השבוע סימנתי את נק' הזמן המדוייקת

36alma

New member
השבוע סימנתי את נק' הזמן המדוייקת

שבה הפסקתי לרחם על עצמי ולהיות מדוכאת לאחר הפרידה שלי מבעלי. בדיוק לפני חודשיים, כשהבנתי שלא לי, ולא לאף אחד אחר, אין זמן, או אנרגיות, להתעסק בנושא הזה יותר. אין לי יותר כח לבכות ולנתח, ולאחרים אין זמן וכוח לשמוע אותי, וכבר מתגעגעים לי, הרגילה, הנורמלית. ואז, התחלתי לחיות את החיים החדשים שלי.
איזו תגלית. רק השבוע, שמתי לב שכבר עברתי את נקודת הדיכי מזמן....והדרך למעלה מתחילה להיות יפה...

maof

New member
יפה לך |../images/Emo13.gif| דווא'ז פאווה ../images/Emo141.gif

כפי הנראה בכל זאת הכל עינין של זמן
כֻּלָּם רוֹצִים לְמַעְלָה זֶה כָּךְ תָּמִיד הָיָה וְכָךְ יִהְיֶה גַּם הָלְאָה עִנְיָן שֶׁל נְטִיָּה מעוף

deena

New member
הדרך למעלה לא 'מתחילה'

להיות יפה היא כבר יפה.

יערית

New member
בדרך למעלה../images/Emo140.gif

{גם ניק לא רע}מותר להישבר פה ושם אך המטרה היא למצה את הכאב ולשחרר בכדי שהצמיחה תהיה חזקה ולא תמצאי את עצמך שוב קורסת חלילה.בהצלחה

../images/Emo24.gif../images/Emo45.gifתמשיכי ככה

את בדרך הנכונה עכשו שימרי על הקו הישר לפעמים יהיו פיתולים לפעמים קצת עיקולים אבל תמיד תביטי ישר!

naama78

New member
הדרך למעלה....../images/Emo20.gif

כן, היא יפה.... מעניינת, מאתגרת, רצופת מכשולים, אבל היא מובילה קדימה והיא- למעלה.....

vereddf

New member
../images/Emo127.gifכל הכבוד תמשיכי כך וכל הדרכים...

יפתחו בפנייך ואת לא תביני כיצד זה קורה .אבל זה קורה ובגדול. הייתי בסרט הזה סך הכל חודשיים .קיבלתי החלטה שאני והילדים הכי חשובים. וקדימה לעבודה.... כל יום היתה לי הפתעה אחרת...התחלתי לקבל המון הצעות עבודה , פגשתי חברים וחברות שלא ראיתי שנים פתאום בכל מיני מקומות. יצאתי למסיבות ,מכון כושר , סדנאות מדיטציה לגוף ולנפש והיום אני הכי הכי הכי מאושרת ומודה שזה קרה.החיים שלי השתנו מקצה לקצה . רק האדם יכול לעזור לעצמו בחשיבה , בקבלת החלטות וברצון העז שלו לשרוד , לחיות ולהצליח. אף גבר או אשה לא שווים "לאבד" את החיים בגללם. מאחלת לך בהצלחה בדרכך החדשה , תפרשי כנפיים ותעופי לך למקום המיוחד שלך , שימלא אותך באנרגיות חיוביות . את תעופי כל כך גבוהה ותצחקי עליו מלמעלה ודמעה אחת לא תיזל מעינייך.... בהצלחה רבה רבה. חוזק חוזק ועוד פעם חוזק זו מילת המפתח...לא להשבר ... ממני אלייך

יופיייייייייייייייי

מסתבר שאנו צריכים לעבור שלב/ים כדי להגיע לתובנה הזו...אבל היא מגיעה במוקדם או במאוחר.... שמחה בשבילך ועכשיו סוף סוף תגיע ההקלה... קבלי את ברכתי לחיים הטובים....

d a n i e l s 5

New member
ככתוב....

"משנכנס אדר מרבים בשמחה " לא יכולת לבחור לך נקודת זמן טובה יותר.... יאללה לחיים, יאללה לשמחה, ובעיקר שיהיה רק יפה, נעים ועם חיוך.

למעלה