השבוע האחרון של האקדמיה לצחוק

m a z i ohayon

New member
השבוע האחרון של האקדמיה לצחוק../images/Emo7.gif

אנשים, זה עוד מעט נגמר. השבוע זה השבוע האחרון שלנו להינות ולצחוק עם "האקדמיה לצחוק". עוד חמישה פרקים בערוץ ביפ ופרק אחד - הפיינל צחוק בערוץ 2 זה נגמר. אז תכתבו כאן את הדברים שהכי אהבתם הכי שנאתם ומה שבינהם, מי המתמודד שהכי אהבתם ומי אתם רוצים שייקח את הגמר. ומה אתם חושבים על זה שזה עוד מעט נגמר? מה לדעתכם יהיה השבוע ומה יהיה בגמר? ואחרי שזה יגמר - תשארו בפורום? תעקבו אחרי הקומיקאים? -אני רק רוצה להגיד להגיד שהייתה תוכנית מדהימההה שנהנתי לראות ויהנה במשך עוד שבוע, לי כבר יש הערצה חדשה שאחריו אני יעקוב - אבי נוסבאום כמובן
אז רק רציתי לדעת מה איתכם....?

Ronush14

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאני חושבת ש...../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

הכי אהבתי את כללל הסידרה! היא הייתה פשוט מעולה.. והכרנו בה אנשים מוכשרים וחמודים מאוד!
המתמודד שהכי אהבתי הוא כמובן... אבי נוסבאום והייתי שמחה מאוד אם הוא היה נשאר ולא היה עף
מי שאני רוצה שינצח זה יוסי וטירן!
אני ממש עצובה שבקרוב התוכנית נגמרת... אני חושבת על זה הרבה... אבל לפחות אחרי זה יהיו עוד קומיקאים מוכשרים ומוכרים שאני אוכל לעקוב אחריהם! בטח השבוע הם יהיו ממש בלחץץ..
כשהייתי שם ביום שישי הם כבר היו קצת לחוצים וישבו על הקטעים לגמר... בטח ביום חמישי לפני הגמר הם כבר ישתגעו מרוב לחץ! אני ישאר כאן בפורום כי עדיין יש תוכנית טובות בביפ לדבר עליהם... וגם כי הכרתי כאן המון אנשים נחמדים ומאוד נקשרתי לפורום הזה
ואני הולכת לעקוב אחרי כל הקומיקאים.... וברגע שהם יצאו עם הופעות אני ילך לראות אותם!

Shablula 88

New member
../images/Emo7.gif מצטרפת לבכי...

הייתה אחלה של עונה, באמת אחלה תוכנית.. כל פעם שראיתי את הקומיקאים נשפכתי מצחוק מחדש.. אהבתי כמעט את הכול (טבלול ושבלול, החיות, הכיתה הטיפולית, מלחמת החדרים, השירים, הריקודים, השיגועים ועודדדדדדד) אהבתי הכול חוץ מכמה קטעים מסריחים כמו האסמסים של מיכל, ההצבעה של הדר, הריב בין טלי לטירן שקצת הרסו את האווירה בלופט... את מי הכי אהבתי?... נראה לי שזה די ברור!! יוסי וטירן, כאילו דההההה
לא שנאתי אף אחד, כולם מוכשרים וענקיים!!! אני מאוד מקווה שיוסי וטירן יקחו את הפיינל, ואם לא הם, אז לפחות דופה.... לכתוב פה אני אמשיך, ככה אני מקווה לפחות... אחלה של פורום ואחלה של אנשים

m a z i ohayon

New member
הדברים שעיצבנו אותי....

קודם כל אני רוצה שיוסי וטירן ייקחו את הפיינל צחוק...כי נוסבאום יקירי עזב.... הדברים שעיצבנו אותי בתוכנית- היו כמה לא מפתיע- ההפקה.... כן, כן, אותה הפקה שהקיה את התוכנית המאלפת הזאת, דאגה להרוס לנו חלק מהקטעים, לעצבן אותנו, אבל הכי חשוב- דאגה שיהיה לנו על מה להתלונן
.....אבל זה באמת חבל...אם לא ההפקה חלק מהמתמודדים המעולים היו בגמר...(ולא, לא רק נוסבאום)....ועוד משהו קטן זה הקהל באולפן....זה רק אני או שכמעט כל קומיקאי שהיה לו קטע טוב קיבל ציון נמוך וכל מי שהיה לו קטע בינוני ומטה קיבל ציון מעולה...? שיהיה...בקיצור הייתה אחלה תוכנית....הרבה זיכרונות...ואני ימשיך לגלוש בפורום הזה....

