השבת קיבלת החלטה סופית לגבי הבית היהודי

marabo

Well-known member
השבת קיבלת החלטה סופית לגבי הבית היהודי

למרות שהחלטתי כבר מזמן שאני לא מצביע בכלל היו לי לבטים לגבי הבית היהודי, חשבתי שכעת אולי יהיו שם אנשים לוחמנים שילחמו למען ארץ ישראל לעם ישראל.
בשבוע שעבר כשראיתי איך בנט משתפן ומתפתל על דבריו לגבי סירוב לגרש יהודים נידלקה לי נורה אדומה. זה שוב הזכיר לי את המפד"ל הקלאסית, מפלגת מחממי הכסאות ונהנתני הקואליציה מגלגלי העיינים שמספרים לכולם שהם "משפיעים מבפנים" ובפועל לא עושים דבר וחצי דבר למען בוחריהם ולמען ארץ ישראל.
השבת קראתי ראיון עם אורי אורבך בעיתון בשבע. הוא נישאל שם לגבי מיגרון:
שוב ראיתי גם אצלו את אתום התסמינים, גם הוא התחיל להתפתל שלא על כל דבר קטן יוצאים מהקואליציה ושזה עניין משפטי ובלה בלה בלה.
בקיצור, את המסקנה שלי הסקתי: הבית היהודי זה בדיוק המפד"ל הקלאסית, מחחממי כיסאות חובשי כיפה סרוגה. לא מהם תבוא הישועה.
אני כעת צריך לעשות תשובה על הרהורי הכפירה שהיו לי ללכת להצביע. שוב הבנתי שמה שעם ישראל צריך היום זה להתפלל לקב"ה שישלח לנו את משיח צידקנו והגאולה השלמה.
לא מהקלפי נוושע.

marabo

Well-known member
בקיצור, לאוהבי ארץ ישראל אין בשביל מה לטרוח

וללכת להצביע.
הבית היהודי זה גילגול נוסף של המפד"ל הישנה ובן ארי ואלדד כניראה שלא יעברו את אחוז החסימה בגללם כי הם הבית היהודי לקחו להם את הבוחרים.
אני קורא מכאן לכל מי שארץ ישראל חשובה לו שלא יטרח ללכת לקלפי, ביבי ימשיך את ההקפאה ועקירת המאחזים, הבית היהודי של בנט ואורבך יהיו בדיוק העתק הדבק של אורבך אורלב והרשקוביץ. ועוצמה לישראל גם אם יקבלו שני מנדטים חוץ מלצעוק לא יוכלו לעשות דבר.
מי שיצביע למי מהם סתם ירמה את עצמו ואחרי זה יתאכזב.
גם מי שחושב שזה הרע במיעוטו אחרת יעלה השמאל כדאי שיזכור שהשמאל של היום כבר לא יכול להזיק הרבה למיישבים את ארץ ישראל יותר מביבי. מה הוא כבר יעשה? הרי הסכם עם אבו מאזן לא יהיה כי אבו מאזן לא מעוניין, אז מה הוא יעשה? יוריד עוד כמה מאחזים? יקפיא יותר או פחות את הבניה ביו"ש ובירושלים? לא בטוח שזה יהיה הרבה יותר גרוע מאשר אצל ביבי.

marabo

Well-known member
תיקון טעות

אורי אורבך נישאל בעיתון בשבע על עמדתו בעניין עמונה ולא מגרון כמו שכתבתי

למעלה