השופטת בדימוס אתי כרייף

stavanit

Well-known member
מה דעתכם לגביה,,,האם היה לה רומן עם אפי נוה ויחסים אינטמיים
שמתקימים בין חברים, או שהיה פה ניצול מיני מיצידה כדי שיקדם אותה להיות שופטת??

אפרת10512

Well-known member
צפיתי בכתבה המדוברת כחסידה נלהבת של התוכנית, אך הופתעתי מהאופציה לתת במה לסיפור שאם כל החשיבות שלו, הוא כולו צהוב , אמנם הוא פותח זרקור על הנעשה במדינה. אז שיקום מי שלא יודע! היא חוזרת כמנטרה שהיא מתאימה לתפקיד ככפפה ליד, לא היה מקום לאתגר אותה לפחות בשאלה אחת ולשמוע את דעתה על הציון שקיבלה בקורס ההכנה לשופטים, השאלה החשובה שהיתה מעמידה את כל ההתחסדות שלה במקום , אין לי כל בעיה וזה לא צריך באמת לעניין אף אחד מה היא עושה בחייה הפרטים, אבל וודאי שלא כשופטת בישראל!
עובדה הפעם הייתה ברמת של תוכנית רכילות לצערי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
צפיתי בכתבה המדוברת כחסידה נלהבת של התוכנית, אך הופתעתי מהאופציה לתת במה לסיפור שאם כל החשיבות שלו, הוא כולו צהוב , אמנם הוא פותח זרקור על הנעשה במדינה. אז שיקום מי שלא יודע! היא חוזרת כמנטרה שהיא מתאימה לתפקיד ככפפה ליד, לא היה מקום לאתגר אותה לפחות בשאלה אחת ולשמוע את דעתה על הציון שקיבלה בקורס ההכנה לשופטים, השאלה החשובה שהיתה מעמידה את כל ההתחסדות שלה במקום , אין לי כל בעיה וזה לא צריך באמת לעניין אף אחד מה היא עושה בחייה הפרטים, אבל וודאי שלא כשופטת בישראל!
עובדה הפעם הייתה ברמת של תוכנית רכילות לצערי.
התחסדות , האמנם ?

אז לדעתי.....

8 מתוך 9 חברי וועדה חשבו שהיא מתאימה לכס השיפוט על אף הציון הנמוך שקיבלה במבחני הערכת מועמדים לשיפוט - מה זה אומר עליהם ?

הרי אף אחד מהם לא ידע על מערכת היחסים האינטימית שהייתה בין נווה לבין המועמדת , לא ?

כלומר נווה כנראה המליץ על מועמדותה ושמונה מתוך תשעה חברי הוועדה עמדו לדום והתעלמו לחלוטין מציוניה הנמוכים....מעניין מה גרם להם להתנהג כך , יש לך תשובה לכך ? |יעני|

אני הייתי אומר שהוועדה שווה לתחת והכל קומבינות של שמור לי ואשמור לך בדיוק כמו רוב מערכת המשפט המושחתת לכאורה שלנו.

אנחנו מבינים היטב כיצד פרקליטים צעירים שהם צאצאים למקורבים מקבלים התמחויות במשרדים יוקרתיים וזאת למרות שציוניהם אינם מרקיעי שחקים , אנו מבינים על סמך אילו "פרמטרים" נבחרים שופטים בישראל, קרבה משפחתית , השתייכות למילייה ובוודאי ובוודאי השתייכות פוליטית.

אז אותה פרקליטה שבאה ממשפחה מזרחית לא עשירה , שאינה מקורבת לשמנה ולסלתה של מערכת המשפט האריסטוקרטית סללה את דרכה בדרך לא דרך אל כס השיפוט....לכאורה כמובן.

במה המעשה שלה שונה ממעשיהם של אחרים , האם קשר כזה שונה מקשרים אחרים ?

בוא נאמר שאני פוסל את מועמדותה אבל אני פוסל גם את מועמדותם של רבים אחרים הנהנים מיתרונות עליהם כתבתי מעלה - יתרונות שאין לשופטת בדימוס כרייף.

