השבוע החורף חוזר ובענק!!!

• פותח הנושא m70
  • פורסם בתאריך

m70

New member
היווני חוזר לפרופורציות

ומעלים כמעט לחלוטין את המבול שצפה רק הוא ליום ב'

m70

New member
לפי המפה שצירפתי לתאריך ה-6 בחודש

ייתכן מאוד שטענתך תתגשם

snowcat

New member
קטסטרופי אינו החתולה!../images/Emo54.gif

הוא בכלל לא אדם - הוא פרויקט ממשלתי סודי למעשה הוא צוות מומחים רב תחומי, שייעודו ליצור מבוכה בפורום אקלים, ובכך לסכל תוכניות אפלות מסוגים שונים. המימון אגב, הוא של ה FBI

KingofSnow

New member
תיקון קל ../images/Emo132.gif

המימון הוא אירופאי ( אותו גוף שמימן את הסכם ז'נבה) ואת חושבת בקטן חתולה, פורום האקלים הוא רק ההתחלה. המטרה היא ליצור תחושות יאוש ואכזבה והרגשה שביהודה ושומרון נקבל רק כינים - ובעקבות זאת נסכים לסגת משם !
מה שכן, לא ברור לי עדיין מטעם מי את כאן, ומי מממן אותך.
חשוד מאד!

יובל 42

New member
הזלאמי פרוייקט שנכשל

האובייקט יצא מכלל שליטה. כנראה שזה מה שיקרה גם לקטסטרופי בסוף (תמיד הפרוייקטים הסודיים של ה-FBI נכשלים. אומרים שכך גם התחיל האיידס...)

alen p

New member
הסערה של שנה שעברה גם הגיעה

אחרי יומים שלושה של גשם, ואז יום חמישי השקע התעמק מאוד ל990 מילבר ויום שישי היה סוער מבחינת רוחות ולא בגשמים. השקע הזה התעמק מאוד רק אחרי שאוויר קר ברום הדרים, אותו לילה שירד שלג קל בשכונות הגבוהות של ירושלים, מה שעכשיו יש את אותו דרך גשם שמתחיל ואז אוויר קר מדרים אלינו מהים השחור והפוטנציאל שיתפתח שקע עמוק הוא ב7 8 לחודש, ומזה אני חושש כי יש לי טיול שנתי לאילת ל3 ימים

גיל כהן1

New member
משה, עשית לי את הבוקר!

אבל הבעיה שידענו השנה כבר לא מעט אכזבות וזה עוד רחוק...

m70

New member
כל המודלים נותנים תסריט דומה

חלקם קיצוניים יותר וחלקם פחות. גם אם תהיה התמתנות,מן הסתם גשם יירד ולא מעט. השאלה רק כמה. לא זכורה לי תחזית אחידה כ"כ של מודלים לשבוע שלא התקיימה כלל

אסף עטר

New member
וראית את ה 6 זברה ?

זה יותר מדי טוב..... החל מיום שלישי בערב מתיישב עלינו שקע שפשוט לא רוצה ללכת הביתה ומתעמק ככל שהימים עוברים. בארוך טווח מתיישבת רמה עצומה על כל אירופה !!! ואצלנו משקעים וקור

DrunkGoat

New member
../images/Emo45.gif

06Z ממש מביא לכם מערכת "כמו בספרד"... אל תגידו שגפ"ס לא מקשיב לרחשי לבכם.

למעלה