השוטרת בתפקיד
זה בשבילך...

לי לו ש

New member
השוטרת בתפקיד../images/Emo124.gif זה בשבילך...

"בונא אחי איזה זין זה הצבא הזה אני אומר לך! בא אליי איזה אחד מעפן מתחיל לזיין לי ת'שכל על דיגום, אשכרה עמד לשפוט אותי! גם כן חושב ת'עצמו קצין..." "מה אמרת?!?!" "מה? רק אמרתי ש..." "אל תגיד את זה!!" "לא להגיד מה??" אל תגיד קצינים, אחי. זה לא פוליטיקלי קורקט. אתה פוגע באוכלוסיה שלמה! תגיד..מאותגרים נגדית. מגישי תלונות, חולי סגמ"ת, מש"קים בלי ה-מש' - אבל אל תגיד קצינים זה לא יפה! תגיד מפחדים מהאזרחות, אוהבים את הצבא יותר מאת אמא ואבא, מדברים הרבה ועושים מעט, מורעלים, ישנים עם הקוד האתי מתחת לכרית, כאלה שבדרך לאילת עוצרים ליד בה"ד 1 ומצדיעים, אבל לא להגיד קצינים - זה פוגע בציבור שלם של אנשים! תגיד עתודאים שלא הצליחו להשתחרר מקבע, מתלים ניידים לM16, תופסי תחת, חותמי תוכניות, פנדאיסטים, מופיעים במילון אבן-שושן תחת ההגדרה: "איבדו את החופש בגיל 20". כאלה שאם תבקש מהם חתימה הם ישאלו: "לכמה שנים?". תגיד בודקי מימיות, מומחים לOFFICE, קובעי דיונים, בעלי לוח שנה עם יותר צבעים מRGB, משפשפי דרגות, מצחצחי נעליים, תגיד רצו לחתום ויתור אבל שכחו, מעבירי תידרוכים, כותבי מצגות. תגיד כאלה שיש להם רק שתי חולצות צבא בארון - אחת של בה"ד 1 ואחת של ההשלמה. כאלה שהפקידה שתשחרר אותם עוד לא קיבלה מחזור, שולחים SMS עם נדב"ר, יוצאים לבלות ב"מועדון", קוראי חדשות ספורט מ'במחנה', מעריצי להקות צבאיות. תגיד אלו שיראו את ניו-זילנד רק ב'שר הטבעות', כאלה שהגיליון התנהגות שלהם יותר לבן מאלי לוזון, כאלה שיש להם יותר סיכות על החולצה מבשדכן תעשייתי, כאלה שאם תשאל אותם איך מגיעים לבוגרשוב הם יגידו לך להדליק אורות, לוודא שכולם חגורים, לנסוע בזהירות ויחתמו לך על כרטיס עבודה. רק אל תגיד קצינים!!!

סמלת

New member
ניסיון נחמד מותק../images/Emo3.gif

הסיוט שלה דווקא בא בצורת נגדת

סמלת

New member
לא זוכרת איפה....

אבל קראתי את זה במקום אחר.... כן זה ארוך אבל קורע...חסר לך חותמים על פסים ועוד משהו, אבל בקטנה

לי לו ש

New member
../images/Emo41.gifאווווווף ../images/Emo46.gif

נשרף לי הפופקורן ובמקום טעם של חמאה יש לי טעם של שריפה...
בעעעעעעעעע

ס22ית

New member
לא חבל להרוס את ה../images/Emo83.gif../images/Emo35.gif

בשביל הטעם הזה היית יכולה פשוט ללקק את המאפרה

למעלה