OnlyMe sahar

New member
הדבר היחיד שעיצבן אותי בכל ההפקה

זאת הרמאות שלהם, לעשות כסף מכל פיפס קטן...

../images/Emo7.gifלמה הזכרת לי?!

!אחרי שהתוכנית תיגמר אני אהיה באבל שנה שלמה! כל כך אהבתי את התוכנית הזאת! ראיתי את כל השידורים החוזרים, לפעמים אפילו התעוררתי באמצע הלילה רק כדיי לראות שידור חוזר של תוכנית! אהבתי את כל המתמודדים! למרות שהכי אהבתי את אבי נוסבאום!!! אני לא יודעת מה אני אעשה אחרי שהתוכנית תיגמר! רב הסיכויים שאני אשב שבעה! מי שאני רוצה שינצח בגמר הוא אבי נוסבאום,כי אני עדיין לא עיכלתי את זה שהוא עף, אבל ממי שנשאר, יוסי וטירן. אני אשאר בפורום, כמובן. אם לקומיקאים יהיו הופעות אני הולכת לשם בטיל, בלי לחשב אפילו כמה עולה כרטיס, ובעיקר להופעות של אבי נוסבאום! אני מאוד מאוד מקווה שהוא יצליח, ומאוד מקווה שתהיה עוד עונה לאקדמיה לצחוק! למרות שעונה כו שהיתה לא תהיה עוד לעולם! קשה לי לחשוב כרגע על כל דבר אחר, אני רק חושבת על האקדמיה. התאהבתי בתוכנית הזאת, נקשרתי לכל אחד ואחד מהמתמודדים ואני בטוחה שכשיגמר אני אבכה כל הלילה!

dboten

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif

הכי מעצבן היה שהפרקים בביפ, במיוחד לקראת הסוף היו לא על בסיס קבוע אלא פעם בחודשיים פרק. וחבל, כי אם ההפקה היו מראים לנו את הדברים בסדר שהם באמת קרו (כמו החצי גמר שמשום מה הם צלמו בבת אחת והראו ב2 חלקים) אז היו יכולים לעשות יותר פרקים.
אני בעד הדר
לדעתי אם היא לא תנצח זאת תהיה פאשלה רצינית של האקדמיה כי התחרות לא הייתה ממש הוגנת כי: יוסי וטירן + שלישיית דופה הם יותר מאיש אחד, והם מביאים אביזרים וזה שהמתמודדים האחרים לא יכולים לעשות! וזה בכלל לא סטנד-אפ! זה מופעים והפקות כל פעם! וגם צחי אני לא יתפלא שהוא ינצח עם כל הגב שהוא מקבל בעיתונים ובריאליטי בביפ. ורק הדר מצליחה בזכות עצמה

Silly Me

New member
../images/Emo9.gif

יותר מההופעות אהבתי את הריאליטי, את הקטעים הקרועים של התאומים, את השירים של יוסי, את משולש פורמן-טלי-נוסבאום. הכי אהבתי את השלישיה המדהיממה..דופה המלכים, הכי מצחיקים והכי קורעים בריאליטי.. אני אשאר בפורום (אחלה פורום
) ואעקוב אחרי הקומיקאים..איי גאסס.. בהצלחה לכל המתמודדים..

m a z i ohayon

New member
גם אני אהבתי הכי את הריאליטי-קטעים

אהובים: *משולש -טלי-פורמן-נוסבאום *כל הקטעים עם אריה האריה וצביקה הצבי *מלחמת החדרים *השירים של יוסי *השיחות נפש סטייל אני רוצה אישה שתכין לי תה<חחחח> *לראות את התגובות של המתמודדים אחרי העפה או לפני תוכניות *המשימות..... *לראות את החדר מהמר כל שבוע מי יזכה ומי ילך... *דופה הקרועים *יוסי וטירן והיחסים שלהם...<לבעלי ראש כחול-לא במובן הזה> *להבין אפילו אם רק טיפונת איך ההתנהגות שלהם ביום יום ולנגסות טיפונת לקלוט את האופי שלהם בקיצור היה מדהים פשוט מדהים..... ****והכי הכי לראות כל יום את אבי נוסבאום...אה וגם-נוסבאום....ואמרתי כברנוסבאום?

spin היחיד

New member
אני אהבתי את הכללל

חוץ מ:ההפקה,הקהל,רויטל ומיכל ועוד דבריים קטנונים כאלה..

