השינה שהלכה לאיבוד....

2גוזלים

New member
השינה שהלכה לאיבוד....

הלילה הילדון שלי לא הצליח להרדם לבד. אני חוששת לכך שהא התרגל לישון אצלי במיטה! (בדרך קורה אם אני מניקה בשכיבה מרוב עיפות) נתתי לו לבכות המון זמן. אני מתביישת לכתוב כמה. הוא אכל יפה מאוד ולא היה רעב בכלל. אחרי אמבטיה. טיטול נקי. חדר חמים ונעים. ליטפתי אותו שום דבר לא עזר. בדרך כלל במצב כזה -אם הו לא נירדם בהנקה- אני לוחשת לו: ששששששששששש....... (כדי שידע שאני באזור) עד שהוא ממלמל לעצמו עד שנירדם לחלוטין............. אתמול זה לא הצליח! אחרי כמעט שעה ומשהו............(לא בכה רצוף....ובכל זאת כתבתי זאת....) לקחתי אותו לידי במיטה וישנו ביחד עד שהתעוררתי באיזה שהוא שלב באמצע הלילה והעברתי אותו למיטתו. אוף. סיפור. מה שעוזר לי שממש נעים לישון איתו. הוא דובי קטן! והוא אוהב את אמאלה שלו (ואת החלב שלה) מאוד.... (נחמה....
)

אצלי זה מלכתחילה ככה

כלומר הרבה פעמים אני לוקחת אותם איתי למיטה לישון.... החלטתי ששעות השינה שלי יותר חשובות - שהם ילמדו ללכת לישון לבד - שהם לא ישנו איתי במיטה עד הצבא... ושכשיהיו לי את הכוחות או כשיהיו יותר גולים אגמול אותם בפעם אחת וזהו!!!!

מיכל 2and1

New member
אני עושה את אותה הטעות בעינים פתוחות

ההנקה מצטמצמת לי...הם פשוט אוכלים מוצקים ואני פשוט נמצאת בעבודה...... אבל לי יש עדין צורך להניק....אז במקום לשאוב בלילה ...ובמקום בקבוקי תמ"ל אחד בלילה...הם יונקים בשכיבה אצלי במיטה....כך שכמעט כל הלילה מישהו מהם ישן איתי....הם רק מתחלפים פעם זה, פעם זה, פעם שניהם..... אולי בעוד כמה זמן יתמלא הצורך שלי, אולי אני אתבגר ואתגבר על זה שהם כבר לא רק יונקים .............. בנתיים, בדומה לך, גם אני מכניסה אותם אלי למיטה.... אנייודעת שזו טעות.....

למעלה