נווה הדליף לכאורה לתקשורת הקלטה קטנה בה הוא משוחח עם מנדלבליט היועמ"ש - ואותו מנדלבליט נשמע מתבטא בחריפות רבה כלפי פרקליט המדינה שי ניצן.....אני שמעתי רמיזות שיש לו אין ספור הקלטות של כל מיני גורמים במערכת המשפט אך ראי זה פלא - לפתע פתאום כתב האישום נגד נווה בוטל לחלוטין....מעניין , לא ? |יעני|....ומיד לאחר מכן גם כתב האישום נגד כרייף בוטל....עוד יותר מעניין , לא ? |יעני| חחחחח

פרקליטות שהשקיעה מאות מיליונים על תיקי נתניהו......מעניין ;-)

חומר למחשבה.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
חייה האישיים של השופטת לא צריכים לעניין את אף אחד, בטח ובטח לא עם מי היא בוחרת לשכב.
אבל מה?
כשאשכנזי למשל הולך ברחוב ורואה חנות בדים שעל השלט רשום "רוזנקרנץ וגילדשטיין", אזי ליבו מתמלא בשמחה וגאווה.
אולם אילו על השלט היה כתוב "חלפון & אלמוזנינו", הוא היה מיד רץ לעירייה להגיש תלונה על הרעש שמפעל הבדים מטריד את השכונה.
לדעתי זה בדיוק מה שקרה להדס שטייף כשראתה שנתמנתה שופטת מזרחית.
לפתע ביתו של נווה נפרץ, נלקח הטלפון האישי שלו והראיות שאינן חוקיות בעליל הוצגו כתורה מסיני קבל עם ועידה.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
חייה האישיים של השופטת לא צריכים לעניין את אף אחד, בטח ובטח לא עם מי היא בוחרת לשכב.
אבל מה?
כשאשכנזי למשל הולך ברחוב ורואה חנות בדים שעל השלט רשום "רוזנקרנץ וגילדשטיין", אזי ליבו מתמלא בשמחה וגאווה.
אולם אילו על השלט היה כתוב "חלפון & אלמוזנינו", הוא היה מיד רץ לעירייה להגיש תלונה על הרעש שמפעל הבדים מטריד את השכונה.
לדעתי זה בדיוק מה שקרה להדס שטייף כשראתה שנמנתה שופטת מזרחית.
לפתע ביתו של נווה נפרץ, נלקח הטלפון האישי שלו והראיות שאינן חוקיות בעליל הוצגו כתורה מסיני קבל עם ועידה.
לא מסכים אתך.
א. את הטלפון של נווה, מסרה אשתו שחשה נבגדת על ידו. ביתו לא נפרץ והטלפון לא נגנב.
ב. גמני נגד חדירה לתחום הפרט וחיטוט במסרונים שנמצאים במכשיר. אבל מכיוון שכאן מדובר במשוא פנים לשכבנית צמרת, שזכתה לקבל תפקיד רגיש (שיפוט), אני חושב שזהו מקרה מיוחד, שיש לתת עליו את הדעת ולדאוג להיפטר מזו שהשיגה את התפקיד לאחר שזכתה לקבל ניקוד נמוך בקורס (חוסר התאמה), אבל שיפרה נתונים בעזרת איבר מוצנע כלשהו בגופה. עצם ההיתממות שלה, 'שגם אחרים פעלו כך' אינה מכשירה בעבורה שום שרץ.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא מסכים אתך.
א. את הטלפון של נווה, מסרה אשתו שחשה נבגדת על ידו. ביתו לא נפרץ והטלפון לא נגנב.
ב. גמני נגד חדירה לתחום הפרט וחיטוט במסרונים שנמצאים במכשיר. אבל מכיוון שכאן מדובר במשוא פנים לשכבנית צמרת, שזכתה לקבל תפקיד רגיש (שיפוט), אני חושב שזהו מקרה מיוחד, שיש לתת עליו את הדעת ולדאוג להיפטר מזו שהשיגה את התפקיד לאחר שזכתה לקבל ניקוד נמוך בקורס (חוסר התאמה), אבל שיפרה נתונים בעזרת איבר מוצנע כלשהו בגופה. עצם ההיתממות שלה, 'שגם אחרים פעלו כך' אינה מכשירה בעבורה שום שרץ.
ומי לדעתך גרם לאישתו לחוש נבגדת? ;-)
פרצו לו לטלפון וזה מספיק.
תאמין לי שאילו לשופטת היו קוראים ליכטנשטיין.
אז שום דבר לא היה קורה.
אבל קרייף ה"יהודיה ממוצא ערבי", שופטת?
זה הרי בדיוק מה שקרה למפלגת העבודה בראשות המרוקנים גבאי ועמיר פרץ, עוד שניה המפלגה הזאת נמחקה מהמפה.
וכשהיגיעה מירב מיכאלי, האשכנזיה, ההגמונית, המשכילה, עם גוון העור הלבן...תראה איזו פריחה יפה במפלגה. |חיוךרחב|
תסלח לי משה, אבל לדעתי אתם גזענים בני גזענים, נ ק ו ד ה.

