השגת אזרחות אירופאית

מצב
הנושא נעול.

NTWired

New member
השגת אזרחות אירופאית

השגת אזרחות אירופאית
שלום לכולם, אני מתנצל מראש אם פה זה לא המקום לשאול, אשמח לקבל הפנייה למקום הנכון במידה וזה אכן המצב. אני מעוניין להשיג לי אזרחות רומנית על מנת לקבל דרכון אירופאי. להורים שלי אין אזרחות רומנית, וגם להורים שלהם אין. מה שכן אבל יש להם תעודות לידה שהם נולדו ברומניה(לסבי וסבתי). אני מבין שיש לי 2 אופציות:אחת היא דרך עורך דין שעושה הכל, והשנייה זה לבד. השאלות שלי הן: 1.במידה ואני מחליט לקחת עורך דין, מה העלויות של דברים כאלו? ולאן כדאי לפנות? 2.אני בעיקרון מעוניין לעשות הכל לבד, אך אני לא יודע איפה להתחיל. הייתי שמח לשמוע מחלקכם שכן עברו את התהליך או שיודעים במה הוא כרוך ויוכלו להסביר לי מה אני צריך לעבור, כמה זמן בערך זה לוקח, ואיפה מתחילים בעיקרון. כל מידע שהוא יוערך מאד. תודה מראש, NTWired

הטוען

New member
תתחיל בפניהלשגרירות רומניה בארץ

השגת אזרחות אירופאית
שלום לכולם, אני מתנצל מראש אם פה זה לא המקום לשאול, אשמח לקבל הפנייה למקום הנכון במידה וזה אכן המצב. אני מעוניין להשיג לי אזרחות רומנית על מנת לקבל דרכון אירופאי. להורים שלי אין אזרחות רומנית, וגם להורים שלהם אין. מה שכן אבל יש להם תעודות לידה שהם נולדו ברומניה(לסבי וסבתי). אני מבין שיש לי 2 אופציות:אחת היא דרך עורך דין שעושה הכל, והשנייה זה לבד. השאלות שלי הן: 1.במידה ואני מחליט לקחת עורך דין, מה העלויות של דברים כאלו? ולאן כדאי לפנות? 2.אני בעיקרון מעוניין לעשות הכל לבד, אך אני לא יודע איפה להתחיל. הייתי שמח לשמוע מחלקכם שכן עברו את התהליך או שיודעים במה הוא כרוך ויוכלו להסביר לי מה אני צריך לעבור, כמה זמן בערך זה לוקח, ואיפה מתחילים בעיקרון. כל מידע שהוא יוערך מאד. תודה מראש, NTWired
תתחיל בפניהלשגרירות רומניה בארץ
והם יבירו לך בדיוק מה נוהלים, עדיף לעשות לבד מאשר עם עו"ד

שילהה1

New member
קיבלתי הכשר לניק מהנהלת הפורמים, זה

כמו שיש הרבה רותי והניק שילה ושילה1 לא התקבל
השתמשתי במה שכן התקבל . גילוי והסבר נאות לניק שלי.
רק לידיעתך. שאלתי אם אפשר , אמרו לי שכן, אני לא עוברת עבירות.

שילה1

New member
העיקר שהכל כשר,אם כי הייתי מעדיפה

רק לידיעתך. שאלתי אם אפשר , אמרו לי שכן, אני לא עוברת עבירות.
העיקר שהכל כשר,אם כי הייתי מעדיפה
בד"ץ,או לפחות מהדרין...

שילה1

New member
תודה לך.אודה לך באם תסבירי זאת בפורומים אחרים

כמו שיש הרבה רותי והניק שילה ושילה1 לא התקבל
השתמשתי במה שכן התקבל . גילוי והסבר נאות לניק שלי.
תודה לך.אודה לך באם תסבירי זאת בפורומים אחרים
בהם את מופיעה בניק זה,ולי אין כל זיקה אליהם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה