השבוע חיפשתי חיסון קורונה לאשתי בת ה 45

שחר 676

Well-known member
מנהל
ניסינו את קופות החולים בבקעה אל גרביה , פרדס חנה , חדרה ובסוף מצאתי לה חיסון באור עקיבא. { היו להם עודפים והם הסכימו לחסן אותה על אף גילה הצעיר }

גם אני כבר חוסנתי - יאללה , אני מאמין שעוד מעט הכל יהיה נחלת העבר.

מקסים 45

Well-known member
ניסינו את קופות החולים בבקעה אל גרביה , פרדס חנה , חדרה ובסוף מצאתי לה חיסון באור עקיבא. { היו להם עודפים והם הסכימו לחסן אותה על אף גילה הצעיר }

גם אני כבר חוסנתי - יאללה , אני מאמין שעוד מעט הכל יהיה נחלת העבר.
שאפו
עכשיו החיסון השני.
קיבלת תור לחיסון השני?

משתפרת1

Well-known member
חיובי - בתאריך ה 17/1 אקבל את החיסון השני.
כשחיסנו אותנו נתנו לנו מועד לחיסון השני (3 שבועות אחרי הראשון) והבטיחו SMS עם מועד ומקום לחיסון השני. ה- SMS הזה עדין לא הגיע, וכבר קצת לא נוח לי כי חצי מהזמן כבר חלף. האם זה קרה למישהו מכם?

שחר 676

Well-known member
מנהל
כשחיסנו אותנו נתנו לנו מועד לחיסון השני (3 שבועות אחרי הראשון) והבטיחו SMS עם מועד ומקום לחיסון השני. ה- SMS הזה עדין לא הגיע, וכבר קצת לא נוח לי כי חצי מהזמן כבר חלף. האם זה קרה למישהו מכם?
אני קיבלתי מועד באופן מיידי.
אשתי עדיין לא , מחר אתחיל לעשות רעש.

משתפרת1

Well-known member
אני קיבלתי מועד באופן מיידי.
אשתי עדיין לא , מחר אתחיל לעשות רעש.
למדתי ממך, והחלטתי לא להמתין שקופ"ח ישלחו לי את ה- SMS המובטח. רק לידיעה: אחרי שקבעתי לנו את התורים לחיסון הראשון ה- SMS שמאשר אותו הגיע כשעה אחרי שהזריקו לנו. באתר של כללית כתוב שאפשר להזמין תורים רק למנה השניה, שזה מה שרציתי. כשנכנסתי להזמנת התורים הופיעה שורה אדומה שהודיעה שאין תורים לכל החודש. אז הבוקר התקשרתי למוקד *2700. אחרי רבע שעה שהנייד שלי בו הקלדתי את מספר הזהות שלי ניגן מנגינות מעצבנות לקחתי את הטלפון הקוי והתקשרתי גם ממנו, עם מספר הזהות של האיש שלי. למרבה הפלא אחרי צלצול אחד נעניתי. תוך דקה קיבלתי את התורים המבוקשים עבור שנינו. הנייד שלי עדיין היה בהמתנה.
אז הטיפ שלי: תתקשרו מכמה טלפונים שאתם יכולים, המענה- מקרי ולא לפי תור,

שחר 676

Well-known member
מנהל
למדתי ממך, והחלטתי לא להמתין שקופ"ח ישלחו לי את ה- SMS המובטח. רק לידיעה: אחרי שקבעתי לנו את התורים לחיסון הראשון ה- SMS שמאשר אותו הגיע כשעה אחרי שהזריקו לנו. באתר של כללית כתוב שאפשר להזמין תורים רק למנה השניה, שזה מה שרציתי. כשנכנסתי להזמנת התורים הופיעה שורה אדומה שהודיעה שאין תורים לכל החודש. אז הבוקר התקשרתי למוקד *2700. אחרי רבע שעה שהנייד שלי בו הקלדתי את מספר הזהות שלי ניגן מנגינות מעצבנות לקחתי את הטלפון הקוי והתקשרתי גם ממנו, עם מספר הזהות של האיש שלי. למרבה הפלא אחרי צלצול אחד נעניתי. תוך דקה קיבלתי את התורים המבוקשים עבור שנינו. הנייד שלי עדיין היה בהמתנה.
אז הטיפ שלי: תתקשרו מכמה טלפונים שאתם יכולים, המענה- מקרי ולא לפי תור,
אני על זה :)

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לדעתי עלייך להגיע לאותו מקום שבו קיבלת את המנה הראשונה.
לי נתנו תאריך, ושעה. והיה לי ברור שאגיע לאותו מקום, מתחילה לחשוד שהחמצתי משהו.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לא יודע באיזו קופה אתם אבל בלאומית מודיעים רק אחרי 10 ימים.

בכל מקרה שריינו את המועד גם לפני קבלת ההודעה.

ב ה צ ל ח ה

משתפרת1

Well-known member
לא יודע באיזו קופה אתם אבל בלאומית מודיעים רק אחרי 10 ימים.

בכל מקרה שריינו את המועד גם לפני קבלת ההודעה.

ב ה צ ל ח ה
אנחנו בכללית. במפורש אמרו לנו שיתכן שהמקום ישתנה, ואפילו לא הבטיחו שיתנו לשנינו אותו מקום וזמן דומה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אנחנו בכללית. במפורש אמרו לנו שיתכן שהמקום ישתנה, ואפילו לא הבטיחו שיתנו לשנינו אותו מקום וזמן דומה.
לי דווקא שינו את המקום אבל באותו יום ובאותה שעה.

את החיסון הראשון קיבלתי בישוב קצת יותר רחוק שבו איתרתי תור פנוי ביום הראשון של החיסונים ואילו לשני הוזמנתי למרפאה שליד הבית.

Harrington

Well-known member
מנהל
קיבלתי לפני מספר ימים הודעה עם זימון/תאריך לחיסון השני. כמוך, לא קיבלתי אותו עם קבלת הזריקה הראשונה, אלא אז נאמר לי שתגיע הודעה מתישהו. ההודעה הגיעה בפועל קרוב לשבועיים לפני מועד ההזרקה השניה.
אני מניח שהדבר תלוי בין השאר בקופה"ח ומה שהיא מכירה על זמינות החיסונים אצלה. לכשתגיעי ל3-4 ימים לפני חלוף 3 השבועות, או אז הייתי מרים טלפון. לא רואה סיבה לעשות זאת קודם לכן.

משתפרת1

Well-known member
קיבלתי לפני מספר ימים הודעה עם זימון/תאריך לחיסון השני. כמוך, לא קיבלתי אותו עם קבלת הזריקה הראשונה, אלא אז נאמר לי שתגיע הודעה מתישהו. ההודעה הגיעה בפועל קרוב לשבועיים לפני מועד ההזרקה השניה.
אני מניח שהדבר תלוי בין השאר בקופה"ח ומה שהיא מכירה על זמינות החיסונים אצלה. לכשתגיעי ל3-4 ימים לפני חלוף 3 השבועות, או אז הייתי מרים טלפון. לא רואה סיבה לעשות זאת קודם לכן.
תודה על העצה. ההזרקה השניה צריכה להיות בתחילת שבוע הבא. ה-SMS מתעכב. הבוקר התקשרתי והתורים נקבעו עבורנו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כן. נכנסתי לאתר הכללית וקבעתי משם.

למעלה