השיטה החדשה תחליש את המזרח

hewitt

New member
השיטה החדשה תחליש את המזרח

ניו אורלינס שהיא אחת הקבוצות החזקות תעבור למערב... ובבית אחד: וושינגטון אורלנדו מיאמי אטלנטה ושארלוט- שרק יתחילו את הליגה אחת מהן תהיה בפליאוף ( ואני דיי בטוח שרק אחת מהן) בכל אופן השיטה החדשה מאוד מאוד לא טובה לדעתי גם החלוקה של הבתים במיוחד במערב ממפיס קבלו בית מאוד מאוד מאוד קשה מה שלא ממש יאפשר להם להגיע לפלייאוף גם בשנים הבאות וממפיס היא רק דוגמא. השיטה החדשה לא תעזור לקבוצות הקטנות אלא רק תחליש אותם.

סלים וארזה

New member
מנהל
כן ולא המזרח גם ככה חלש, אבל הכל עניין של מזל בלוטרי. תראה את קליבלנד. שנה שעברה עם המאזן הגרוע, השנה לקחו את ל. ג. והם נראים הרבה יותר טוב. עוד בחירת דראפט של גבוה טוב והם בפלייאוף. אז מיאמי באמת סובלת השנה, אבל שים סנטר אמיתי בקבוצה סטייל Z (זה גם תלוי בכסף מתחת לתקרת השכר) ויש לך קבוצת פלייאוף לכל דבר ועניין. שים סנטר באורלנדו וגם טימאק יחזור לפרוח, וושינגטון כבר עם צעדים נכונים להצלחה. לגבי אטלנטה זו בעיה, הם צריכים להפוך את כל הקבוצה מהתחלה.

סלים, אתה מבין קצת בבייסבול

תסתכל על האטלנטה ברייבס והבית המצחיק שלהם.. כבר 12 שנה הם שולטים בבית מעורר צחוק, מגיעים לפלייאוף בקלילות ונופלים- זה מה שיקרה לאורלנדו! אטלנטה ושארלוט ייקח להם 5-6-7 שנים להפוך לתחרותיים, מיאמי וושינגטון קבוצות בינוניות ואורלנדו גם בינונית אבל עם ניהול נכון בקלות יתרה תקח מקום ראשון בבית הזה- בעשור הקרוב. טי מאק, מה לעשות.

capsl0ck

New member
אני מבין!

אבל הדוגמא לא משהו. דוד שלי הולך לכל המשחקים של הברייבס, ואני הייתי בשניים. חוויה. בכל מקרה, הברייבס פשוט לוזרים. אורלנדו עדיין לא טובים מספיק. אתה נשאר לראות את המשחק מול דטרויט היום? יש שידור בESPN.

בטח אם אני לא יהפוך לרוח עד אז../images/Emo121.gif

אני לא יודע מה עובר עלי. שלשום קמתי ב4. סבבה. לייקרס, מיאמי. סקיפ וקובי!! איזה כיף. ב4 ורבע אני שוב
זה כל כך לא אופייני! היו משחקים שאני קם השנה. רבע ON ורבע OFF. אני רוצה לתלות את עצמי, אני לא בכושר, פעם היית רואה בקלות כל יום משחק
לפחות אני לא הולך מחר לביצפר.. ואני לא יפסיד את המאצ' אפ SHAQ VS BIG BEN BIG BEN VERSUS VERY VERY BIG AND FAT SHAQ היום נראה מה שווה ביג בד בן ליד שאק. הוא יראה כמו ילדה קטנה (תזכרו מה קרה שבוע שעבר. 6 6 לבן. 6 6 !!) עוד 3 שעות. בינתיים, שאק מול בן וואלאס LIVE 2004

זה לא טוב אבל לשנה ראשונה של LJ

זה נהדר.. אייברסון למשל שיפר את הקבוצה ב6 נצחונות או משהו..

capsl0ck

New member
אוקיי, בוא ננסה אחת ולתמיד לגבש טרי

יד. עד מתי אתה ער...?

לא...

ריצ' בינתיים טוב מצ'נדלר וחשוב מכך- לא נפצע כל משחק, ואילו אוואנס נותן לי 7 כד"ח, ורייס בינתיים לא נותן כלום.

אני מנהל חיים ממושמעים

מה שאומר לישון בלילה
...במיווחד שמחרתיים צריך לקום ב-5 בבוקר...

capsl0ck

New member
ככה:

כעיקרון, אין שחקן בסגל שלי שאני לא מסכים לוותר עליו. אולי חוץ מג'ינובילי ולהברון. הטרייד הראשון שהצעת נשמע מפתה, אבל אני מפחד שפירס יתחיל להבין שהוא היחיד עם יכולת לשחק כדורסל בקבוצה, ויתחיל להפציץ 35+ כל משחק. אמרתי כבר איזה שחקנים אני רוצה אצלך. תתחיל אתה...

למעלה