השבוע הסתיימה צביעתו של קטר 731 בדוגמת הצביעה החדשה:

מצב
הנושא נעול.

כחול-לבן ולדעתי זה משהו נורא ואיום שגורם לקטר להיראות הרבה יותר ישן. התמונות כבר אצלי אך הן לא שלי וביקשתי רשות לפרסמן מהצלם. נמתין לאישורו.

יש אישור. הנה תמונה ראשונה: 731 במדיו החדשים:

כחול-לבן ולדעתי זה משהו נורא ואיום שגורם לקטר להיראות הרבה יותר ישן. התמונות כבר אצלי אך הן לא שלי וביקשתי רשות לפרסמן מהצלם. נמתין לאישורו.
הלבן הזה יהיה מהר מאוד שחור והקטר ייראה כמו גוש-סולר ואבק. חבל...

Ccyclist

Well-known member
איך יראו אם ישחיר? אצלנו כל חזיתות הרכבת צהובות.

הלבן הזה יהיה מהר מאוד שחור והקטר ייראה כמו גוש-סולר ואבק. חבל...
בכל המערכת הארצית בבריטניה חזית הרכבת כוללת אלמנט צהוב משמעותי ללא קשר לזהות המפעילה או צבעיה. אני מניח שזו דרישה בטיחותית כי זה צבע בולט לעין שניתן לראות מרחוק, והשימוש בו הוא אוניברסלי - למעט התחתית של לונדון.

צביעה קטסטרופלית ובושה ל-פוסלו !!! איך כיערו את הקטר

בכל המערכת הארצית בבריטניה חזית הרכבת כוללת אלמנט צהוב משמעותי ללא קשר לזהות המפעילה או צבעיה. אני מניח שזו דרישה בטיחותית כי זה צבע בולט לעין שניתן לראות מרחוק, והשימוש בו הוא אוניברסלי - למעט התחתית של לונדון.
שיוצר ע"י אלסטרום ואח"כ אלסטום ואח"כ פוסלו והפכו אותו לקטר שייראה תמיד מלוכלך. על איזה יצוגיות מדברים ברכבת ישראל??? הרי קטרים בצביעה זו יגיעו גם לעבודה בנגב מדי פעם ברכבות משא ואז מה תגיד הנהלת הרכבת: "פוצילה מוצילה, אל תתלכלך בחול ?!!". מדובר בביזבוז כספי ציבור ובמחדל נוראי. אם כבר חשבו על דוגמה כזו, היה עדיף אילו הוחזרה הצביעה המקורית של הקטרים משנות ה-50-60 - צביעת ברלינגטון !!!

Ccyclist

Well-known member
מילא הכיעור, אני מדבר על הסוואה.

שיוצר ע"י אלסטרום ואח"כ אלסטום ואח"כ פוסלו והפכו אותו לקטר שייראה תמיד מלוכלך. על איזה יצוגיות מדברים ברכבת ישראל??? הרי קטרים בצביעה זו יגיעו גם לעבודה בנגב מדי פעם ברכבות משא ואז מה תגיד הנהלת הרכבת: "פוצילה מוצילה, אל תתלכלך בחול ?!!". מדובר בביזבוז כספי ציבור ובמחדל נוראי. אם כבר חשבו על דוגמה כזו, היה עדיף אילו הוחזרה הצביעה המקורית של הקטרים משנות ה-50-60 - צביעת ברלינגטון !!!
מילא הכיעור, אני מדבר על הסוואה.
אין הסוואה טובה יותר מאפור - אבק. היכולת לראות את הרכבת מרחוק היא צורך בטיחותי ולכן אצלנו יש את הצהוב המזעזע (ברכבות עם חזית מרובעת הוא בדרך כלל מכוער, רק ברכבות מהירות הוא יוצא יפה על הקימורים) ולא משנה אם צבעי המפעילה שונים לחלוטין (עם עשרות מפעילות יש הרבה צירופי צבעים).

easylivin

New member
בושה וחרפה לאלה ש"עיצבו" את הצביעה הנוראית הזאת

בושה וחרפה לאלה ש"עיצבו" את הצביעה הנוראית הזאת
ויש לי חשד כבד מאוד שלא מדובר על אנשי "פוסלו" דווקא, אבל אשאיר את זה כאן... מה שבטוח הוא, שלאותם "מעצבים" אין מושג מה הם עושים, איך ולמה, ואין חשק ללמוד ולעשות דברים בצורה מקצועית. "כל ממזר הוא מלך".

תמונה שניה מזמן הצביעה עצמה:

תמונה שניה מזמן הצביעה עצמה:
שם הצלם שמור במערכת.

תמונה שלישית. תמונות נוספות בקרוב...

תמונה שלישית. תמונות נוספות בקרוב...
ערב טוב.

סכימה של הצביעה הזו נמצאת אצלי כבר חצי שנה

טעם של פעם.

וכנראה שהגענו לזמנים טובים אם צביעה של קטר היא זו שמצליחה לזעזע.
וידעתי שהיא צפויה. גורם בכיר ברכבת העביר לי את תיק הרעיון עם כל החלופות, מחירים וכדומה מזמן. זהו מסמך מעניין עם 27 עמודים. חבל שבחרו דווקא בחלופה זו.

בועז ל

New member
תקשיב טוב, יא מלעון.

וידעתי שהיא צפויה. גורם בכיר ברכבת העביר לי את תיק הרעיון עם כל החלופות, מחירים וכדומה מזמן. זהו מסמך מעניין עם 27 עמודים. חבל שבחרו דווקא בחלופה זו.
תקשיב טוב, יא מלעון.
כל צביעות הפסים האלו שבלוניות, משעממות טיכו ולא שוות את ה"דיון" שמתנהל כאן. כדאי שברכת ילמדו משהו מתחום התעופה. הנה דוגמא

מסכים ! אבל רק לא בר רפאלי על הקרונות....

תקשיב טוב, יא מלעון.
כל צביעות הפסים האלו שבלוניות, משעממות טיכו ולא שוות את ה"דיון" שמתנהל כאן. כדאי שברכת ילמדו משהו מתחום התעופה. הנה דוגמא
מסכים ! אבל רק לא בר רפאלי על הקרונות....

מצב
הנושא נעול.
למעלה