השוק באפיסת כוחות. הוזהרתם!

פיקסו

New member
השוק באפיסת כוחות. הוזהרתם!

ממחר ירידות רצופות. גם ניויורק כנראה לא תגמור ירוק.

לפיקסו

איך יכול לקרות מצב כזה שניורק כנראה לא תגמור בירוק בחלומות ולגבי המעוף למחר עליות חדות לכיון 775 תרשום

פיקסו עוד עלול להיות צודק אל תשכחו

שמדובר בנסד"ק - שלא תבינו לא נכון אני כידוע שוורי ולונג על הנסד"ק אבל אל תבטיחו הבטחות שלא תוכלו לעמוד בהם כמו ה"מונה ליזה" .

p r o f i t

New member
כמובן שזו היתה מטבע לשון....אם היית

י יכול לקנות את המונה ליזה לא הייתי כאן פשוט רציתי להמחיש שממש לא נראה לי מה שאמר הצייר אגב אם יהיה צודק אני הראשון שייתן לו כבוד

לעידו

איך יקרה מצב כזה לא יכול להיות שהוא יגמור אדום אני עקבתי אחרי מה שאמרת בחודש שעבר וצדקתה ועשיתי מה שאמרת והרווחתי אז לא מתאים לאחד התותחים בפורום

בנסד"ק כמו במעוך כמו באומנות אין

אין דבר כזה שאין דבר כזה. אחת התופעות של הפורומים באינטרנט זה להגיד לאנשים "טעית" לפני שהוא טעה באמת . למה הכוונה: נניח שמישהו עכשיו כותב שהשוק יעלה מחר 1.2% אסור לכתוב לו טעית אפשר לכתוב לפי דעתי אתה טועה אבל לא טעית בציווי. נניח שמחר השוק לא עלה אלא ירד -כמובן שאפשר לכתוב לאותו אדם בדיעבד טעית. אבל איאפשר לכתוב לבן אדם -אין סיכוי - לא יכול להיות- טעית לפני שהוא טעה - לזה קוראין תרבות והגינות.

לעידו

יפה הסברת את עצמך מתוך נימוס ודרך ארץ אתה נשמע בחור אמין מאוד חזק ואמץ ובהצלחה לך

מה יא פיקסו הפעם בכלל לא היגזמת

חחחחחחח שעתיים לסגירה נאסד"ק מעל אחוז לא פחות ולא יותר סוגר אדום.. הרגת אותי מצחוק, אבל באמיתי.. לגבי מחר לא יודע הסגירה אותתה באמת למטב, אבל אם ניו יורק סוגרת ככה אני לא בטוח שיהיה אדום בפתיחה רק בשביל לא לסמן את הסימן השלילי שירידות מחר יסמנו אחרי ירוק כזה מעבר לים

למעלה