השוואת מחירים בחבילות לידה

maracuja

New member
השוואת מחירים בחבילות לידה

שלום בנות! אז היום הייתי בעוד חנות, טוב לי לתינוק ברעננה, והינה ה"תובנות" שלי: הייתי ב-3 חנויות, מוצצים בר"ג, רבקט בהוד השרון וטוב לי לתינוק ברעננה. במוצצים מצאתי את החבילה הכי זולה. לא חיפשתי את המיטות והשידות המעוצבות, בכל החנויות הלכתי על הדברים היותר פשוטים, כדי להוזיל את העסק. במוצצים מדובר על החבילה השנייה הזולה במחיר מ-4 החבילות שהציעו. אותו דבר ברבקט. בטוב לי לתינוק בוחרים מיטה ושידה בנפרד אז לבדקתי המיטה הזולה יחד עם שידה במחיר אמצעי. בכל החנויות בדקתי עגלת מדריד של ד"ר בייבי סלקל של קוסקו. מוצצים הכי זולים, רבקט יקרים ב-630 ש"ח ממוצצים וגם נותנים פחות מהדברים הקטנים כך שברגע שצריך להוסיף דברים, אז ההבדל גדל, וטוב לי יקרה ב-731 ש"ח ממוצצים וכך היא החנות יותר יקרה משלושתן. בימים הקרובים אלך לעשות הזמנה במוצצים.

maracuja

New member
מקפיצה

כי זה יכול להיות חשוב למי שבדיוק עושה את הסיבוב הזה

מיבת

New member
לא..

בצק פוסט... סניף של מושב צרופה..מחסני ציוד לתינוקות... מיטה+מזרון+מצעים+מגן ראש שידה- 7 מגירות מעוצבת יפה ועדין צבע לפי בחירה. עגלת ד"ר בייבי סוהו+סלקל ביגוד ראשוני חיתולי טטרה ובד בקבוק מוצץ מברשת ניקוי +מחלק מנות תחתונים ח"פ+פדים להנקה אמבטיה+מעמד שמפו+קרם טוסיק+שמן+קרם הזנה לגוף מד חום לחדר+מד חום גוף + מד חום אמבטייה סדיניות+שעוונית לא זוכרת מה עוד..אבל יצא זול..יש גם ב 4000 שקלים מיטות ושידות שונות.. אני בעד הראשון שמצא חן זה הדבר בשבילי...ואחרי שראיתי הכל..אכן הראשון שראיתי אותו לקחתי...

ממקה

New member
נשמע מדהים!

אני אצה רצה לשם..איך קוראים לזה בדיוק?

מיבת

New member
את יודעת

איפה מוצצים בצ'ק פוסט? אז במקום להכנס לשם לחנייה , יש שם בלגאן בגלל חידוש כבישים... בערך מאחורי מוצצים זה נמצא איפה ש "מודי" ריצוף ועיצוב לבית...יש שילוט לכיוון מודי אז את תראי את זה...שילוט גדול מקום חדש רק פתחו שם (-: "מחסני מוצרי תינוקות" ....שלט צהוב נראה לי....

מיבת

New member
מופיעה רק אחת

חבילה אחת ויש בחנות לפחות עוד 6 חבילות במחירים שונים שווה ביותר (-:

nushkaa

New member
מיבת, איזו שידה קנית?

אני מתכוונת למידות של הרוחב והעומק? העסקה שעשית נשמעת לי משתלמת ולא אכפת לי לנסוע לחיפה (גם ככה הדלק שלנו בחינם
)...

מיבת

New member
היא גדולה ...

את המידות אני לא זוכרת אלא בעלי... אבל היא רחבה ולא גבוהה כ"כ ונוחה... ולחיפה תמיד משתלם להגיע (-:

מיבת

New member
תודה(-:

וכל זאת תודה לאבא שלי שיודע על כל מקום חדש שנפתח בעיר חיפה בכל תחום שהוא (-:

שוצקי

New member
אתר פעוטות להשוואת מחירים

www.paotot.co.il כל מוצר שצריך, מקטן עד גדול הגולשים מעדכים מחירים. אני גיליתי את זה רק עכשיו (עשינו את הקניות, נשארו רק השלמות) ומצאתי בייבי סנס ב-390 ש"ח במקום 480 ש"ח בכל מקום, שווה.

מיבת

New member
אתר מגניב

לפני כל קנייה אני משווה כבר התרגלתי לאתר הזה..בשימוש שוטף

maracuja

New member
מוסיפה מחירים של חבילות במוצצים

יש להם 4 חבילות, ההבדל בינהן בדגם המיטה והשידה המחירים: 2400 ש"ח 2800 ש"ח 3000 ש"ח 3300 ש"ח מה כולל: מיטה ושידה (וזה מה שמשנה את המחיר) עגלת אפולו שלישיית סדינים חיתולי טטרה חיתולי פלנל מברשת + מסרק בבליסטר טרמוסטר לאמבטיה בקבוק אוונט 260 מ"ל מוצץ סיליקון קטן מספריים לתינוק מד חום לקיר מעץ אלכוהול מחלק מנות מייבש בקבוקים טרמומטר דיגיטלי מברשת לבקבוקים תחתוני רשת צימרוני אוזניים אל סבון משחה בייבי פסטה מגבונים שמפו ג'ונסון טפלי לאמבטיה אמבטיה ליטף מעמד לאמבטיה מזרון מיטה שעוונית חשיה לתינוק - 3 יחידות רגליה לתינוק - 3 חזיות סט מיטה לתינוק (סדין + שמיכה + מגן ראש) פדים להנקה דורון אם לוחקחים את החבילה AS IS, עם הריהוט הזול, אז זה רק 2400, ואז מוסיפים סלקל שלא כלול בחבילה אם רוצים לשנות את העגלה, יש זיכוי של 420 ש"ח בחבילה ואז משלמים על העגלה שרוצים (מדריד של ד"ר ביביי עולה 1190 ש"ח) סלקל אני רוצה של קוסקו, המחיר 579 ש"ח יש גם של גרקו ב-460 ש"ח אפשר להוסיף מעצור למגירות השידה ב-40 ש"ח (כל המעצורים יחד) אנטיבייט עולה 80 ש"ח

למעלה