הרבה סגנונות מוזיקה, החל מקלאסי [הראדקור] ועד לג'אז... וכל מה שבאמצע.
יש שניים שלשה סגנונות שקשה לי יותר איתם [סליחה מראש ממי שאוהב.ת] והם הסגנון הים-תיכוני-מזרחי [שירי חפלה וכו'], ראפ, ויוונית.
לא כ''כ נוח לי להצביע על שיר גרוע.
כמובן שיש שירים מזרחיים ויוונים, שאוהבת להאזין להם.
דוגמה לשיר יווני, שאוהבת מאד: "שיר סיום", מילים נפלאות, שתרגמה נעמי שמר ללחנו המופלא של מאנוס חג'ידא'יס.

.
אני דווקא אוהב את הסגנון הים תיכוני ויוונית, גם ראפ לא רע אבל ברור שבעבר פחות אהבתי ראפ וים תיכוני(מי שזוכר)

renana ron

Active member
נזכרתי בעוד שיר של מאנוס חאג'ידאקיס היווני, שאני אוהבת מאד.
גם שיר זה תורגם ע''י נעמי שמר בכשרון רב. "איילת אהבים".

.

feldman89

Well-known member
אני בוחר כשיר הגרוע של הזמן האחרון :

מי זאת- אנה זק

באמת מי זאת?!

renana ron

Active member
את לא מפסידה כלום שאת לא מכירה אותה, אני חושב שהיא זמרת חלשה וכנ"ל גברת נועה קירל........
כאמור, לא מכירה את קולה של אנה, לגבי קירל, יש לה קול טוב ובחירת שירים, שלטעמי היא גרועה ביותר.

feldman89

Well-known member
אני חושב שאין לה קול יפה אפילו. יש בקול שלה משהו פלאטי, שטוח וסתמי ולא מעניין במיוחד. היא שרה מקסימום כמוני.
אני לא מבין מה את כל כך כועסת ומגנה עליה. אפשר לחשוב שנועה היא אחותך או קרובת משפחה או חברה טובה. אם לפחות היא היתה אדם טוב ונחמד, אולי הייתי אומר שאני הבעיה אבל היא ממש לא נחמדה כאישיות ומשדרת משהעו שחצני ומזוייף והיא סתמית הן באישיות והן מבחינה טכנית כמי ששרה. את סתם כועסת, תקבלי את זה שאני לא מתחבר אלי נטו מטעמים מקצועיים. לדעתי היא זמרת כמו שאני צריך להיות פוליטיקאי...........

feldman89

Well-known member
ושאלה אליך כמה מירי מסיקה זמרת גרועה בעיינך כמו אנה זק ונועה קירל?באותו קטוגריה מבחינת הגרוע?
את שואלת ברצינות?! אני חושב שמירי מסיקה בזמרות הענקיות שיש. ממש עלבון בשבילה להזכיר אותה באותה נשימה עם קירל ואנה זק. מירי לא יכולה להיות זמרת גרועה כי היא זמרת בכל רמ"ח איבריה והקול שלה והמנעד הקולי הוא עצום.

למעלה