השבוע התקבלה תמונה ריאליסטית במעוף

דורדור3

New member
השבוע התקבלה תמונה ריאליסטית במעוף

של W על רצועת בולינגר התחתונה.סטטיסטית=הריאקציה של התבנית מובילה לבדיקת הרצועה הנגדית -במקרה שלנו לרצועה עליונה שהיא דינמית ויושבת היום על 1013.התוחלת של מי שלוקח לונג בשפלים שהגענו היא חיובית ולו רק מהסיבה של תופעת ה reverse to the mean (נטיה לחזור לערכים הנורמלים של הממוצע לתקופה,היושב היום על כ 980). סטית התקן שאני עובד איתה היא 1.8 סטיות תקן על נכס המעוף,מה שקובע בקירוב שבכ 95% מהמקרים(וגם מהזמן) המעוף יסגור בתוך הרצועות.אם הייתי עובד לפי סטית תקן 1 אז הייתי עובד בחוסר וודאות גדול יותר-משהו כמו 68% מהפעמים שיסגור בתוך הרצועות וכלועמת זאת בסטית תקן של 3 הייתי מבטיח לעצמי מעל 99% של הסתברות שהמשחק לא יברח מחוץ לרצועות. באופן מעשי בדקתי שהאופטימלי מבחינה מעשית בראי ההסטוריה של הנכס הינו עבודה בסטיה 1.8 -קרוב ל 2 יחידות של סטית תקן לאחר שיפצור.מה שיפה בעבודה עם הרצועות שגם אלמנט הזמן לא נעלם לפינה נסתרת -בנוסף לאלמנט המחיר. החשיבה שצריכה להנחות סוחר הינה:מה התוחלת שלו לנצח את המשחק.במשחק רולטה בקזינו יודעים בעלי הרולטה לדאוג לכך שהתוחלת של השחקן מול הבית תהיה שלילית לכן אין נצחון על הקזינו.התוחלת הינה מדידה וניתנת לחיזוי סטטיסטי מדויק בעזרת נוסחאות פשוטות.הבורסה-עם כל זה שטוענים שמתנהגת כמו שיכור-אז זהו שזה לא.מי שמכיר את עקומת ההתפלגות הסטטיסטית יכול לדמיין אותה לרצועות שבציור.בטית התקן הינה שורש של השונות והשונות הינה מידת הפיזור של הערכים סביב הממוצע. זהו אחד הכלים החזקים ביותר בסטטיסטיקה ישומית שנחשבת כמעט כמו מדע בחיזוי של תוצאות בחירות,מבחני אינטליגנציה ועוד ישומים רבים

טביב

New member
ריאליזם או פוביזם?

תוחלת בקזינו זה קל מאד לחשב. אבל תוחלת על רצועות? הרי התוצאה של היום משפיעה על הרצועות של מחר. איך זה בדיוק דומה לקזינו? בקזינו לתוצאת המשחק הקודם אין משמעות במשחק הנוכחי התוחלת היא מספר טהור. בדקת את התוחלת של ה- w בתלות במרחק בין הרצועות? בתלות בתנועה שקדמה למיקום ה - w ? הרי כל אלו משפיעים ישירות על הרצועות עצמן. ותופעת ה reverse to the mean - זה לא נגרם מכך שהרצועות עצמן הם סוג של ממוצעים מסביב לערכי העבר? אז מה הפלא שבסוף חוזר לאמצע? ואם אני לא ברור, תסתכל על הגרף. יכול היה להמשיך לרדת אחרי ה - w שסימנת בדיוק כמו שהמשיך לעלות אחרי ה - w שלא סימנת באותו הגרף כשהשוק עלה. מה שהיה קורה אז זה שהרצועה התחתונה הייתה יורדת יותר והניתור המדהים מהרצועה התחתונה לאמצע היה נדחה. *פוביזם - זרם ציור בו ציירי הזרם סטו במכוון ובמודגש מהמציאות האובייקטיבית והעדיפו את ההבעה האישית והסובייקטיבית.

דורדור3

New member
הקזינו מוצג כדוגמא לתוחלת שלילית

ידועה מראש למהמר מול הבית-בניגוד למעוף. w שטענתי הינו רק מהסוג שיצר סגירה אחת מחוץ לרצועות ולאחריה סגירה בתוך הרצועות-כאשר לא משנה מה הערכים האבסולטיים שלהם אחד כלפי השני. לכן ההתיייחסות הינה רק למצבים מסוג זה-מקוה שזה עונה לך על הדילמה של איזה w ובאיזה מיקום הוא מתייחס במרחב של הרצועות.טביב,הרצועות נותנות ערך למושג מתי זה זול ומתי יקר על בסיס הסתברותי.הן משתנות אך נותנות ביטוי לזול ויקר על בסיס יחסי.יתכן שהפעם אני טועה אך לאורך זמן אופי הפעולה יוצר רווח-שהרי ככל שתתמיד הסטטיסטיקה תיפול לטובתך.זה כמו שנעשו ניסויים על הטלת מטבע.מסתבר שככל שיש יותר הטלות מטבע-כך השכיחות שנקבל חצי מהפעמים עץ וחצי אחר מהפעמים פאלי גדלה לאין שיעור.

klapim

New member
איזה זיוני שכל

מה אתם מסתבכים, הבורסה עולה תקנו קולים הבורסה יורדת תקנו פוטים. נכון עכשיו זה הרבה יותר פשוט?

אחיתוכס

New member
קלפים אתה גאון !

רק תסביר לי למה לקחת פוט ביום חמישי בעליה של אחוז ?

klapim

New member
אחיתוס כנס ושמע

אם אתה רוצה תשובה רצינית בבקשה,אם אתה רוצה להסתלבט עלי,לא מתאים לי, אתה רוצה הסבר למה קניתי פוט העלייה של אחוז, אז ככה קניתי פוט שמן בעלייה של פחות מאחוז וכפי שאתה יודע הבורסה לא עולה באופן רציף חכיתי לירידה של .20 עשריות ואז הייתי מוכר ברווח. וכמעט כל פעם שאני עושה פעולה כזו אני מצליח אני לא רוצה להיות עשיר ביום אחד.

רון777

New member
דור דור הנגיעה ברצועה התחתונה ואחכ

עליה לעליונה כבר לא עובד במובהקות גבוהה (ע"ע ינואר , מאי, ויולי 2006 כ"כ ינואר 2007) במקרים אלו נגיעה ברצועה התחתונה הובילה לגלישה של עוד עשרות נקודות על בסיס רצועה יורדת .

למעלה