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
ומי לדעתך גרם לאישתו לחוש נבגדת? ;-)
פרצו לו לטלפון וזה מספיק.
תאמין לי שאילו לשופטת היו קוראים ליכטנשטיין.
אז שום דבר לא היה קורה.
אבל קרייף ה"יהודיה ממוצא ערבי", שופטת?
זה הרי בדיוק מה שקרה למפלגת העבודה בראשות המרוקנים גבאי ועמיר פרץ, עוד שניה המפלגה הזאת נמחקה מהמפה.
וכשהיגיעה מירב מיכאלי, האשכנזיה, ההגמונית, המשכילה, עם גוון העור הלבן...תראה איזו פריחה יפה במפלגה. |חיוךרחב|
תסלח לי משה, אבל לדעתי אתם גזענים בני גזענים, נ ק ו ד ה.
רגשי הנחיתות שלך שוב משתלטים עליך.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
רגשי הנחיתות שלך שוב משתלטים עליך.
יכול להיות.
אבל תראי כיצד אחד המשוררים שלנו שכפי הנראה לא סבל מרגשי נחיתות, ראה לפני המון שנים את הנולד.
שם השיר שלו הוא אנתיה
אני באופן אישי הוספתי את האות ס' אחרי האות נ' ותראי איך זה בול פוגע לסיפור המדובר. |חיוךרחב|

אח צעיר לאנתיה
אח צעיר, עודנו ילד.
בהרים גנב סוס פרא
וכבלוהו בשלשלת.

התדעי ,הו אנתיה,
כי אחיך נמק בכלא?
- הבו לי זהב וכסף
את שופטו אקנה בשוחד.

- הו שופט, שופט רב חסד
הא לך זהב וכסף!
- אין חפצי זהב וכסף
כל חפצי - בחסדייך!

אחותי, הו אנתיה!
לשופט אל תאמיני!
הוא יקטוף את כל פרחיך,
ואותי יתלה עם ליל!

אנתיה לא הקשיבה
לשופט הלכה עם ליל.
עת גופה הצח הקריבה -
קול גרדום בחוץ שמעה היא.

הו שופט, ארור! בן מוות!
עוד עיני אותך תראינה
מתפתל, גוסס, גווע,
ודמך שותת לנצח.

אנתיה, אנתיה,
אל תצאי ללב היער
כי אחיך, אחיך הנער
שם תלוי על עץ גבוה.

(דן אלמגור)

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
יכול להיות.
אבל תראי כיצד אחד המשוררים שלנו שכפי הנראה לא סבל מרגשי נחיתות, ראה לפני המון שנים את הנולד.
שם השיר שלו הוא אנתיה
אני באופן אישי הוספתי את האות ס' אחרי האות נ' ותראי איך זה בול פוגע לסיפור המדובר. |חיוךרחב|

אח צעיר לאנתיה
אח צעיר, עודנו ילד.
בהרים גנב סוס פרא
וכבלוהו בשלשלת.

התדעי ,הו אנתיה,
כי אחיך נמק בכלא?
- הבו לי זהב וכסף
את שופטו אקנה בשוחד.

- הו שופט, שופט רב חסד
הא לך זהב וכסף!
- אין חפצי זהב וכסף
כל חפצי - בחסדייך!

אחותי, הו אנתיה!
לשופט אל תאמיני!
הוא יקטוף את כל פרחיך,
ואותי יתלה עם ליל!

אנתיה לא הקשיבה
לשופט הלכה עם ליל.
עת גופה הצח הקריבה -
קול גרדום בחוץ שמעה היא.

הו שופט, ארור! בן מוות!
עוד עיני אותך תראינה
מתפתל, גוסס, גווע,
ודמך שותת לנצח.

אנתיה, אנתיה,
אל תצאי ללב היער
כי אחיך, אחיך הנער
שם תלוי על עץ גבוה.

(דן אלמגור)
אין קשר בין השיר הנ"ל לגזענות שלך.