NimaZ

New member
אהמ...

יוסי וטירן שולטים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! נדמה לי שעכשיו הבנתם מי אני רוצה שינצח... וגם פגשתי אותם... איזה מתוקים (אני משערת שבשלב זה כבר דיי נמאסתי עליכם עם כל ה'פגשתי אותם' אבל אין מה לעשות... אני אוהבת אותם!!!) והכל בעיקרון אהבתי חוץ מהקטעים המגעילים של נוסבהום (מיכל... אל תתחילו בקשה לשאול...) וגם הבכי המעצבן של טלי, וכמובן הקטע שהיא אמרה לאבא שלה כשהיה את הביקור משפחות והיא אמרה לו שה'חדר' נורא חושבים את עצמם... חחחח חלומות סונול לכולם!!!

bshainb

New member
אז אני...

אני באמת אהבתי הכל חוץ מאת הקטעים המסריחים של נוסבאום (הקטע עם מיכל...היא הייתנה ממש מסכנה) אבל בתוכנית לפני שהוא עף סופית התחלתי די לאהוב אותו (איזה איחורר) והאמת שרציתי לראות יותר מחצי שעה כאילו לראות טיפה יותר מה הם עושים (סתם בשביל הכיף איי גס) אהבתי את דובה השולטים!!!!! את השירים של יוסי השולטים!!!!! ואני יודעת בכלל הכל והאמת שאני די התעלמתי מכל הקטעים עם ההפקה ראיתי את הכוס המלאה כפי שאומרים אז לא התעצבנתי והיה לי מאוד כיף לצפות בתוכנית ועדיין כיף לי לצפות בה אהה.כן...מה שבאמת לא אהבתי זה הקטע של הצט כאילו אלוהים ישמור זה היה כזה מעצבן!!! למה הם לא יכלו לעשות את זה יותר נורמלי שנדבר איתם כמו שצריך בלחי שזה יתקע כל שניה או לחכות שעתיים עד שנוכל לראות אותם ובסוף זה נגמר או שבכלל לא הספקנו לראות אותם...וגם זה היה מבאס שזה היה שעה... אאאמממ....זה עצוב שהאקדמיה נגמר זה לא כיף במיוחד אבל אתם יודעים ממשיכים לחיות הם עוד יגיעו רחוק ואנחנו נזכה להכיר אותם יותר טוב ולראות אותם הרבה יותר והשבוע בטוח יהיה השבוע הכי מטריף ואני חושבת שאני ישאר בפורום..כיף כאן..סבבה כזה ואני לא בטוחה שאני יעקוב אחרי הקומיקאים אם לא ישמעו מהם ממש אולי רק אחרי דופה כי הם המלכים השולטים!!!
(אם אפשר בלי תגובות על זה כי זאת דעתי..אז זכותי!
) וזהו...

אני לא יראה יותר את צחי יוסי טירן

ונוסאום (בביפ)...אוףףףף....לא רוצהה...זהו..פתאום זה ייעלם.... שצחי יזכה!@!!!!!!!!! או יוסי וטירן...לא...צחי!!!!!!!! צחי רולז!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i love zachi-משהו כזה... ואני נורא נורא מבואסת שזה נגמר...צחי רולללזזזזזזזזזזז!!!!!!!!1

wendigo

New member
תשובווווותתת!

טוב הגזמתי קצת עם הכותרת...
* אהבתי את מירב התוכנית, חוץ מכל הספיקולציות שהתעוררו שם. * שנאתי את הספיקולציות. * המתמודד שהכי אהבתי הוא אבי נוסבאום כמובן. * אני נוטה לתמוך ביוסי וטירן ובשלישיית דופה למרות שאני לא יהיה מאוכזב אם הדר או צחי (נראה לי שהוא יזכה) יזכו, כמו שהייתי מאוכזב אם נוסבאום היה בגמר והוא היה מפסיד. * כל דבר בסופו של דבר צריך להסתיים. אין לי בעיה עם זה. * אני לא יודע מה יהיה השבוע ומה יהיה בגמר. * אני מניח שאני אשאר בפורום לאחר שהאקדמיה תגמר. * אני לא יודע אין יהיה לאן לעקוב אחריהם, אבל בהחלט יש סיכוי שאם נוסבאום יופיע איפשהו אני יהיה שם. * אני לא יודע אם אפשר לקרוא לתמיכה שלי בנוסבאום הערצה. סה"כ תמכתי בו לאורך שהייתו בלופט ובתחרות, וזהו. פה זה נגמר. *

למעלה