השינויים המוזרים באתר תהל"ה...

Yuval Y

New member
השינויים המוזרים באתר תהל"ה... ../images/Emo9.gif

אני מניח שהיו כמה אנשים ששמו לב שאני מעצב את דף הבית של אתר תהל"ה לפי רוח התקופה - בחגים אני שם ברכות ותמונות, באשר יש פעילויות מיוחדות אני שם מודעה בהתאם, ובאחד באפריל... כבר בשנה שעברה הפכתי את דף הבית של אתר תהל"ה לאתר עמותת "תמיכה להורים של הטרוסקסואלים", ונראה שאיש לא ממש שם לב, או לפחות, לא הגיב על כך. הפעם כבר במהלך חודש מארס התחלתי לערוך את הדף הזמני - הכנתי לוגו וערכתי שינויים תוכניים בהתאם. אף גורם עויין לא התשלט על האתר (אם כי היתה לי תחושה שזו עשויה להיות אחת ההתיחסויות), ואני באמת מצטער אם מישהו נפגע מכך - לא הייתה לי כוונה לפגוע באף אחד, אלא להראות את הדברים בפרספקטיבה שונה, על דרך ההומור, ובכך גם להקהות את העוקץ ולהקל על ההתמודדות עימם. אני מניח שהיו ששמו לב לשאלון להטרוסקסואלים, שגם אותו הוספתי לדף השער בכדי לחדד את הנקודה, ואני מקווה שאיש לא נפגע מכך ש'קבוצת התמיכה הסגורה' עבור הורים לבנים ובנות, תהיה 'באווירה סוערת ולחוצה' - את ההשראה לכך קיבלתי לאחר שפרסמתי את הקבוצה הסגורה (המקורית) בפורום הורים למתבגרים וגולש בכינוי 'מחשבות', הגיב לי על כך: "לא מבין למה זה לא יכול להיות באווירה של לחץ ומתח כמו אצל כל מתבגר הטרוסקסואלי. למה אתם חייבים להיות שונים?" החזרתי לאתר את הדף המקורי - בכל מקרה הדף הזמני היה רלוונטי רק ליום אחד...

למעלה