השגרירה,בחירה מעניינת

השגרירה,בחירה מעניינת

בחרתי באפרת,אך אני מרוצה גם מהחלטת השופטים שהוכיחו שלא חייבים להיות צברים בכדי לקבל תפקיד .

גם אני הופתעתי - אני הייתי בעד אפרת

נימי היה מקסים - אבל האנגלית ופגם בדיבור היה בעוכריו, ומלודי...נו טוף היא מרשימה בהחלט - ומסוגלת לסובב את הראש לכולם....אז אולי זו באמת הדרישה- שיסתכלו עליה במקום להקשיב למה שיש לשגרירה לומר...יש מעט מאוד זמן להעביר מסר וכשהמסר מרתק בגלל מראה חיצוני מהשניה ה-I זהו רווח עצום...אז בהצלחה לה ולנו

היי לכולם, אני אהבתי את שתיהן

ובאמת היה לי קשה לבסוף מי עדיפה יותר כי לכל אחת מהן היה את הקסם שלה. מכיון שצריך הפעם לנדוד ולא רק להרצות בארה"ב, הרגשתי שמלודי תבחר מכיון שהיא שולטת ב 7 שפות. ואין ספק שכאשר הדברים נאמרים בשפת האם הם גם חודרים יותר. מה שהכי הקסים אותי זו החברות היפה שנוצרה ביניהן. איך הן החזיקו ידיים אחרי שמלודי נבחרה. אני בטוחה שגם על אפרת נשמע. ונמרוד...היה בהמון דרגות פחות משתיהן. הוא הצליח לגייס המון חבר'ה שיצביעו עבורו. לעומתו למלודי אין כאן בארץ אף אחד. איך היא התחבקה עם תום. כאלה חמודים. אני מרוחה מחיוך.

דליה נס

New member
שבוע טוב שרוניה ../images/Emo24.gif ליל מנוחה

שיהיה לך אחלה שבוע מתוק שיכול להיות

שרונהה

New member
תודה נס מתוקה../images/Emo25.gif

שיהיה גם לך אחלה שבוע מתוק, שמייח ומקסיםםםםםם

דליה נס

New member
אני היית בעד מלודי ,חכמה וגם יפה

מגיע לה בהחלט ליל מנוחה קליאו חונה וחרסינה שבוע טוב לכולם

itaf10

New member
אין לי במי לבחור, לא ראיתי את התוכנ

הפעם פיספסתי, לא ראיתי את התוכנית אף לא אחת. אני בטוחה שתהיה בחירה טובה. אמש הייתי בסרט קולנוע "האיש מבפנים" - מותחן יפה, כדאי לראות, מומלץ שיהיה יום נפלא לכולנו

למעלה