נסיך.333

Well-known member
לא מסכים אתך.
איזו צביעות... ואיפה מינוי של שופטים בני שופטים ובני עורכי דין?
למה אף אחד מהשופטים לא קם פעם אחת ופסל את עצמו בגלל הכרות של מועמדים?
רצו את הראש של נווה, כרייף היא "נזק מישני", ניסו לסחוט אותה כפי שסחטו את חפץ..
אני בטוח שאם נווה היה מהצד השמאלי לא היה מתקבל אישור לפריצה.. והפורץ עצמו? יד אלוהים?
שכבנית צמרת? אתה יודע הכל על חייה המיניים? ואם כן אז מה? זו הקנאה או השנאה שלך מדברת??

שחר 676

Well-known member
מנהל
איזו צביעות... ואיפה מינוי של שופטים בני שופטים ובני עורכי דין?
למה אף אחד מהשופטים לא קם פעם אחת ופסל את עצמו בגלל הכרות של מועמדים?
רצו את הראש של נווה, כרייף היא "נזק מישני", ניסו לסחוט אותה כפי שסחטו את חפץ..
אני בטוח שאם נווה היה מהצד השמאלי לא היה מתקבל אישור לפריצה.. והפורץ עצמו? יד אלוהים?
שכבנית צמרת? אתה יודע הכל על חייה המיניים? ואם כן אז מה? זו הקנאה או השנאה שלך מדברת??
אז לדעתי

הם קרעו את השופטת כרייף לגזרים מפני שרצו להצמיד כתב אישום ליו"ר לשכת עורכי הדין אפי נווה הידוע בקשריו הטובים עם אשת הימין בדימוס איילת שקד.

אבל אפי נווה לא פרייאר - הוא פרסם לתקשורת הקלטה של שיחה בינו לבין מנדלבליט ובה נשמע האחרון מגדף את פרקליט המדינה שי ניצן וחושף סודות שהביכו את הפרקליטות וראה זה פלא - פתאום הוחלט לסגור את התיק נגדו ללא כתב אישום וכך נעשה גם עם השופטת כרייף....כן , ככל הנראה לנווה יש אין ספור הקלטות מביכות לאללה על מערכת המשפט :)

קליקת שופטים של "חבר מביא חבר"....אפי נווה זרק מילה ושמונה מתוך תשעה חברי הוועדה לבחירת שופטים החליטו לבחור את כרייף לכהונת שופטת למרות שהוציאה ציונים נמוכים במבחנים - ואחר כך עוד אומרים לנו שכל השיקולים לבחירת שופטים ענייניים.

קומבינות של "שמור לי ואשמור לך" - זו מערכת המשפט שלנו - זו שהשקיעה מאות מיליונים ברדיפת נתניהו חחחח. לכאורה כמובן.

in bal1

Well-known member
לא מסכים אתך.
"אבל מכיוון שכאן מדובר במשוא פנים לשכבנית צמרת שזכתה לקבל תפקיד רגיש"
זו הטעות של כולם. היחסים בין אפי נווה לאתי כרייף התחילו הרבה,הרבה קודם.וכן היא נעזרה בו אז?
מי לא עושה את זה?

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אבל מה?
לדעתי זה בדיוק מה שקרה להדס שטייף כשראתה שנתמנתה שופטת מזרחית.
המלצה - אין צורך להגיב לפוסט הזה.
מה שנשאר זה רק לרחם על מי שכתב אותו.
מסכנות והתקרבנות אלו מחלות שעדיין לא נמצאה להן תרופה.

Harrington

Well-known member
מנהל
כאמור בשרשור אחר בנושא זה, לא היה כאן שום דבר מיוחד או חריג. הבעיה היחידה הייתה התדמית שנוצרה למערכת כשהדברים פורסמו ונגד זה המערכת פעלה, לא נגד עצם האירועים.

stavanit

Well-known member
כאמור בשרשור אחר בנושא זה, לא היה כאן שום דבר מיוחד או חריג. הבעיה היחידה הייתה התדמית שנוצרה למערכת כשהדברים פורסמו ונגד זה המערכת פעלה, לא נגד עצם האירועים.
ניצול , הרי בפרוש אמרה מה זה משנה עם מה מקדמים אם זה משפחה ,חברים גרידה, אז מב שונה מניצול מיני?? הוא כמו כל ניצול

למעלה